Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Zielonka

Prywatny detektyw Zielonka

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Zielonka

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Zielonka

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to rewelacyjna ekipa z doświadczeniem i zaangażowaniem zajmująca się problemami klientów. Działamy na rynku od kilku lat, w czasie których mieliśmy okazję nabrać doświadczenia, wiedzy, a także nauczyć się, jak prowadzić tego rodzaju biznes. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, które kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Jeśli masz rozprawę w sądzie, ale brakuje Ci potrzebnych dowodów, koniecznie zgłoś się do nas. Pomożemy, działając zgodnie z prawem.

Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami. Kooperacja opiera się na ustawie o usługach detektywistycznych, ponieważ tylko licencjonowany detektyw może prowadzić tego rodzaju działalność legalnie. Ponadto tylko detektyw z licencją po zebraniu dowodów może przekazać je do sądu, a także potwierdzić je własnymi zeznaniami. Nasza firma detektywistyczna działa na terenie całej Polski. Klientom, którzy się decydują na nasze usługi, gwarantujemy dyskrecję, dojrzałe podejście oraz zaangażowanie do sprawy.

Agencja detektywistyczna Zielonka

Reprezentowane przez nas biuro detektywistyczne podejmuje się bardzo często spraw rodzinnych. Nie są one najłatwiejsze, jednak wiele czeka na rozwiązanie. Pomagamy w takich kwestiach jak zdrada, rozwód, brak zgodności ojcowskiej czy dziwne zachowanie dzieci. Jeśli trzeba, zbieramy dowody na to, z kim zadają się potomkowie klientów, a także odpowiadamy na pytania, czy mąż zdradza żonę.

Świadczymy usługi skupiające się na sprawach spadkowych i wywiadach majątkowych. Do naszych zadań często należy ustalenie ruchomości i nieruchomości.

Nasza firma detektywistyczna podejmuje się zleceń dotyczących poszukiwań. Najczęściej są to osoby zaginione czy porwane. Nieco rzadziej klienci zgłaszają się ze sprawą, iż daleki krewny nagle przestał się odzywać. Ustalamy też dane adresowe. Wszystkie śledztwa prowadzimy dyskretnie.

Do jednych z najcięższych śledztw należą zwykle sprawy karne. Są stosunkowo niebezpieczne, jednak posiadamy duże doświadczenie, a dzięki niektórym możemy zyskać spory rozgłos.

Nasze biuro to również sprawy o podłożu gospodarczym. Prowadzimy śledztwa dotyczące takich kwestii, jak: nieuczciwa konkurencja, weryfikacja zwolnień lekarskich pracowników, wykradanie i zdradzanie tajemnic firmowych, podkupywanie pracowników, szpiegostwo gospodarcze oraz ustalanie autorów donosów. Jeśli masz swoją firmę i nie czujesz się pewien w 100% decyzji odnośnie zatrudnionych osób, koniecznie zgłoś się do nas!

Prywatny detektyw Zielonka

Nasze usługi detektywistyczne to również działania z zakresu informatyki śledczej. Walczymy z cyberstalkingiem oraz hejtowaniem osób w sieci.

Nie jest dla nas żadnym wyzwaniem wykrywanie podsłuchów w domach prywatnych czy firmach. Wystarczy się do nas zgłosić, abyśmy podjęli się sprawy.

Nasze biuro działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Staramy się pomagać wszystkim, którzy się do nas zgłoszą, niezależnie od miejsca zamieszkania! Zgłoś się do nas, jeśli masz zagadkę do rozwiązania!

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego