Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Myszków

Prywatny detektyw Myszków

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Myszków

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Myszków

Firma detektywistyczna Detektyw24 to profesjonalna i zaangażowana agencja, która działa na rynku od wielu lat. W tym czasie rozwikłaliśmy wiele zagadek. Zdarzały się też trudniejsze sprawy, które pozwoliły nam się wykazać w tym wyjątkowym fachu. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, które dedykujemy klientom prywatnym oraz przedsiębiorcom. Jeśli nie masz dowodów na swoją rację, a chcesz, by wyrok był jak najbardziej sprawiedliwy, koniecznie skorzystaj z naszej oferty!

Współpracujemy tylko z licencjonowanymi detektywami. Ustawa o usługach detektywistycznych wyraźnie mówi, że śledztwa mogą prowadzić wyłącznie osoby z licencją detektywa. Osoba ta jest w stanie zebrać materiał dowodowy, który później bez problemu można wykorzystać w sądzie. Co więcej, prywatny detektyw z licencją ma prawo zeznawać w sądzie, by potwierdzić autentyczność zebranego materiału.

Agencja detektywistyczna Myszków

Nasze biuro detektywistyczne podejmuje się rozmaitych spraw, w tym także zagadnień rodzinnych. Pomagamy podczas obserwacji osób, ustalaniu ojcostwa, a ponadto udowadniamy zdradę czy zbieramy dowody potrzebne podczas rozprawy rozwodowej z orzekaniem o winie.

Z zaangażowaniem świadczymy usługi obejmujące wywiady majątkowe oraz sprawy spadkowe. Bywają one trudne, jednak my nie mamy problemu z ustalaniem nieruchomości i ruchomości.

Nasza agencja detektywistyczna bez wahania podejmuje się poszukiwania osób zaginionych czy porwanych. Z sukcesem ustalamy dane adresowe oraz zajmujemy się poszukiwaniem osób, z którymi nagle urwał się kontakt.

Do najbardziej skomplikowanych zaliczamy sprawy karne. Mamy w nich spore doświadczenie, a do tej pory byliśmy zaangażowani w kilka kryminalnych śledztw.

Nie ukrywamy, że działamy również w sektorze spraw gospodarczych, które są obiektem zainteresowania przedsiębiorców. Prowadzimy śledztwa skupiające się na takich zagadnieniach, jak szpiegostwo gospodarcze, nieuczciwa konkurencja, podkupywanie pracowników, wykradanie i zdradzanie tajemnic firmowych, ustalanie autorów donosów i wiele więcej.

Prywatny detektyw Myszków

W ostatnim czasie klienci bardzo chętnie zgłaszają się do nas i szukają pomocy opierającej się na śledztwach w sieci. Działania z zakresu informatyki śledczej nie są nam obce. Wszyscy doskonale wiemy, że Internet niesie ze sobą wiele dobrego, ale też mnóstwo złego. Nasi prywatni detektywi specjalizują się w zbieraniu materiałów dowodowych do spraw dotyczących hejtowania, prześladowania w sieci oraz cyberstalkingu.

Usługi detektywistyczne naszej agencji to również wykrywanie podsłuchów w firmach, biurach czy domach. Korzystamy ze specjalistycznych narzędzi oraz własnej intuicji, która pozwala na szybkie rozwiązanie sprawy. Warto wiedzieć, że używanie urządzeń do podsłuchu jest nielegalne w naszym kraju. 

Firma detektywistyczna Detektyw24 działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy maksymalną elastyczność. Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnokrajowym, dlatego możesz skorzystać z naszych usług bez dodatkowych opłat za dojazd. Skontaktuj się z nami jak najszybciej, jeśli znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego