Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Piaseczno

Prywatny detektyw Piaseczno

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Piaseczno

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Nasza agencja detektywistyczna Detektyw24 już od lat pomaga przy najróżniejszych sprawach. Oferujemy wsparcie zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. Z naszych usług chętnie korzystają osoby, którym trudno znaleźć dowody na przedstawienie swoich racji przed sądem.

My zgromadzimy niezbędny dane i ujawnimy prawdę. Prywatny detektyw ustali fakty, a następnie sporządzi raport, który będzie bardzo istotnym dowodem. Nasz zespół działa na terenie całego kraju zgodnie z obowiązującym prawem. Ponadto zapewniamy pełną dyskrecję. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Biuro detektywistyczne Piaseczno

Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami. Działamy zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych. Akt ten określa, że czynności śledcze mogą prowadzić tylko uprawnione osoby. To bardzo ważne, gdyż przedstawione przez naszych specjalistów dowody będą brane pod uwagę przez sąd. Ponadto detektyw złoży zeznania, które będą stanowiły solidne argumenty (szczególnie w przypadku spraw cywilnych). Przekonało się o tym wielu zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych usług.

Nasza firma detektywistyczna bardzo często rozwiązuje sprawy rodzinne. To dla klientów dosyć trudna przeprawa, lecz eksperci zrobią wszystko, aby proces ten upłynął szybko i sprawnie. Prowadzimy działania związane z obserwacją osób, zbieraniem materiałów na zdradę partnera lub partnerki, zbieraniem dowodów przy rozwodzie z orzekaniem o winie czy badaniami ojcostwa. To tylko niektóre obszary naszych usług, gdyż do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.

Agencja detektywistyczna Piaseczno

Świadczymy usługi związane ze sprawami majątkowymi i spadkowymi. Podejmujemy działania z zakresu ustalenia ruchomości i nieruchomości. Za każdym razem działamy sprawnie i profesjonalnie.

Nasze biuro detektywistyczne podejmuje prace związane z poszukiwaniem osób zaginionych i porwanych. W dodatku ustalamy miejsce pobytu bliskich, z którymi nagle urwał się kontakt. Zawsze możesz liczyć na dyskrecję.

Do najbardziej skomplikowanych aspektów naszej działalności należą sprawy karne. Mamy w nich bardzo duże doświadczenie i niejednokrotnie gromadziliśmy dowody przy bardzo głośnych procesach.

Ponadto doświadczeni detektywi prowadzą działania z sektora spraw gospodarczych. Śledztwa dotyczą nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, podkupowania pracowników, wykradania tajemnic przedsiębiorstwa, ustalania autorów donosów czy weryfikacji zwolnień lekarskich. Jeżeli prowadzisz firmę i chcesz ustalić, czy pracownicy oraz konkurencja działają zgodnie z prawem, zdecydowanie warto skontaktować się z nami.

Prywatny detektyw Piaseczno

Bardzo często prowadzimy działania z zakresu informatyki śledczej. Dzisiaj cyberprzestępcy są szczególnie groźni i opracowują coraz więcej sposobów na oszustwa. W dodatku detektywi gromadzą dowody na sprawy związane z prześladowaniem czy cyberstalkingiem. Chociaż hejt to bardzo trudny problem, można z go szybko rozwiązać. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi ekspertami, którzy zgromadzą dowody, wskażą przestępców i postawią ich przed organami ścigania.

Nasze usługi detektywistyczne dotyczą również wykrywania podsłuchów w domach i firmach. Pamiętaj, że przestępcy bardzo często wykorzystują te urządzenia w nielegalnych celach. Wówczas gromadzą informacje na temat domowników czy tajemnic firmowych. Detektywi dokładnie sprawdzą teren i wykryją działanie przestępców. W ten sposób zapewnią Ci poczucie bezpieczeństwa. Teraz wreszcie poczujesz się swobodnie zarówno w domu, jak i w pracy. Z tej usługi skorzystało wielu zadowolonych klientów.

Nasza agencja detektywistyczna to zespół prawdziwych profesjonalistów, którzy do każdego zadania podchodzą z olbrzymim zaangażowaniem. Jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Ponadto zapewniamy elastyczność i działamy na terenie całego kraju bez dodatkowych opłat. Jeżeli myślisz, że znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia, nasz detektyw na pewno Ci pomoże. Skontaktuj się z nami już teraz i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego