Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Czeladź

Prywatny detektyw Czeladź

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Czeladź

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Czeladź

Biuro detektywistyczne, które z dumą przedstawiamy, to ekipa doskonałych, profesjonalnych detektywów z licencjami, którzy znają się na swoim fachu, jak nikt inny. Działamy na rynku od kilku dobrych lat, przez co mieliśmy okazję na rozwikłanie niejednej sprawy. Mamy na koncie te łatwiejsze, jak i trudniejsze. Obecnie możemy pochwalić się szerokim wachlarzem usług. Kierujemy je zarówno do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Działamy na terenie kraju w zgodzie z obowiązującymi tutaj przepisami.

Nasza współpraca skupia się na detektywach z licencją. Działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych, która określa, że czynności śledcze przeprowadzać może wyłącznie prywatny detektyw z ważną licencją. Tylko dobrze dobrana osoba zagwarantuje nie tylko owocną współpracę, ale też będzie mogła przedstawić swoje dowody w sądzie oraz potwierdzić ich autentyczność. Licencja to kluczowa kwestia w przypadku wyboru detektywa!

Agencja detektywistyczna Czeladź

Do naszego biura detektywistycznego często przychodzą klienci, którzy borykają się ze sprawami rodzinnymi. Zdajemy sobie sprawę z ich trudnego kalibru, dlatego też chętnie i z zaangażowaniem pomagamy. Zbieramy dowody potrzebne podczas rozwodu, udowadniamy zdrady, badamy ojcostwo oraz obserwujemy dzieci, które być może wpadły w złe towarzystwo. 

Agencja detektywistyczna Detektyw24 podejmuje się dość skomplikowanych zleceń, jakimi są sprawy spadkowe oraz wywiady majątkowe. Celem naszych działań jest ustalenie ruchomości i nieruchomości.

Do najtrudniejszych wśród naszych usług należą sprawy karne. Możemy pochwalić się niemałym doświadczeniem, a także rozgłosem, który pozyskaliśmy, uczestnicząc w podobnych sprawach o podłożu kryminalnym.

Nasza firma detektywistyczna podejmuje się poszukiwania osób zaginionych, porwanych czy takich, z którymi niespodziewanie urwał się kontakt. Ustalamy dane adresowe, a przy okazji jesteśmy dyskretni oraz empatyczni.

Detektyw24 to również sprawy gospodarcze, z którymi radzimy sobie bardzo dobrze. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i widzisz, że w Twojej firmie dzieje się coś złego, koniecznie zgłoś się do nas, abyśmy mogli Ci w tym pomóc. Działamy profesjonalnie i z zaangażowaniem w sprawach dotyczących nieuczciwej konkurencji, podkupywania pracowników, weryfikacji zwolnień lekarskich, wykradania i zdradzania tajemnic firmowych czy szpiegostwa gospodarczego. 

Prywatny detektyw Czeladź

Działania w ramach informatyki śledczej nie są nam obce. W ostatnim czasie zauważamy wzrost klientów, którzy są ofiarami cyberstalkingu oraz hejtowania. Prześladowanie w internecie się nasila i nie można na to pozwalać! Prywatny detektyw z naszych szeregów jest w stanie zebrać solidne materiały dowodowe, które można później wykorzystać w sądzie.

W naszej ofercie znajdziesz także usługę wykrywania podsłuchów. Zdarza się, że niektóre osoby padają ofiarami nielegalnego podsłuchiwania. W naszym kraju jest to karalne, wystarczy zdobyć odpowiedni dowód. W tym pomogą nasi detektywi, którzy wejdą na teren i bardzo dokładnie go przeszukają, korzystając również z innowacyjnego sprzętu!

Działamy na terenie całego woj. śląskiego