Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Lędziny

Prywatny detektyw Lędziny

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Lędziny

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Lędziny

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to ekipa doświadczonych detektywów, którzy z pełnym zaangażowaniem podejmują się nawet najtrudniejszych wyzwań. Działamy dyskretnie i profesjonalnie już od kilku lat. Przez ten czas prowadziliśmy liczne śledztwa, które sprawiły, że obecnie jesteśmy jedną z najlepszych firm w branży. W naszej ofercie znajdują się różnorodne usługi. Zarówno osoby prywatne, jak i właściciele przedsiębiorstw znajdą u nas pomoc, której szukają. Zgłoś się do nas – znajdziemy dla Ciebie dowody, które pomogą Ci wygrać sprawy sądowe oraz poznamy odpowiedzi na nurtujące Cię zagadki.

Działamy w pełni legalnie i współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami. Pracujemy zgodnie z prawem określonym ustawą o usługach detektywistycznych. To bardzo ważne – tylko detektyw, który posiada stosowną licencję, może przekazać sądowi zebrane w wyniku śledztwa dowody oraz poświadczyć ich wiarygodność swoimi zeznaniami.

Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Gwarantujemy przy tym całkowitą dyskrecję, profesjonalizm oraz zaangażowanie naszych detektywów.

Agencja detektywistyczna Lędziny

Jako doświadczone biuro detektywistyczne podejmujemy się nawet najtrudniejszych spraw. Prowadzimy więc śledztwa dotyczące relacji rodzinnych. Zajmujemy się kwestiami dotyczącymi zdrad, rozwodów, niezgodności ojcostwa. Na prośbę zatroskanych rodziców sprawdzamy, z kim zadają się ich dzieci. Znajdujemy dowody i odpowiedzi na pytania dotyczące nawet najbardziej skomplikowanych spraw rodzinnych.

Nasi detektywi podejmują się także śledztw związanych z kwestiami spadkowymi, majątkowymi oraz tymi, które dotyczą nieruchomości i ruchomości.

Nasza firma detektywistyczna prowadzi także poszukiwania osób zaginionych i porwanych. Pomagamy ustalić miejsce pobytu i los tych, po których słuch zaginął. Odnajdujemy dalekich krewnych i znajomych, z którymi kontakt urwał się przed laty – a to wszystko w pełnej dyskrecji.

Nie odmawiamy prowadzenia śledztw związanych ze sprawami karnymi. Tego typu trudne i niebezpieczne wyzwania warto powierzyć naszym doświadczonym detektywom.

Prowadzimy również sprawy dotyczące nieprawidłowości gospodarczych. Wszelkie śledztwa związane z nieuczciwą konkurencją, wykradaniem lub zdradzaniem tajemnic służbowym, podkupywaniem pracowników czy nawet weryfikacją zwolnień lekarskich pracowników oraz ustalaniem autorów donosów nie są dla nas żadnym problemem. Chcesz w dyskretny i legalny sposób sprawdzić uczciwość pracowników i wspólników? Możemy Ci w tym pomóc!

Prywatny detektyw Lędziny

Prowadzone przez naszą firmę usługi detektywistyczne obejmują także informatykę śledzczą. Zwalczamy cyberstalking oraz hejt w internecie.  A to nie wszystko. Nasi detektywi bez trudu znajdą podsłuch w Twoim domu czy biurze. Ktoś zakłóca Twój spokój? Zgłoś się do nas – pomożemy rozwiązać tę sprawę!

Działamy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, na terenie całej Polski. Robimy wszystko, aby pomóc wszystkim naszym klientom, niezależnie od tego, z jak skomplikowanymi sprawami się do nas zgłaszają.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego