Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Milanówek

Prywatny detektyw Milanówek

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Milanówek

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Milanówek

Biuro detektywistyczne Detektyw24 to rewelacyjna, zaangażowana w sprawy Klientów agencja, która działa od wielu lat i ma za sobą sporo spraw. Doświadczenie w sprawach prywatnych przeplatane jest doświadczeniem w sprawach gospodarczych. Jeśli więc brakuje Ci rzetelnych dowodów, by w sądzie bez problemu udowodnić swoje racje, koniecznie zdecyduj się na naszą pomoc. Zbierzemy materiały, ustalimy niezbędne fakty, a to wszystko w ekspresowym tempie bez wykraczania poza polskie prawo.

Nasza firma detektywistyczna składa się wyłącznie z licencjonowanych detektywów, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Ich praca bazuje na ustawie o usługach detektywistycznych oraz na polskim prawie. Ustawa wyraźnie mówi, że tylko osoba z odpowiednią licencją może prowadzić śledztwa i przedstawiać ich efekty w sądzie w postaci dowodów, jak i zeznając przed sędzią. Jak widać, biuro detektywistycznie nie może składać się z przypadkowych osób, a nasze jest doskonałym przykładem profesjonalnej agencji detektywistycznej.

Agencja detektywistyczna Milanówek

Nasze biuro detektywistyczne bardzo często ma styczność ze sprawami rodzinnymi. Powierza się nam niełatwe kwestie związane z badaniem ojcostwa, obserwacją osób czy zbieraniem dowodów i materiałów do sądu.

W pełni profesjonalnie świadczymy usługi detektywistyczne obejmujące sprawy spadkowe i wywiady majątkowe. Ustalamy nieruchomości i ruchomości, wedle życzeń klienta.

Firma detektywistyczna Detektyw24 podejmuje się poszukiwania osób zaginionych oraz porwanych. Jeśli urwał Ci się kontakt z przyjacielem, również możesz się do nas zgłosić po pomoc. Z sukcesem ustalamy dane adresowe, a wszystkie nasze działania prowadzone są rzetelnie oraz z odpowiednią dozą dyskrecji.

Sprawy karne to najtrudniejszy i najbardziej skomplikowany obszar naszej działalności. Możemy pochwalić się sporym doświadczeniem w tym przypadku, a niektóre sprawy kryminalne dały nam szansę na rozgłos.

Agencja detektywistyczna Detektyw24 działa z sukcesami w sferze gospodarczej. Nie są nam obce zagadnienia dotykające takich kwestii, jak weryfikacja pracowników, wykradania i zdradzanie informacji firmowych, podkupywanie pracowników, nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze czy ustalanie autorów donosów. Kiedy Twoja firma zaczyna gorzej pracować i nie jest to wina klientów oraz oferowanych usług, a pracowników, koniecznie zgłoś się do nas. Pomożemy ustalić Ci konkretne problemy i ewentualne rozwiązania.

Prywatny detektyw Milanówek

W ostatnim czasie świadczymy usługi detektywistyczne z zakresu informatyki śledczej. Dzieje się tak, ponieważ coraz bardziej realne stają się zagrożenia ze strony sieci. Cyberstalking oraz hejtowanie uprawiane są na porządku dziennym. Jeśli jesteś ofiarą takich działań i chcesz uzyskać solidne dowody, koniecznie zdecyduj się na naszą pomoc!

Detektywi pracujący w naszej agencji doskonale znają się na wykrywaniu podsłuchów w domach prywatnych oraz firmach. 

Nasza agencja działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz skorzystać z naszej pomocy, możesz zgłosić się w dowolnym momencie!

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego