Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Sulejówek

Prywatny detektyw Sulejówek

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Sulejówek

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Sulejówek

Firma detektywistyczna Detektyw24 to profesjonalna, zaangażowana ekipa, która działa na rynku od dłuższego czasu. W minionym okresie rozwikłaliśmy sporą liczbę skomplikowanych spraw. Obecnie nasze usługi detektywistyczne to dość szeroki zakres śledztw, których jesteśmy w stanie się podjąć. Jeśli brakuje Ci rzetelnych dowodów, by udowodnić swoje racje, koniecznie zgłoś się do nas. Przyjmujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Działamy na terenie całej Polski, maksymalnie skutecznie.

Nasze biuro detektywistyczne współpracuje jedynie z detektywami z licencją, którzy działają na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Jest to dla nas bardzo ważne, aby detektyw nie przekraczał swoich kompetencji. Ustawa wyraźnie mówi, że czynności śledcze może prowadzić wyłącznie osoba z licencją. Zebrane w ten sposób materiały mogą być wykorzystane w sądzie, a zeznający w roli świadka detektyw potwierdzi ich autentyczność. 

Agencja detektywistyczna Sulejówek

Nasza agencja detektywistyczna Detektyw24 to świetna opcja, jeśli masz problem ze sprawą rodzinną. Nie są one łatwe, jednak licencjonowani detektywi są w stanie poprowadzić takie działania, jak: zebranie materiałów na udowodnienie zdrady, obserwacja osób, zebranie materiałów do rozwodu, badanie ojcostwa i inne.

Usługi detektywistyczne naszego biura to również wywiady majątkowe i sprawy spadkowe. Bywają one trudne, jednak chętnie się ich podejmujemy.

Na swoje barki bierzemy zlecenia dotyczące poszukiwania osób porwanych, zaginionych, jak i tych, z którymi nagle urwał się kontakt. Działamy dyskretnie i z zaangażowaniem, dlatego każdy Klient może czuć się z nami bezpiecznie.

Sprawy karne są trudne i często nieprzewidywalne w skutkach, jednak i one widnieją w naszej ofercie. Możemy pochwalić się sporym doświadczeniem, które jest bardzo istotne dla naszych Klientów. Do tej pory mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu sprawach kryminalnych, a niektóre z nich były naprawdę głośne.

Nasza firma detektywistyczna nie odmawia śledztw typowo gospodarczych. Zajmujemy się śledztwami dotyczącymi takich tematów jak: weryfikacja zwolnień lekarskich, wykradanie i zdradzanie informacji firmowych, podkupywanie pracowników, nieuczciwa konkurencja, ustalanie autorów donosów.

Prywatny detektyw Sulejówek

Hejtowanie, cyberstalking i wiele innych nielegalnych działań prowadzonych w internecie doprowadziło nas do tego, że obecnie detektywi bardzo często działają, bazując na informatyce śledczej. Zagrożenia są naprawdę spore i warto zgłaszać się z każdym, nawet najmniejszym podejrzeniem do detektywa. Już dzisiaj możemy z tym skutecznie walczyć. Dobry detektyw jest w stanie ustalić adres IP, a także inne ważne dane. 

Nasza agencja zajmuje się dodatkowo wykrywaniem podsłuchów w domach i firmach. Te małe urządzenia zazwyczaj montowane są nielegalnie, za co grożą kary. Nasi detektywi są mistrzami w ich odkrywaniu.

Działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy maksymalnie elastyczni i podejmujemy się spraw z każdego zakątka Polski. Koniecznie zgłoś się do nas, jeśli masz problem wymagający interwencji detektywa!

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego