Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Marki

Prywatny detektyw Marki

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Marki

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Usługi detektywistyczne Detektyw24 cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Przez wiele lat rozwiązaliśmy setki spraw o przeróżnym charakterze. Ponadto gwarantujemy zróżnicowaną ofertę dla firm oraz dla klientów indywidualnych. Jeżeli chcesz zgromadzić dowody, aby ukazać prawdę przed sądem, zdecydowanie warto nam zaufać.

Prywatny detektyw ustali wszystkie fakty i zgromadzi informacje, które będą bardzo istotne dla sądu. Ponadto działamy na terenie całego kraju i zgodnie z obowiązującym prawem. Jednocześnie zapewniamy klientom dyskrecję. Zapoznaj się z naszą ofertą i zadbaj o swój spokój.

Biuro detektywistyczne Marki

Nasz zespół tworzą wyłącznie licencjonowani specjaliści. Pracujemy zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych. To akt, który mówi, że tylko osoby z licencją mają prawo prowadzić śledztwa. Dzięki temu zebrane informacje będą mogły być wykorzystane w sądzie. Ponadto ekspert potwierdzi autentyczność zgromadzonych informacji podczas zeznań. Jeżeli więc zależy Ci na solidnych argumentach, obok tego rozwiązania nie możesz przejść obojętnie.

Nasze biuro detektywistyczne bardzo często rozwiązuje sprawy rodzinne. Te bywają niełatwe, dlatego wsparcie doświadczonych ekspertów jest tak istotne. Pomagamy przy różnych kwestiach, gromadząc dowody na podstawie obserwacji osób oraz wielu innych technik. W ten sposób możemy np. ustalić informacje o zdradzie partnera czy inne szczegóły, które mają wpływ na postanowienie sądu przy orzekaniu o winie.

Ponadto gwarantujemy wsparcie przy wywiadach majątkowych i sprawach spadkowych. Ustalamy nieruchomości i ruchomości, o czym przekonało się wielu zadowolonych klientów.

Agencja detektywistyczna Marki

Istotny obszar naszych działań to również poszukiwanie osób zaginionych i porwanych. Jeżeli urwał Ci się kontakt z bliskim lub podejrzewasz przestępstwo, koniecznie zgłoś się do nas. Zawsze działamy dyskretnie i gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkim klientom. 

Nasza agencja detektywistyczna niejednokrotnie brała udział w skomplikowanych sprawach karnych. Rozwiązywaliśmy łamigłówki kryminalne i dostarczaliśmy rzetelne dowody organom ścigania. Dzięki temu udało się postawić sprawców przed wymiarem sprawiedliwości.

Na wsparcie ekspertów mogą również liczyć przedsiębiorcy, którzy zmagają się z różnymi problemami. Przyjrzymy się działaniom nieuczciwej konkurencji i sprawdzimy, czy nie dochodzi do szpiegostwa gospodarczego oraz zdradzania tajemnic firmowych. Nasi eksperci mogą również ustalić autorów donosów i zweryfikować zwolnienia lekarskie. Jeżeli jesteś właścicielem firmy i zmagasz się podobnymi kłopotami, koniecznie postaw na nasze wsparcie. Sprawdzimy każdy trop, a Ty będziesz mógł cieszyć się swobodną pracą na co dzień.

Prywatny detektyw Marki

Firma detektywistyczna Detektyw24 b często świadczy usługi z zakresu informatyki śledczej. Dzisiaj zagrożenia w internecie są bardzo poważne. Nasi eksperci specjalizują się w zbieraniu materiałów dowodowych do spraw związanych cyberstalkingiem oraz prześladowaniem w sieci. Ponadto wspomagamy klientów w walce z hejtem i wskazujemy osoby odpowiedzialne za takie działanie. Dzięki zgromadzonym dowodom możemy szybko wprowadzić sprawę na drogę sądową.

Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana. Jedną z chętnie wybieranych usług jest wykrywanie podsłuchów w domach i firmach. Pamiętaj, że instalowanie tych urządzeń w celu gromadzenia informacji na temat domowników, pracowników bądź tajemnic firmowych jest nielegalny. Pomimo tego wielu przestępców wykorzystuje takie praktyki. Natomiast nasi detektywi potrafią dokładnie sprawdzić teren i wykryć każde zagrożenie. Dzięki temu zapewnią Ci poczucie bezpieczeństwa w biurze oraz we własnym mieszkaniu.

Dobrze wiemy, jak wiele spraw wymaga natychmiastowego działania. Dlatego nasi specjaliści są do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Ponadto zapewniamy elastyczność i pracujemy na terenie całego kraju, nie pobierając dodatkowych opłat. Jeżeli Twoja sytuacja wydaje się bardzo trudna, nasi eksperci na pewno Ci pomogą.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego