Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Gostynin

Prywatny detektyw Gostynin

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Gostynin

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Gostynin

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to w pełni profesjonalna firma, która składa się z licencjonowanych, wykwalifikowanych detektywów z licencją. Na rynku istniejemy od kilku lat. Mieliśmy okazję rozwikłać wiele rozmaitych spraw. Obecnie nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Może się zgłosić do nas każdy, komu brakuje dowodów, a szykuje się bardzo ważna rozprawa sądowa. Zdobądź solidny argument, decydując się na współpracę z nami. Warto podkreślić, że działamy na terenie całego kraju i podporządkowujemy się obowiązującym przepisom prawa.

Nasza firma detektywistyczna współpracuje wyłącznie z detektywami z licencją. Jest to podyktowane ustawą o usługach detektywistycznych. Tylko licencja uprawnia detektywa do czynności, a także pozwala na zbieranie odpowiednich materiałów dowodowych. Tylko detektyw z licencją może zeznawać przed sądem, popierając zebrane materiały swoimi słowami. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, gwarantujemy, że nie tylko przedstawimy Ci rzetelne dowody, ale również zeznamy przed sądem, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Agencja detektywistyczna Gostynin

Nasze usługi detektywistyczne to rozbudowana oferta, którą nieustannie aktualizujemy. Detektywi z naszego biura niezwykle często mają do czynienia ze sprawami rodzinnymi. Nie są one przyjemne i łatwe dla klienta, który się z nimi do nas zgłasza. Do najczęstszych naszych zadań należy zebranie materiałów udowadniających zdradę, zebranie dowodów, które mogą przysłużyć się w sądzie podczas rozwodu z orzekaniem o winie, badanie ojcostwa czy obserwacja osób.

Do najbardziej skomplikowanych spraw, których się podejmujemy, należą sprawy karne. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem, a także uczestnictwem w kilku stosunkowo głośnych śledztwach.

Chętnie świadczymy usługi obejmujące sprawy spadkowe i wywiady majątkowe. Zajmujemy się ustalaniem nieruchomości i ruchomości po czyjejś śmierci, a czasem także przed.

Nasza firma detektywistyczna podejmuje się poszukiwań osób zaginionych i porwanych. Bardzo często zgłaszają się do nas Klienci, którzy dość nieoczekiwanie stracili kontakt z dalekim członkiem swojej rodziny. Ekspresowo ustalamy potrzebne dane adresowe.

Działamy sprawnie także na tle gospodarczym. Prowadzimy śledztwa rzetelnie i z zaangażowaniem w takich sprawach, jak szpiegostwo gospodarcze, weryfikacja zwolnień lekarskich, wykradanie i zdradzanie informacji firmowych, nieuczciwa konkurencja czy ustalanie autorów donosów. 

Prywatny detektyw Gostynin

W ostatnim czasie coraz częściej zgłaszają się do nas klienci z problemem cyberstalkingu i hejtowania. Na szczęście, nasza agencja detektywistyczna może pochwalić się specjalistami z zakresu informatyki śledczej. Pozyskujemy w tej sposób silne argumenty, które sprawdzą się podczas wejścia na drogę sądową.

Nasi detektywi działają 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Nieważne, o której do nas zadzwonisz — ktoś na pewno będzie na posterunku. Bez dodatkowych opłat przyjmujemy zlecenia z każdego zakątka kraju, więc możesz śmiało się do nas zgłaszać.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego