Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Tychy

Prywatny detektyw Tychy

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Tychy

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Agencja detektywistyczna Detektyw24 świadczy profesjonalne usługi w zakresie śledztw o przeróżnym podłożu. Przez lata naszej działalności rozwiązaliśmy już setki spraw. Pomogliśmy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Jeżeli brakuje Ci dowodów, a chcesz udowodnić swoje racje przed sądem, możesz na nas liczyć.

Prywatny detektyw ustali fakty i zbierze szczegółowe informacje. Dzięki temu szansa na korzystny wyrok będzie dużo wyższa. Działamy na terenie całego kraju i zawsze zapewniamy klientom pełną dyskrecję. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Biuro detektywistyczne Tychy

Zawsze współpracujemy z licencjonowanymi detektywami i działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Ten ważny akt określa, że wyłącznie osoby z licencją mogą prowadzić śledztwa. Pamiętaj, że tylko legalnie zdobyty materiał może być wykorzystany w sądzie. Nasz detektyw przygotuje szczegółowy raport i potwierdzi jego autentyczność podczas zeznań. To bardzo istotny aspekt, zwłaszcza w przypadku spraw cywilnych.

Nasza firma detektywistyczna bardzo często rozwiązuje sprawy rodzinne. Te zazwyczaj dotyczą podejrzeń o zdradę czy kwestii alimentacyjnych. To trudne przeżycia dla klientów, dlatego zawsze działamy profesjonalnie i staramy się jak najszybciej zakończyć czynności. Należy do nich obserwacja osób czy zbieranie dowodów, które mogą mieć kluczowe znaczenie dla sądu.

Ponadto zajmujemy się wywiadami majątkowymi i sprawami spadkowymi. Działamy przy ustalaniu nieruchomości oraz ruchomości. To zadania dla prawdziwych profesjonalistów. Zaufaj ekspertom i zapomnij o kompromisach.

Agencja detektywistyczna Tychy

Biuro detektywistyczne Detektyw24 pracuje również przy zleceniach związanych z poszukiwaniem osób zaginionych czy uprowadzonych. Jeżeli urwał Ci się kontakt z bliskimi, jak najszybciej porozmawiaj naszymi ekspertami. Ustalimy miejsce przebywania, a w przypadku porwania wskażemy podejrzanych i pomożemy postawić ich przed wymiarem sprawiedliwości.

Kolejny obszar naszych działań to sprawy karne. Mamy bardzo duże doświadczenie w rozwiązywaniu nawet tych najtrudniejszych zagadek kryminalnych. Ponadto dostarczaliśmy dowody w bardzo głośnych procesach.

Detektywi pomogą Ci również przy sprawach gospodarczych. Prowadzimy śledztwa, które dotyczą szpiegostwa gospodarczego, działań nieuczciwej konkurencji, zdradzania tajemnic firmowych, ustalania autorów donosów czy weryfikacji zwolnień lekarskich. Nic więc dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców wybiera te profesjonalne usługi detektywistyczne. Jeśli jesteś właścicielem firmy i cenisz spokój, zdecydowanie warto skorzystać z naszych usług.

Prywatny detektyw Tychy

Prowadzimy profesjonalne działania związane z informatyką śledczą. W ostatnim czasie otrzymujemy bardzo wiele zleceń, dotyczących prześladowania czy cyberstalkingu. Dziś poważnym problem jest również hejt. Jednak możesz sobie z nim szybko poradzić. Wystarczy skorzystać z naszych usług, aby mieć pewność, że problemy będą szybko rozwiązanie. Prywatny detektyw zgromadzi dowody i wskaże podejrzanych. Dzięki temu sąd będzie mógł wydać sprawiedliwy wyrok. Przekonało się o tym wielu klientów.

Ponadto nasi eksperci perfekcyjnie radzą sobie z wykrywaniem podsłuchów w firmach i biurach. Dzisiaj wielu przestępców pozyskuje w ten sposób informacje na temat członków rodziny. Ponadto często instalują urządzenia w biurach, aby uzyskać dostęp do tajemnic firmowych. Detektywi bardzo dokładnie sprawdzą teren i zbadają każdy trop, aby znaleźć sprzęt pozostawiony przez nieuczciwe osoby. Ponadto udzielą niezbędnych porad na temat bezpieczeństwa. Dzięki temu wreszcie poczujesz się swobodnie w miejscu pracy czy własnych czterech kątach.

Doskonale rozumiemy, że wiele problemów wymaga natychmiastowego wsparcia. Dlatego Nasze biuro detektywistyczne świadczy usługi przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Ponadto zapewniamy elastyczność i działamy na terenie całego kraju bez dodatkowych kosztów. Pomożemy Ci, nawet gdy sytuacja wydaje się ekstremalnie trudna. Gwarantujemy profesjonalne i dyskretne działanie.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego