Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Mysłowice

Prywatny detektyw Mysłowice

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Mysłowice

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Profesjonalna agencja detektywistyczna Detektyw 24 od wielu lat rozwiązuje sprawy o zróżnicowanym charakterze. Zapewniamy szeroki zakres usług firmom oraz klientom indywidualnym. Nasze wsparcie będzie wręcz nieocenione, jeżeli poszukujesz dowodów, aby przedstawić prawdę przed sądem.

Nasi detektywi ustalą fakty i zbiorą niezbędne informacje, które na pewno sąd weźmie pod uwagę przy ustalaniu postanowienia. Pamiętaj, że działamy na terenie Polski i zgodnie z literą prawa. Jednocześnie zapewniamy wszystkim klientom dyskrecję.

Biuro detektywistyczne Mysłowice

Zawsze współpracujemy z licencjonowanymi detektywami i działamy na podstawie norm określonych w ustawie o usługach detektywistycznych. Zawarte tam informacje mówią, że czynności śledcze mają prawo prowadzić wyłącznie osoby z licencją. Natomiast zgromadzone przez nich dowody mogą być brane pod uwagę przez sąd. W dodatku eksperci sporządzą raport, w którym znajdą się wszystkie ważne informacje. O skuteczności naszych działań przekonało się już wielu klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Nasze biuro detektywistyczne bardzo często prowadzi sprawy rodzinne. Dobrze rozumiemy, że dotyczą trudnych dla klientów przeżyć, dlatego zapewniamy im niezbędne wsparcie oraz skuteczne działanie. Prowadzimy obserwację osób, zbieramy materiały udowadniające zdradę, a także informacje, które będą przydatne w rozprawie rozwodowej z orzekaniem o winie.

A może potrzebujesz pomocy w zakresie wywiadu majątkowego, sprawy spadkowej czy ustalenia nieruchomości? Specjaliści rozwiązują nawet te najtrudniejsze zadania i zdecydowanie warto im zaufać.

Agencja detektywistyczna Mysłowice

Ponadto podejmujemy się zleceń związanych z poszukiwaniem osób porwanych czy zaginionych. Korzystamy ze skutecznych metod, aby ustalić dane adresowe. Jednocześnie zapewniamy klientom dyskrecję i bezpieczeństwo.

Najbardziej skomplikowany obszar naszych działań to sprawy karne. Mamy w nich wieloletnie doświadczenie, gdyż braliśmy udział przy najgłośniejszych śledztwach w kraju. 

Nasza firma detektywistyczna działa także w sektorze spraw gospodarczych. Prowadzimy działania, które pomagają przedsiębiorcom zweryfikować praktyki nieuczciwej konkurencji czy szpiegostwo gospodarcze. Ponadto sprawdzamy, czy nie doszło do podkupowania pracowników i wykradania tajemnic firmowych. Możemy również ustalić autorów donosów. To tylko niektóre z naszych usług, gdyż do każdej sprawy podchodzimy w indywidualny sposób. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i szukasz specjalistycznego wsparcia, obok naszej propozycji nie możesz przejść obojętnie.

Prywatny detektyw Mysłowice

Świadczymy usługi detektywistyczne związane z informatyką śledczą. W ostatnim czasie zagrożenia w internecie spotykamy na co dzień. Jeżeli miałeś do czynienia z cyberstalkingiem lub hejtem, koniecznie zgłoś się do nas. Zbierzemy materiał dowodowy i pomożemy postawić przestępców przed sądem. Nasze argumenty będą miały kluczowe znaczenie przy wydawaniu wyroku. Dziś ofiarą przemocy padają nie tylko klienci indywidualni, ale również firmy. Szybkie działanie ekspertów pomoże Ci rozwiązać problem już na wczesnym etapie.

Nasz detektyw doskonale poradzi sobie również z wykrywaniem podsłuchów w domach i biurach. Stosowanie takich urządzeń w celu pozyskiwania tajemnic firmowych lub informacji o rodzinie jest nielegalne. Pomimo tego nie brakuje przestępców, którzy stosują te praktyki. Eksperci z naszej agencji szczegółowo sprawdzą teren, aby wykryć podsłuchy. Ponadto udzielą Ci cennych wskazówek związanych z bezpieczeństwem. Dzięki temu będziesz czuć się swobodnie w pracy i we własnym mieszkaniu. 

Rozwiązaliśmy już wiele skomplikowanych spraw. Ponadto jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Zawsze gwarantujemy skuteczne działanie, dyskrecję i elastyczność. Działamy na terenie całego kraju bez żadnych dodatkowych kosztów. Wszystko to sprawia, że zaufało nam tak wielu klientów. Jeżeli Twój problem wydaje się ekstremalnie trudny, na pewno Ci pomożemy. Wybierz sprawdzone rozwiązanie i zapomnij o kompromisach.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego