Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Piekary Śląskie

Prywatny detektyw Piekary Śląskie

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Piekary Śląskie

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Firma detektywistyczna Detektyw24 łączy prawdziwych ekspertów, którzy już od wielu lat stawiają czoła śledztwom o zróżnicowanym charakterze. Gwarantujemy bogaty zakres usług klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom.

To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą zgromadzić dowody i przedstawić je przed sądem. Zawsze działamy zgodnie z polskim prawem i zapewniamy klientom 100% dyskrecji. Koniecznie zapoznaj się z asortymentem naszych usług i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Biuro detektywistyczne Piekary Śląskie

Zawsze współpracujemy z licencjonowanymi detektywami i działamy zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych. Jest to akt, który określa, że czynności śledcze mogą być prowadzone wyłącznie przez osoby z licencją prywatnego detektywa. Dzięki temu materiał dowodowy będzie mógł być wykorzystany przez sądem. Nasz ekspert przedstawi szczegółowy raport, co znacznie zwiększy szansę na uzyskanie korzystnego postanowienia. To bardzo istotne szczególnie przy sprawach cywilnych.

Nasze biuro detektywistyczne często pracuje przy sprawach rodzinnych. Te bywają bardzo skomplikowane, dlatego wsparcie specjalistów będzie miało kluczowe znaczenie. Pomagamy przy przeróżnych kwestiach. Mowa tu o obserwacji osób, zbieraniu materiałów na zdradę czy innych dowodów, które mogą mieć wpływ przy orzekaniu o winie na sprawie rozwodowej.

Agencja detektywistyczna Piekary Śląskie

Świadczymy usługi detektywistyczne również w zakresie wywiadów majątkowych, spraw spadkowych, ustalania ruchomości i nieruchomości. W tych przypadkach również pojawia się wiele niełatwych wątków, dlatego warto zaufać profesjonalistom.

Ponadto podejmujemy się zleceń związanych z poszukiwaniem osób porwanych i zaginionych. Jeżeli utraciłeś kontakt z bliskim, koniecznie skontaktuj się z nami, a ustalimy dane adresowe. Zawsze gwarantujemy dyskrecję oraz bezpieczeństwo.

Pracujemy również przy wielu sprawach karnych. Mamy duże doświadczenie w różnych zagadkach kryminalnych i często wspieramy organy ścigania, dostarczając rzetelne dowody w najtrudniejszych śledztwach.

Nasi detektywi pomagają także przedsiębiorcom, którzy zmagają się z różnymi problemami. Prowadzimy śledztwa z zakresu nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, podkupowania pracowników czy wykradania tajemnic firmowych. Ponadto możemy szybko ustalić autorów donosów czy zweryfikować zwolnienia lekarskie. To tylko niektóre nasze działania, gdyż do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Jeżeli obawiasz się, że konkurenci lub pracownicy działają nieuczciwie, skontaktuj się z nami już teraz.

Prywatny detektyw Piekary Śląskie

Agencja detektywistyczna Detektyw24 prowadzi również prace związane z informatyką śledczą. Doskonale wiemy, że dziś zagrożenia są bardzo poważne. Dlatego nasi specjaliści szybko i sprawnie gromadzą dowody w sprawach związanych z cyberstalkingiem oraz prześladowaniem w internecie. Prawdziwą plagą jest dziś hejtowanie, jednak z tym zjawiskiem można walczyć. Wystarczy, że wybierzesz nasze usługi, aby mieć pewność, że znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów. Ponadto wskażemy osoby, które stoją za przestępstwami i zadbamy o to, aby stanęły przed sądem.

Kolejny obszar naszej działalności to wykrywanie podsłuchów w domach i biurach. Pamiętaj, że montowanie takich urządzeń w celu pozyskania danych na temat rodziny czy tajemnic firmowych jest nielegalne. Natomiast wielu przestępców korzysta z tych praktyk, przez co wrażliwe dane wpadają w ich ręce. Doświadczony detektyw bardzo dokładnie sprawdzi teren i zbada, czy znajdują się tam podsłuchy. Dzięki temu będziesz czuć się bezpiecznie na co dzień.

Zawsze działamy skutecznie i korzystamy z legalnych metod. Doskonale rozumiemy, że niektóre problemy wymagają błyskawicznej reakcji. Dlatego jesteśmy dyspozycyjni przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Działamy na terenie całej Polski i nie pobieramy dodatkowych opłat. Jeżeli zmagasz się z poważnymi problemami i potrzebujesz niezbitych dowodów w sprawie, na pewno Ci pomożemy. Przekonało się o tym wielu wymagających klientów. Dołącz do nich i zadbaj o swój spokój.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego