Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Pionki

Prywatny detektyw Pionki

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Pionki

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Pionki

Firma detektywistyczna Detektyw24 to w pełni profesjonalne biuro działające na korzyść swoich klientów. Podejmujemy się rozmaitych spraw, niezależnie od stopnia trudności. Nie są nam obce śledztwa o różnym podłożu. Jeśli należysz do osób, które szukają profesjonalnej pomocy w zdobywaniu cennych materiałów dowodowych bądź chcesz udowodnić swoje racje przed sądem. Prywatny detektyw z licencją idealnie nadaje się do tego, by działać na korzyść Klienta. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą.

Nasze biuro detektywistyczne współpracuje wyłącznie z licencjonowanymi detektywami. Ustawa o usługach detektywistycznych bardzo wyraźnie określa, że czynności śledcze podejmowane mogą być tylko przez osoby z licencją. Dzięki takim procedurom zebrany materiał dowodowy może zostać przedstawiony w sądzie. Dodatkowym atutem jest możliwość potwierdzenia dowodów przez detektywa, który je zbierał. Wszystko to sprawi, że Klient będzie cieszył się nieprawdopodobnym wsparciem.

Agencja detektywistyczna Pionki

Oferowane przez naszą agencję usługi detektywistyczne to           wiele możliwości. Często powierzane są nam sprawy rodzinne, które nie uchodzą za łatwe. Prowadzimy takie działania jak zbieranie materiałów na zdradę, zbieranie materiałów potrzebnych podczas sprawy rozwodowej z orzeczeniem o winie, obserwacja osób, wywiad środowiskowy czy badanie ojcostwa.

Nasza firma detektywistyczna świadczy usługi w sprawach spadkowych. Podejmujemy działania, których celem jest ustalenie ruchomości oraz nieruchomości.

Nie stronimy od działań, których celem jest odnalezienie osoby zaginionej, porwanej czy takiej, z którą urwał się kontakt. Działamy z zaangażowaniem i bardzo dyskretnie, przez co nasi Klienci mogą czuć się w pełni bezpiecznie.

Do jednych z najbardziej skomplikowanych odnóg naszej działalności należą sprawy karne. Możemy pochwalić się sporym doświadczeniem w tej kategorii, ale również kilkoma sprawami kryminalnymi, które były stosunkowo głośne.

Reprezentowana przez nas agencja detektywistyczna świetnie sprawdza się w sektorze spraw gospodarczych. Nie są nam straszne takie zagadnienia, jak: nieuczciwa konkurencja, wykradanie i zdradzanie informacji firmowych, weryfikacja zwolnień lekarskich, ustalanie autorów donosów i wiele więcej. Z pewnością jesteśmy firmą godną zaufania, więc jeśli obserwujesz u siebie podobny problem, koniecznie się zgłoś!

Prywatny detektyw Pionki

W ostatnim czasie obserwujemy wzrost liczby osób skarżących się na cyberstalking czy hejt w sieci. Nic więc dziwnego, że nasi detektywi oferują działania z zakresu informatyki śledczej.

Nasza oferta skierowana jest także do osób bezpodstawnie podsłuchiwanych. Zajmujemy się wykrywaniem mikroskopijnych urządzeń, które są w stanie uprzykrzyć człowiekowi życie. Posiadamy specjalny sprzęt, jak i nieomylną intuicję.

Nasze biuro detektywistyczne otwarte jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Przyjmujemy sprawy z całego kraju, dlatego, jeśli jesteś w sytuacji bez wyjścia, koniecznie wybierz naszą agencję detektywistyczną!

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego