Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Bieruń

Prywatny detektyw Bieruń

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Bieruń

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Bieruń

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to ekipa doświadczonych detektywów, którzy podejmują się nawet najtrudniejszych śledztw. Na rynku działamy już kilku lat. W tym czasie udało nam się zdobyć szeroką wiedzę z zakresu rozwiązywania skomplikowanych śledztw o różnym charakterze. Dziś stanowimy jedną z najbardziej cenionych firm w branży detektywistycznej w kraju. Z naszych różnorodnych usług skorzystać mogą zarówno osoby prywatne, jak i mali oraz duzi przedsiębiorcy. Zdobywamy dowody pomagające wygrać trudne sprawy sądowe i rozwiązujemy zagadki dotyczące życia osobistego oraz o charakterze służbowym.

Nasza agencja działa w stu procentach legalnie. Współpracujemy z licencjonowanymi detektywami, którzy posiadają doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Działamy zgodnie z usługach detektywistycznych. Warto wiedzieć, że tylko licencjonowany detektyw może przekazać do sądu zebrane dowody i złożyć zeznania będące potwierdzeniem ich rzetelności.

Przeprowadzamy śledztwa na terenie całej Polski. Cenimy zaufanie swoich klientów, dlatego też gwarantujemy dyskrecję, profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie naszych detektywów w każdej sprawie.

Agencja detektywistyczna Bieruń

Nasze biuro detektywistyczne zajmuje się trudnymi i bolesnymi sprawami rodzinnymi, które czekają na swoje rozwiązanie. Przeprowadzamy szczegółowe śledztwa dotyczące m.in. zdrad, rozwodów, ojcostwa. Na prośbę zatroskanych rodziców weryfikujemy także towarzystwo i otoczenie dzieci, których zachowanie wzbudza poważne obawy. Prowadzimy również sprawy dotyczące spadków, majątków oraz nieruchomości i ruchomości.

Nasza firma detektywistyczna zajmuje się również poszukiwaniami osób zaginionych i porwanych. Pomagamy ustalić los oraz miejsce pobytu członków rodziny czy starych znajomych, z którymi dawno urwał się kontakt. Odnajdujemy osoby, po których zaginął wszelki ślad i nie pomijamy żadnych poszlak, które mogą nas doprowadzić do zaginionego.

Przeprowadzamy również trudne i niebezpieczne sprawy ściśle związane z postępowaniami karnymi. Nasza doświadczona ekipa detektywów przeprowadziła w swojej karierze już wiele tego typu śledztw z dużym powodzeniem.

To jednak nie wszystko! Przeprowadzamy także śledztwa o charakterze gospodarczym. Sprawdzamy kwestie związane z nieuczciwą konkurencją, wykradaniem i zdradzaniem tajemnic służbowych, podkupywaniem pracowników, fałszowanych zwolnień lekarskich i wielu innych. Prowadzisz przedsiębiorstwo i chcesz sprawdzić uczciwość najbliższych współpracowników? Pomożemy Ci zrobić to dyskretnie i w pełni legalnie!

Prywatny detektyw Bieruń

Oferowane przez naszą agencję usługi detektywistyczne to także profesjonalna informatyka śledcza. Zajmujemy się zwalczaniem cyberstalkingu oraz hejtu i innych form przemocy w sieci. Znajdziemy także ukryty podsłuch czy kamerkę w Twoim domu lub biurze. Ktoś narusza Twój spokój i prywatność? Zgłoś się do nas z prośbą o pomoc!

Działamy 24/7 i prowadzimy śledztwa na terenie całej Polski. Staramy się pomóc każdemu, kto zwróci się do nas ze swoim problemem.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego