Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Pyskowice

Prywatny detektyw Pyskowice

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Pyskowice

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Pyskowice

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to ekipa detektywów, którzy nie boją się podjąć nawet najtrudniejszych wyzwań.  Kilkuletnie doświadczenie w branży pomogło nam zdobyć szeroką wiedzę z zakresu rozwiązywania skomplikowanych śledztw o różnym charakterze. Jesteśmy jedną z najlepszych firm w branży detektywistycznej w całym kraju. Oferujemy szeroki wachlarz usług, z których skorzystać mogą zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Zdobywamy dowody pomagające wygrać sprawy sądowe i rozwiązujemy zagadki dotyczące życia osobistego.  Zgłoś się do nas już dziś!

Nasza agencja działa w pełni zgodnie z prawem. Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami, którzy posiadają wysokie kwalifikacje i umiejętności w swoim fachu. Kierujemy się prawem określonym ustawą o usługach detektywistycznych. To niezwykle istotne – tylko licencjonowany detektyw może przekazać sądowi zebrane przez siebie dowody i złożyć zeznania, które potwierdzą ich wiarygodność.

Prowadzimy śledztwa na terenie całego kraju. Cenimy zaufanie każdego klienta, dlatego gwarantujemy pełną dyskrecję, profesjonalizm oraz zaangażowanie we wszystkich sprawach.

Agencja detektywistyczna Pyskowice

Prowadzone przez nas biuro detektywistyczne zajmuje się także sprawami rodzinnymi. Wiemy, że są one dla naszych klientów często bardzo bolesne i trudne, dlatego nasi detektywi zachowują przy nich nie tylko dyskrecję, ale też empatię i zrozumienie. Przeprowadzamy śledztwa dotyczące m.in. zdrad  i rozwodów. Na prośbę rodziców weryfikujemy także towarzystwo i otoczenie dzieci, których zachowanie wzbudza podejrzenia. Prowadzimy też sprawy dotyczące spadków, majątków oraz nieruchomości i ruchomości.

Nasza firma detektywistyczna zajmuje się także poszukiwaniami osób zaginionych i porwanych, a także tych, z którymi zwyczajnie urwał się kontakt. Pomagamy ustalić los oraz miejsce pobytu członków rodziny czy starych znajomych.Odnajdujemy osoby, po których zaginął wszelki ślad.

Przeprowadzamy również śledztwa związane z postępowaniami karnymi. Ich skomplikowany, często niebezpieczny charakter sprawia, że warto powierzać je naszym doświadczonym, kompetentnym detektywom.

To jeszcze nie wszystko! Przeprowadzamy także śledztwa gospodarcze. Sprawdzamy kwestie związane z nieuczciwą konkurencją,, wykradaniem i zdradzaniem tajemnic służbowych, podkupywaniem pracowników, fałszowanych zwolnień lekarskich i wielu innych. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą czy wielką firmę, z nami rozwiejesz swoje wątpliwości i upewnisz się co do uczciwości swoich pracowników.

Prywatny detektyw Pyskowice

Nasze usługi detektywistyczne to także profesjonalna informatyka śledcza. Zajmujemy się zwalczaniem cyberstalkingu oraz hejtu i innych form przemocy w sieci. Nasi detektywi także bez trudu znajdą ukryty podsłuch czy kamerkę. Obawiasz się, że ktoś narusza Twoją prywatność? Postaramy się pomóc rozwiązać tą sprawę!

Działamy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, na terenie całego kraju. Staramy się pomóc każdemu, kto zwróci się do nas ze swoją sprawą.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego