Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Knurów

Prywatny detektyw Knurów

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Knurów

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Knurów

Detektyw24 to nietuzinkowa agencja detektywistyczna, która wychodzi naprzeciw swoim klientom praktycznie w każdej sprawie. Lata doświadczenia sprawiły, że obecnie jesteśmy jednym z lepszych biur detektywistycznych w całej Polsce. Mieliśmy szansę rozwikłać wiele spraw prywatnych, jak i firmowych. Obecnie nasz szeroki wachlarz usług kierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Jeśli nie masz wystarczających dowodów, aby w sądzie przedstawić swoją rację, koniecznie zgłoś się do nas. Działamy na terenie kraju w zgodzie z obowiązującym prawem.

Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami. Opiera się to na ustawie o usługach detektywistycznych, w której podkreślono, iż działania śledcze mogą prowadzić wyłącznie osoby posiadające licencję. Są to więc prywatni detektywi z doświadczeniem, którzy otrzymali licencję od odpowiedniego organu. Jak widać, decydując się na współpracę z naszą agencją, możesz liczyć na doskonałe efekty oraz możliwość przedstawienia dowodów w sądzie wraz z komentarzem osoby, do której należało zadanie ich zebrania.

Agencja detektywistyczna Knurów

Firma detektywistyczna Detektyw24 to w głównej mierze śledztwa dotykające spraw rodzinnych. Klienci powierzają nam sprawy dotyczące obserwacji osób, badania ojcostwa, zbierania dowodów na zdradę partnera czy zbierania materiałów do rozprawy rozwodowej z orzekaniem o winie. Nie są to łatwe zagadnienia, jednak ważne dla naszych Klientów, dlatego podchodzimy do nich z odpowiednią dozą empatii i dyskrecji.

Świadczymy profesjonalne usługi obejmujące wywiady majątkowe i sprawy spadkowej. Nasze działania mają na celu ustalenie nieruchomości i ruchomości.

Nasze biuro detektywistyczne podejmuje się poszukiwania osób zaginionych, porwanych oraz takich, z którymi urwał się kontakt. Z sukcesem ustalamy dane adresowe. Działamy dyskretnie, z dojrzałością i odpowiedzialnością.

Sprawy karne są najbardziej skomplikowanym obszarem naszej działalności, jednak chętnie się ich podejmujemy. Do tej pory mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu takich sprawach, które dały nam też rozgłos.

Usługi detektywistyczne naszej agencji to również sprawy gospodarcze. Jeśli jesteś właścicielem mniejszej czy większej firmy, doskonale wiesz, z jaką odpowiedzialnością wiąże się jej prowadzenie. Oferujemy naszą pomoc w takich zagadnieniach, jak podkupywanie pracowników, nieuczciwa konkurencja, weryfikacja zwolnień lekarskich, wykradanie i zdradzanie tajemnic firmowych, ustalanie autorów donosów. 

Prywatny detektyw Knurów

Nasza oferta to także wykrywanie podsłuchów w firmach i domach prywatnych. Jeśli sądzisz, że mogło dojść do zainstalowania u Ciebie takiego sprzętu, koniecznie zgłoś się do nas.

Ponadto poszerzamy naszą ofertę o usługi z zakresu informatyki śledczej. Jak wszyscy doskonale wiemy, internet niesie ze sobą sporo wiedzy i dobrego, ale też mnóstwo zagrożeń. Najprostsze przykłady to cyberstalking oraz hejtowanie. Są to prawdziwe plagi, z którymi należy ostro i niezachwianie walczyć. Nasze biuro detektywistyczne z pewnością Ci w tym pomoże.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego