Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Jaworzno

Prywatny detektyw Jaworzno

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Jaworzno

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Firma detektywistyczna Detektyw24 to grono prawdziwych profesjonalistów, którzy od lat rozwiązują przeróżne sprawy. Nasza oferta obejmuje usługi zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Jeżeli zależy Ci na rzetelnych dowodach, na które sąd zwróci szczególną uwagę, koniecznie skontaktuj się z nami.

Działamy na terenie Polski i zgodnie z prawem. Wszystkim klientom zapewniamy dyskrecję. Jeżeli oczekujesz wsparcia doświadczonych ekspertów, koniecznie zapoznaj się z asortymentem usług.

Biuro detektywistyczne Jaworzno

Nasza agencja detektywistyczna łączy tylko licencjonowanych specjalistów. Pamiętaj, że działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. To akt normatywny, który określa, że wyłącznie osoby z licencją mogą prowadzić czynności śledcze. Dzięki temu zgromadzone informacje i dowody mogą być wykorzystane przed sądem. Ponadto ich autentyczność zostanie potwierdzona w czasie rozprawy. To bardzo istotne zwłaszcza przy sprawach cywilnych. O skuteczności naszych działań przekonało się już wielu klientów. Teraz możesz do nich dołączyć

Nasze biuro detektywistyczne bardzo często rozwiązuje sprawy rodzinne. Te niekiedy dotyczą trudnych dla klientów doświadczeń. Dlatego zapewniamy niezbędne wsparcie i pracujemy bardzo skutecznie. Działamy w zakresie obserwacji osób, zbierania materiałów udowadniających zdradę czy gromadzenie dowodów do spraw rozwodowych orzekaniem o winie. Ponadto udzielamy pomocy przy sprawach związanych z ustaleniem ojcostwa.

Agencja detektywistyczna Jaworzno

Możesz również liczyć na nasze wsparcie w zakresie wywiadów majątkowych i spraw spadkowych. Niekiedy to bardzo skomplikowane procesy, dlatego niezbędne jest pomoc wykwalifikowanych ekspetów. Nie inaczej jest przy ustalaniu nieruchomości czy ruchomości.

Świadczymy również usługi detektywistyczne związane z poszukiwaniem zaginionych osób. Niezależnie od tego, czy podejrzewasz porwanie, czy po prostu urwał Ci się kontakt z bliskim, ustalimy jego dane adresowe. Pamiętaj, że zawsze zapewniamy 100% dyskrecji i bezpieczeństwa naszym klientom.

Do najbardziej skomplikowanych obszarów działalności biura należą sprawy karne. Nasi eksperci pracowali już przy wielu śledztwach, w tym również tych najgłośniejszych. Dlatego zawsze możesz liczyć na bardzo wysoką skuteczność.

Doświadczeni detektywi pracują również przy sprawach gospodarczych. Proponujemy wiele usług dla przedsiębiorców. Zbadamy działania nieuczciwej konkurencji i sprawdzimy, czy nie doszło do szpiegostwa gospodarczego, podkupowania pracowników czy wykradania tajemnic. Ponadto ustalimy autorów donosów, a także zweryfikujemy zwolnienia lekarskie. Jeżeli jesteś właścicielem firmy i zmagasz się z różnymi trudnościami, skontaktuj się z nami. Na pewno pomożemy Ci w wielu kwestiach i sprawdzimy, czy Twoi pracownicy są uczciwi.

Prywatny detektyw Jaworzno

Nasi detektywi od wielu lat prowadzą zaawansowane działania związane z informatyką śledczą. Doskonale rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo w sieci i specjalizujemy się w gromadzeniu dowodów na cyberstalking oraz prześladowanie w internecie. Dziś hejt to groźne zjawisko. Na szczęście można ten problem szybko rozwiązać. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług, a na pewno znajdziesz idealne rozwiązanie. Wskażemy sprawców i zgromadzimy informacje, które pozwolą postawić ich przed wymiarem sprawiedliwości

Ponadto specjalizujemy się w wykrywaniu podsłuchów w domach oraz biurach. Pamiętaj, że osoby o złych intencjach mogą w ten sposób gromadzić informacje o Twojej firmie lub członkach rodziny. To nielegalny proceder.

Detektyw z naszej agencji dokładnie sprawdzi teren i wykryje podsłuchy. To prosty sposób, aby zadbać o bezpieczeństwo i poczuć się swobodnie we własnych czterech kątach.

Możesz zgłosić się do nas przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Gwarantujemy elastyczność i dyskrecję. Działamy na terenie całego kraju i bez dodatkowych opłat. Jeżeli znalazłeś się w bardzo trudnej sytuacji lub Twoja firma potrzebuje wsparcia ekspertów, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego