Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Dąbrowa Górnicza

Prywatny detektyw Dąbrowa Górnicza

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Dąbrowa Górnicza

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Profesjonalna agencja detektywistyczna Detektyw24 już od lat rozwiązuje sprawy o przeróżnym podłożu. Przygotowaliśmy szeroką ofertę zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Jeżeli zależy Ci na ważnych dowodach, które będą bardzo istotne dla sądu, zdecydowanie warto skorzystać z naszych usług.

Działamy na terenie całej Polski i zgodnie z literą prawa. Zapewniamy klientom profesjonalizm oraz 100% dyskrecji. Przekonaj się, jak możemy Ci pomóc!

Biuro detektywistyczne Dąbrowa Górnicza

Wszyscy nasi eksperci mają niezbędne uprawnienia i działają zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych. Akt ten jasno wskazuje, że przy śledztwach mogą pracować jedynie licencjonowani detektywi. Dzięki temu zgromadzony materiał będzie na pewno brany pod uwagę przez sąd. Ponadto specjalista potwierdzi autentyczność raportu podczas rozprawy. Dzięki temu znacznie wzrośnie szansa na korzystne postanowienie.

Nasze biuro detektywistyczne bardzo często prowadzi sprawy rodzinne. Te zazwyczaj dotyczą trudnych dla klienta przeżyć. Dlatego zawsze działamy profesjonalnie i staramy się jak najszybciej zgromadzić materiał dowodowy. Prowadzimy obserwację osób podejrzanych o zdradę oraz inne czynności, które mogą mieć znaczenie przy postępowaniu alimentacyjnym bądź rozwodowym.

Ponadto świadczymy usługi detektywistyczne związane ze sprawami majątkowymi oraz spadkowymi. Działamy w zakresie ustalania nieruchomości oraz ruchomości. To kwestie, które wymagają eksperckiego podejścia, dlatego nasi eksperci sprawdzą się doskonale.

Agencja detektywistyczna Dąbrowa Górnicza

Kolejny obszar działań to poszukiwania osób zaginionych. Jeżeli utraciłeś kontakt z bliskimi lub podejrzewasz porwanie, nie czekaj i jak najszybciej skontaktuj się z nami. Detektywi ustalą miejsce przebywania, a w przypadku przestępstwa wskażą winnych i pomogą postawić ich przed sądem. Działamy dyskretnie i zapewniamy klientowi maksymalne bezpieczeństwo.

Ponadto firma detektywistyczna Detektyw24 często pracuje przy sprawach karnych. Eksperci wielokrotnie brali udział w głośnych procesach i rozwiązywali najtrudniejsze zagadki kryminalne.

Na wsparcie detektywów mogą również liczyć przedsiębiorcy. Prowadzimy śledztwa związane z działaniem nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, wykradania tajemnic firmowych czy ustalania autorów donosów. Ponadto możemy zweryfikować zwolnienia lekarskie. To tylko niektóre usługi, z jakich często korzystają właściciele firm. Wybierz wsparcie prawdziwych ekspertów i ciesz się swobodą prowadzenia biznesu.

Prywatny detektyw Dąbrowa Górnicza

Dziś często prowadzimy działania z zakresu informatyki śledczej. W ostatnim czasie zagrożenia internetowe stają się bardzo poważne. Wielu klientów zmagało się z prześladowaniami, nękaniem czy cyberstalkingiem. Bardzo groźnym zjawiskiem jest również hejt. Na szczęście z tymi problemami można walczyć. Nasz detektyw dokładnie przeanalizuje sprawę i zgromadzi niezbędne dowody. Ponadto wskaże sprawców i ułatwi Ci kontakt z organami ścigania. Dzięki temu przestępcy trafią na ławę oskarżonych.

Ponadto nasza oferta obejmuje usługi wykrywania podsłuchów w domach i firmach. Zwróć uwagę, że z tych urządzeń korzysta wielu przestępców o różnych zamiarach. Mogą wykradać tajemnice firmowe czy pozyskiwać informacje na temat ważnych dokumentów. Nie brakuje również osób, które instalują podsłuchy w mieszkaniach ofiar, aby dowiedzieć się czegoś na ich temat. Wystarczy jednak skorzystać ze wsparcia detektywa, który dokładnie zbada teren i udzieli Ci wielu ważnych wskazówek.. Dzięki temu wreszcie poczujesz się spokojnie we własnym domu lub w biurze. Z tej usługi skorzystało już wielu odpowiedzialnych klientów.

Bardzo dobrze rozumiemy, że przy wielu sprawach czas odgrywa kluczową rolę. Dlatego nasza profesjonalna agencja detektywistyczna pracuje 7 dni w tygodniu i przez 24 godziny na dobę. Gwarantujemy elastyczność i działamy na terenie całej Polski bez dodatkowych opłat. To doskonała propozycja dla wszystkich osób, które znalazły się w trudnej sytuacji i potrzebują profesjonalnego wsparcia.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego