Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Pułtusk

Prywatny detektyw Pułtusk

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Pułtusk

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Pułtusk

Firma detektywistyczna Detektyw24 to w pełni profesjonalne biuro działające na rynku od kilku dobrych lat. W tym czasie mieliśmy okazję współpracować z klientami prywatnymi oraz biznesowymi. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług. Prowadzimy śledztwa rzetelnie i z zaangażowaniem. Nie boimy się trudnych spraw gospodarczych czy kryminalnych. Jeśli brakuje Ci dowodów na Twoją rację, koniecznie zgłoś się do naszego biura. Działamy na terenie całego kraju w zgodzie z obowiązującym prawem.

Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami, którzy kierują się ustawą o usługach detektywistycznych. Bardzo dokładnie określa ona, jakie czynności mogą być wykonywane przez detektywa. Bazując na tym, możemy zbierać materiały dowodowe, a następnie przedstawiać je w sądzie w roli świadka. Wszystko to sprawia, że klienci chętnie decydują się właśnie na naszą pomoc. Przygotowane przez nas sprawozdanie w wielu przypadkach okaże się solidnym argumentem na sali sądowej.

Agencja detektywistyczna Pułtusk

Działamy rzetelnie i dojrzale na wielu polach. Powierzane są nam sprawy rodzinne, które nie zawsze są łatwe. Prowadzimy następujące działania: badanie ojcostwa, zbieranie materiałów przy rozwodzie z orzekaniem o winie, obserwacja osób, zbieranie materiałów mających na celu udowodnienie zdrady. 

Nasza firma detektywistyczna podejmuje się zleceń, których celem jest odnalezienie osób zaginionych, porwanych lub takich, z którymi niedawno w nieoczekiwany sposób urwał się kontakt. Ustalamy miejsce zamieszkania konkretnych osób. Działamy maksymalnie dyskretnie.

Nasze usługi detektywistyczne to również wywiady majątkowe i sprawy spadkowe. Podejmujemy się ustalania ruchomości, jak i nieruchomości.

Tym, co wyróżnia nasze biuro detektywistyczne, jest uczestnictwo w sprawach karnych. Jest to najbardziej skomplikowany obszar działalności, mamy w nim jednak spore doświadczenie.

Możemy pochwalić się niejedną zakończoną sukcesem sprawą na tle gospodarczym. Jeśli borykasz się z problemami jako właściciel firmy, koniecznie zgłoś się do nas. Prowadzimy rzetelne i szeroko zakrojone śledztwa w takich kwestiach, jak: podkupywanie pracowników, nieuczciwa konkurencja, ustalanie autorów donosów, szpiegostwo gospodarcze, wykradanie i zdradzanie informacji, weryfikacja zwolnień lekarskich i wiele innych.

Prywatny detektyw Pułtusk  

W ostatnim czasie poszerzyliśmy swoją wiedzę w zakresie informatyki śledczej. Zdajemy sobie sprawę, że internetowi przestępcy nieustannie sobie folgują i trzeba ich w końcu namierzyć. Nasza agencja detektywistyczna ma w swoich szeregach detektywa, który specjalizuje się w zbieraniu materiałów dowodowych dotyczących prześladowania w sieci. Takie sprawy to w ostatnim czasie plaga, z którą należy walczyć.

Detektywi z naszej agencji sprawdzają się również podczas wykrywania podsłuchów i urządzeń nagrywających. Warto tutaj zaznaczyć, że bez specjalnych pozwoleń na  nagrywanie działania te są nielegalne.

Biuro detektywistyczne Detektyw24 działa 7 dni w tygodniu przez 24 h/dobę. Nieważne, z czym chcesz do nas przyjść, możesz tego dokonać w każdej chwili. Podejmujemy się zleceń z każdego zakątka Polski. Skontaktuj się z nami, a na pewno Ci pomożemy!

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego