Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Ruda Śląska

Prywatny detektyw Ruda Śląska

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Ruda Śląska

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Agencja detektywistyczna Detektyw24 jest profesjonalną firmą, która już od lat realizuje wiele zadań o najróżniejszym podłożu. Proponujemy specjalistyczne rozwiązania zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Wybór naszej firmy będzie strzałem w dziesiątkę, jeżeli poszukujesz dowodów, aby przedstawić swoje racje przed sądem. Profesjonalny detektyw ustali fakty oraz zbierze wszystkie informacje, które pozwolą Ci na uzyskanie korzystnego postanowienia. Koniecznie zapoznaj się z ofertą i wybierz sprawdzone rozwiązanie.

Biuro detektywistyczne Ruda Śląska

Zawsze współpracujemy z licencjonowanymi ekspertami. Ponadto działamy zgodnie z zasadami ustawy o usługach detektywistycznych. To ona określa, że czynności śledcze mogą prowadzić wyłącznie osoby z licencją. Dzięki temu zebrany materiał może być z powodzeniem wykorzystany podczas rozprawy w sądzie. Każdy z klientów uzyska pewność, że raport detektywistyczny będzie kluczowym argumentem, szczególnie przy sprawach cywilnych. Wszystko to sprawia, że zaufało nam wiele osób. Zapoznaj się z szeroką ofertą i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

Agencja detektywistyczna Ruda Śląska

Nasze biuro detektywistyczne bardzo często zajmuje się sprawami rodzinnymi. Te często dotyczą trudnych dla klientów przeżyć. Dlatego pomagamy im w różnych kwestiach i zawsze działamy skutecznie. Zakres naszych prac obejmuje obserwację osób, zbieranie materiałów na zdradę czy gromadzenie dowodów, które mają wpływ na orzekanie o winie. Ponadto możemy pomóc przy ustalaniu ojcostwa.

Jednocześnie świadczymy usługi, które obejmują sprawy spadkowe czy wywiady majątkowe. Te bywają bardzo złożone, dlatego praca prawdziwych ekspertów ma tak duże znaczenie. Ponadto działamy przy ustalaniu ruchomości oraz nieruchomości.

Firma detektywistyczna Detektyw24 pracuje również przy zleceniach związanych z poszukiwaniem osób zaginionych czy porwanych. Sprawdzimy dane adresowe i zbadamy wszystkie tropy. Pamiętaj, że działamy dyskretnie i zapewniamy bezpieczeństwo.

Kolejny obszar prac to sprawy karne. Nasi detektywi to doświadczone osoby, które pracowały również przy najgłośniejszych śledztwach w kraju. Dzięki temu prowadzimy sprawdzone działania, a także korzystamy z nowoczesnych technik.

Działamy również w sprawach związanych z sektorem gospodarczym. Prowadzimy śledztwa dotyczące nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, wykradania i zdradzania tajemnic firmowych, podkupowania pracowników, weryfikacji zwolnień lekarskich, a także sprawdzania, kto jest autorem donosu. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i chcesz zbadać te kwestie, koniecznie skontaktuj się z naszymi ekspertami. Dyskretnie ustalimy, czy pracownicy nie łamią zakazu konkurencji oraz nie prowadzą innych działań na szkodę przedsiębiorstwa.

Prywatny detektyw Ruda Śląska

Świadczymy usługi detektywistyczne z zakresu informatyki śledczej. W ostatnim czasie zagrożenia w sieci są bardzo poważne. Nasi eksperci specjalizują się w gromadzeniu dowodów przy sprawach związanych z cyberstalkingiem oraz prześladowaniem w internecie. Dzisiaj zjawisko hejtu staje się prawdziwą zmorą wielu internautów. Tymczasem nie każdy wie, że można z nim skutecznie walczyć. Jeśli wybierzesz nasze usługi, możesz mieć pewność, że rozwiążemy Twój problem. Wskażemy, kto stoi za nękaniem i zgromadzimy dowody, które pomogą postawić przestępców przed sądem.

Oferta naszego biura obejmuje również wykrywanie podsłuchów w domach czy firmach. Pamiętaj, że korzystanie z takich urządzeń w celu zdobycia informacji na temat członków rodziny czy tajemnic firmowych jest nielegalne. Nasi specjaliści dokładnie sprawdzą mieszkanie bądź biuro, aby wykryć każdy podsłuch. Dzięki temu będziesz mógł poczuć się swobodnie i zadbać o bezpieczeństwo na co dzień.

Możesz zgłosić się do nas przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Zapewniamy dyskrecję oraz elastyczność. Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim i pracujemy na terenie całego kraju bez dodatkowych opłat. Jeżeli znalazłeś się w trudnej sytuacji, prywatny detektyw na pewno udzieli Ci wsparcia.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego