Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Płock

Prywatny detektyw Płock

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Płock

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Agencja detektywistyczna Detektyw24 łączy prawdziwych profesjonalistów, którzy od wielu lat pracują na jej renomę. Rozwikłaliśmy już masę spraw o zróżnicowanym charakterze. Oferujemy profesjonalne usługi zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. Jeżeli trudno Ci znaleźć dowody na udowodnienie swoich racji i przedstawienie prawdy, na pewno Ci pomożemy.

Prywatny detektyw ustali wszystkie fakty i zbierze materiały, które będą solidnym argumentem w sądzie. Działamy w całym kraju i zgodnie z obowiązującym prawem. Jednocześnie zapewniamy klientom dyskrecję. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Biuro detektywistyczne Płock

Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami i działamy na zasadach uwzględnionych w ustawie o usługach detektywistycznych. Ta określa, że prawo do czynności śledczych mają osoby z licencją. Wówczas zebrany materiał może posłużyć jako dowód w postępowaniu sądowym.

Podczas rozprawy nasz detektyw potwierdzi autentyczność informacji. Dzięki temu klient ma pewność, że sprawozdanie będzie bardzo ważnym argumentem dla sądu. Dotyczy to szczególnie spraw cywilnych.

Agencja detektywistyczna Płock

Nasi eksperci bardzo często rozwiązują sprawy rodzinne. Choć te nie należą do najłatwiejszych, zapewniamy specjalistyczną pomoc. Zapewniamy klientom wiele sprawdzonych usług. To m.in. zbieranie materiałów na zdradę oraz innych dowodów przy rozwodzie z orzekaniem o winie czy badanie ojcostwa.

Ponadto świadczymy usługi, które obejmują wywiady majątkowe i zapewniamy pomoc przy sprawach spadkowych. Nie brakuje również zleceń związanych z ustalaniem nieruchomości i ruchomości. Sprawy te bywają bardzo trudne, dlatego pomoc doświadczonych ekspertów będzie strzałem w dziesiątkę.

Nasza firma detektywistyczna realizuje również zlecenia z zakresu poszukiwania zaginionych i porwanych osób. Jednocześnie zapewniamy dyskrecję, więc możesz czuć się spokojnie. Jeżeli z bliską osobą urwał się kontakt, nie czekaj i zaufaj prawdziwym ekspertom, którzy niejednokrotnie zapewniali wsparcie w takich sprawach.

Bardzo często gromadzimy dowody w rozprawach karnych. Przez wiele lat nasi detektywi pracowali przy wielu zagadkach kryminalnych. Te niejednokrotnie stanowiły element najgłośniejszych polskich spraw.

Kolejny obszar naszych działań to sprawy gospodarcze. Biuro detektywistyczne regularnie zajmuje się śledztwami dotyczącymi nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, podkupowania pracowników, wykradania i zdradzania tajemnic firmowych, ustalania autorów donosów czy weryfikacji zwolnień lekarskich. To oczywiście tylko niektóre spośród wielu problemów, z jakimi możemy się szybko rozprawić. Pomogliśmy już wielu przedsiębiorcom, którzy dziś z powodzeniem prowadzą swoje biznesy.

Prywatny detektyw Płock

Coraz częściej otrzymujemy zlecenia z zakresu informatyki śledczej. Pamiętaj, że dziś zagrożenia w sieci są bardzo poważne. Prywatny detektyw specjalizuje się w zbieraniu dowodów przy sprawach cyberstalkingu oraz prześladowania w internecie.

Obecnie hejt stanowi powszechny problem, lecz można z nim walczyć. Skorzystaj z naszych usług, a rozwiążemy kłopot. Wskażemy przestępców i pomożemy postawić ich przed wymiarem sprawiedliwości. Zgromadzimy dowody, które pozwolą sądowi wydać sprawiedliwy wyrok.

Ponadto nasza szeroka oferta obejmuje usługę wykrywania podsłuchów zarówno w biurach, jak i w domach. Pamiętaj, że wielu przestępców wykorzystuje te urządzenia w celu zdobycia informacji o członkach rodziny czy firmowych tajemnicach. Detektywi dokładnie sprawdzą teren i znajdą każde nielegalnie działające urządzenie. Dzięki temu będziesz cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem we własnych czterech kątach.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Zapewniamy bardzo wysoką skuteczność i elastyczność. Działamy na terenie całego kraju bez dodatkowych opłat. Gdziekolwiek jesteś, możesz liczyć na specjalistyczną pomoc. Prywatny detektyw będzie wsparciem, nawet gdy sytuacja wydaje się bez wyjścia. Przekonało się o tym wielu klientów.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego