Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Kłobuck

Prywatny detektyw Kłobuck

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Kłobuck

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Kłobuck

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to doświadczeni detektywi, którzy z pełnym zaangażowaniem i dyskrecją zajmują się rozwiązywaniem nawet najtrudniejszych zagadek. Działamy w branży już od kilku lat. W tym czasie udało nam się zdobyć bezcenną wiedzę praktyczną dotyczącą naszej pracy. Naszym klientom oferujemy różnorodne usługi. Są one skierowane zarówno do osób prywatnych, jak i właścicieli przedsiębiorstw. Chcesz zdobyć dowody, które pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie? Zapraszamy do kontaktu. Dołożymy wszelkich starań, aby odnaleźć niezbędne informacje i odpowiedzi!

Co istotne, nasza firma działa w 100% zgodnie z prawem. Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami, w duchu ustawy o usługach detektywistycznych. Podejmując współpracę z agencją, warto pamiętać, że tylko detektyw posiadający licencję po zebraniu dowodów jest upoważniony, aby przekazać je do sądu i następnie potwierdzić je zeznaniami.

Przeprowadzamy sprawy na terenie całej Polski. Gwarantujemy całkowitą dyskrecję oraz zaangażowanie, niezależnie od specyfiki śledztwa.

Agencja detektywistyczna Kłobuck

Nasze biuro detektywistyczne podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań. Nie są nam obce sprawy rodzinnych, które czekają na swoje rozwiązanie. Pomagamy w kwestiach zdrad, rozwodów, braku zgodności ojcowskiej czy sprawdzenia zachowania dzieci. Zbieramy rzetelne dowody i szukamy odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania naszych klientów, związane z ich najbliższymi osobami.

Co więcej, świadczymy także usługi powiązane z kwestiami spadków, majątków, nieruchomości oraz ruchomości.

Jako doświadczona firma detektywistyczna podejmujemy się również  poszukiwań osób zaginionych i porwanych. Dokładamy wszelkich starań, by odnaleźć tych, po których ślad zaginął. Ustalamy adresy dalekich krewnych i znajomych, z którymi kontakt urwał się przed wieloma laty. Gwarantujemy pełną dyskrecję i profesjonalizm.

Nasi detektywi zajmują się także śledztwami związanymi ze sprawami karnymi. Choć bywają one niebezpieczne i skomplikowane, nasza wiedza i doświadczenie pomaga przeprowadzać je z dużym sukcesem.

Przeprowadzamy także śledztwa o podłożu gospodarczym. To sprawy, które dotyczą takich kwestii, jak: nieuczciwa konkurencja, wykradanie i zdradzanie tajemnic firmowych, podkupywanie pracowników, łapówkarstwo, weryfikacja zwolnień lekarskich pracowników, szpiegostwa natury gospodarczej oraz ustalanie autorów donosów. Nie jesteś pewien uczciwości swoich pracowników i współpracowników? Zgłoś się do nas!

Prywatny detektyw Kłobuck

Prowadzimy także usługi detektywistyczne z obszaru informatyki śledczej. Pomagamy zwalczać i demaskować cyberstalking oraz hejt w internecie. A to nie wszystko. Nasi detektywi mogą z łatwością wykryć podsłuch w domu czy w biurze. Potrzebujesz pomocy? Postaramy się udzielić Ci jej jak najszybciej!

Działamy 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Robimy wszystko, aby służyć pomocą wszystkim, którzy się do nas zgłoszą z prośbą o pomoc – niezależnie od miejsca zamieszkania i rodzaju sprawy.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego