Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Ostrów Mazowiecka

Prywatny detektyw Ostrów Mazowiecka

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Ostrów Mazowiecka

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Agencja detektywistyczna Detektyw24 od wielu lat specjalizuje się w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych sprawa. Bierzemy udział w śledztwach o różnym podłożu i proponujemy usługi zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Jeżeli brakuje Ci dowodów i chcesz przedstawić je przed sądem, koniecznie skontaktuj się z nami.

Nasz detektyw ustali fakty i zgromadzi informacje ważne dla przebiegu rozprawy. Ponadto działamy na terenie Polski i zgodnie z literą prawa. Wszystkim klientom gwarantujemy dyskrecję. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz rozwiązania idealnie dopasowane do własnych potrzeb.

Biuro detektywistyczne Ostrów Mazowiecka

Zawsze współpracujemy z profesjonalistami i działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Mówi ona, że tylko licencjonowani detektywi mają prawo prowadzić śledztwa. Ponadto tylko legalnie zdobyte informacje mogą być brane pod uwagę przez sąd. Nasz ekspert przygotuje raport, a następnie potwierdzi jego autentyczność podczas rozprawy. W ten sposób uzyskasz pewność, że sprawozdanie stanie się solidnym argumentem. Będzie ono bardzo istotne szczególnie przy sprawach cywilnych.

Nasze biuro detektywistyczne bardzo często rozwiązuje sprawy rodzinne. Dobrze rozumiemy, że zazwyczaj dotyczą trudnych dla klientów przeżyć. Dlatego do każdego zadania podchodzimy w indywidualny sposób. Prowadzimy szczegółową obserwację, zbieramy materiały na zdradę, a także inne informacje, które mogą mieć wpływ na decyzję sądu przy sprawie rozwodowej z orzekaniem o winie.

Agencja detektywistyczna Ostrów Mazowiecka

Dodatkowo świadczymy usługi, które obejmują wywiady majątkowe i sprawy spadkowe. Te bywają trudne i zawsze wymagają wsparcia doświadczonych ekspertów. Podejmujemy działania w celu ustalenia ruchomości oraz nieruchomości.

Ponadto usługi detektywistyczne obejmują poszukiwania zaginionych i porwanych osób. Jeżeli więc urwał Ci się kontakt z bliskimi, ustalimy miejsce ich pobytu. Zawsze działamy dyskretnie, więc o bezpieczeństwo możesz być spokojny.

Kolejny obszar naszej działalności to sprawy karne. Nasi eksperci brali udział przy wielu głośnych śledztwach i angażowali się w zagadki kryminalne o różnym podłożu.

Ponadto działamy w sektorze spraw gospodarczych i prowadzimy śledztwa związane z wykrywaniem nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, podkupywania pracowników czy wykradania tajemnic firmowych. W dodatku zweryfikujemy zwolnienia lekarskie i sprawdzimy autorów donosów. Sprawdzimy, czy Twoi pracownicy działają uczciwie i zapewnimy komfort prowadzenia biznesu. Z naszych usług skorzystało już wielu przedsiębiorców.

Prywatny detektyw Ostrów Mazowiecka

Prowadzimy działania związane z informatyką śledczą. W ostatnim czasie te usługi cieszą się bardzo dużą popularnością. Nic dziwnego, gdyż zagrożenia w sieci są są coraz większe. Nasi detektywi specjalizują się w zbieraniu materiałów dowodowych w sprawach związanych z cyberstalkingiem oraz prześladowaniem w internecie. Dzisiaj hejt stanowi prawdziwą plagę, lecz można z nim skutecznie walczyć. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług, a na pewno otrzymasz oczekiwane wsparcie. Wskażemy osoby, stojące za przestępstwem i zgromadzimy argumenty, które pozwolą wnieść sprawę na drogę sądową.

W naszej ofercie znajdziesz również usługi związane z wykrywaniem podsłuchów w firmach i domach. Pamiętaj, że wykorzystywanie urządzeń do gromadzenia informacji na temat domowników czy tajemnic firmowych jest nielegalne. Pomimo tego wiele osób stosuje ten proceder. Nasi eksperci sprawdzą pomieszczenia pod kątem zainstalowanych sprzętów i wykryją każdy podsłuch. Dzięki temu zapewnisz każdemu poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Dobrze wiemy, że wiele spraw wymaga szybkiego działania. Dlatego nasza firma detektywistyczna jest dostępna przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu. Jeżeli Twoja sytuacja wydaje się bardzo trudna, na pewno Ci pomożemy. Rozwiązaliśmy już masę spraw i gwarantujemy bardzo wysoką skuteczność. Przekonało się o tym wielu wymagających klientów, którzy nam zaufali. Dołącz do nich i wybierz sprawdzone usługi.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego