Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Gliwice

Prywatny detektyw Gliwice

ul. Zwycięstwa 10, 44-100 Gliwice

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Gliwice

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Agencja detektywistyczna Detektyw24 już od wielu lat świadczy profesjonalne usługi zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. W tym czasie rozwiązaliśmy wiele spraw o różnorodnej charakterystyce. Oferujemy bardzo bogaty zakres działań i zapewniamy wsparcie nawet przy najtrudniejszych sytuacjach.

Jeżeli nie masz wystarczających dowodów, lecz zależy Ci na wygranej w sądzie, na pewno zgromadzimy niezbędne informacje. Działamy w całej Polsce i zgodnie z obowiązującym prawem. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

Biuro detektywistyczne Gliwice

Pamiętaj, że nasza firma łączy tylko licencjonowanych detektywów i działa na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. To bardzo ważne, gdyż dowody zgromadzone przez profesjonalistów mają bardzo duże znaczenie dla sądu. Ponadto eksperci sporządzą szczegółowy raport i potwierdzą jego autentyczność zeznaniami. To znacznie zwiększy szansę na uzyskanie korzystnego postanowienia. Przekonało się o tym wielu klientów i teraz możesz do nich dołączyć.

Nasza firma detektywistyczna bardzo często wspiera klientów przy sprawach rodzinnych. To dla nich trudny proces, dlatego staramy się jak najszybciej zgromadzić dowody i pomagamy na każdym etapie postępowania. Zapewniamy obserwację osób, zbieranie materiałów udowadniających zdradę, czy gromadzenie innych dowodów, które wskażą na winę małżonka przy rozwodzie. To oczywiście tylko niektóre usługi, gdyż do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.

Ponadto nasza oferta obejmuje wywiady majątkowe oraz sprawy spadkowe. Nie od dziś podejmujemy działania, które pozwalają ustalić ruchomości oraz nieruchomości. Zawsze możesz liczyć na profesjonalne podejście.

Agencja detektywistyczna Gliwice

W dodatku podejmujemy się zleceń w sprawie osób zaginionych i porwanych. Szybko ustalamy miejsce pobytu bliskich, z którymi urwał się kontakt. Natomiast w przypadku przestępstw wskazujemy winnych i gromadzimy dowody dla organów ścigania. Zawsze działamy dyskretnie, więc klienci mogą czuć się bezpiecznie.

Ponadto nasze usługi detektywistyczne dotyczą spraw karnych. Doświadczeni eksperci gromadzili już dowody nawet przy bardzo głośnych procesach. Przedstawione informacje często pomagały ustalić sprawcę i miały kluczowy wpływ na wyrok sądu.

Ponadto prowadzimy śledztwa związane ze sprawami gospodarczymi. Kwestie te dotyczą nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, wykradania tajemnic firmowych, ustalaniem autorów donosów czy weryfikacją zwolnień lekarskich. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, zdecydowanie warto upewnić się, czy pracownicy lub konkurenci działają zgodnie z prawem.

Prywatny detektyw Gliwice

W ostatnim czasie bardzo wielu klientów zleca nam działania z zakresu informatyki śledczej. Zauważ, że zagrożenia w sieci dzisiaj są bardzo poważne. Prywatny detektyw, który specjalizuje się w zbieraniu dowodów, pomaga w sprawach dotyczących cyberstalkingu i prześladowania w internecie. Poważnym problemem jest również zjawisko hejtu, lecz można z nim skutecznie walczyć. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług, a eksperci wskażą winnych i zgromadzą argumenty, które pozwolą postawić przestępców przed sądem.

W naszej ofercie znajdziesz również usługę wykrywania podsłuchów w domach i firmach. Urządzenia te stosowane do zbierania informacji na temat pracowników czy domowników są nielegalne. Jeżeli więc podejrzewasz przestępstwo, skontaktuj się z ekspertami. Detektyw dokładnie sprawdzi teren i wykryje, czy znajdują się w nim podsłuchy. Dzięki temu będziesz cieszyć się bezpieczeństwem w mieszkaniu i siedzibie firmy.

Nasze biuro detektywistyczne cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród wymagających klientów. Doskonale rozumiemy ich potrzeby i wiemy, jak ważne jest szybkie wsparcie. Dlatego specjaliści czuwają przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Gwarantujemy elastyczność i pracujemy na terenie całego kraju bez dodatkowych kosztów. Jeżeli sytuacja wydaje się bez wyjścia, detektywi na pewno Ci pomogą. Skontaktuj się z nami już teraz. Wybierz profesjonalizm, dyskrecję i bezpieczeństwo.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego