Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Sochaczew

Prywatny detektyw Sochaczew

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Sochaczew

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to firma, która łączy prawdziwych profesjonalistów. Od wielu lat rozwiązujemy sprawy o zróżnicowanym charakterze. Proponujemy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Gromadzimy dowody, dzięki którym rośnie szansa na korzystne postanowienie sądu.

Jeżeli chcesz udowodnić swoje racje podczas rozprawy, zbadamy każdy trop. Działamy na terenie Polski i stosujemy się do wszystkich norm prawnych. Jednocześnie gwarantujemy dyskrecję. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Biuro detektywistyczne Sochaczew

Zawsze współpracujemy z licencjonowanymi detektywami i pracujemy na podstawie przepisów uwzględnionych w ustawie o usługach detektywistycznych. Dzięki temu możemy działać legalnie. Pamiętaj, że tylko dowody zgromadzone przez ekspertów z licencją mogą być rozpatrywane przez sąd. Nasz ekspert potwierdzi ich autentyczność. Taki argument będzie bardzo istotny, zwłaszcza podczas spraw cywilnych. Przekonało się o tym wielu klientów, którzy powierzyło nam swoje sprawy.

Nasza usługi detektywistyczne często dotyczą spraw rodzinnych, które związane są z trudnymi przeżyciami. Dlatego do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie i robimy wszystko, aby jak najszybciej znaleźć rzetelne dowody. Prowadzimy obserwację osób, zbieramy materiały na zdradę oraz inne informacje, które mogą mieć znaczenie np. podczas sprawy rozwodowej z orzekaniem o winie.

Biuro detektywistyczne Detektyw24 bardzo często prowadzi czynności związane z wywiadami majątkowymi oraz sprawami spadkowymi. W dodatku ustalamy ruchomości i nieruchomości. Te zadania bywają dość skomplikowane, dlatego konieczne jest wsparcie ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Agencja detektywistyczna Sochaczew

Prowadzimy również działania, które obejmują poszukiwanie osób zaginionych lub porwanych. Z tych usług korzystają klienci, którzy nagle stracili kontakt z bliskimi i chcą odnaleźć prawdę. Jesteśmy w stanie ustalić dane adresowe, a jeśli doszło do przestępstwa, wskażemy winnych. Zapewniamy 100% bezpieczeństwa wszystkim klientom.

Często pracujemy przy sprawach karnych i przy bardzo trudnych zagadkach kryminalnych. Nasi detektywi wielokrotnie angażowali się w bardzo głośne śledztwa i wspierali działania policji oraz prokuratury.

Podejmujemy się działań związanych ze sprawami gospodarczymi. Wielokrotnie wspieraliśmy przedsiębiorców, weryfikując działania nieuczciwej konkurencji. Przeciwdziałamy szpiegostwu gospodarczemu, podkupowaniu pracowników czy wykradaniu tajemnic firmowych. Ponadto możemy ustalić autorów donosów. To tylko niektóre spośród wielu czynności, gdyż do każdego zadania podchodzimy w indywidualny sposób.

Prywatny detektyw Sochaczew

Nasza firma detektywistyczna świadczy profesjonalne usługi z zakresu informatyki śledczej. Doskonale rozumiemy, jak wiele zagrożeń czyha dziś na internautów. Doświadczony ekspert zbierze materiał dowodowy w sprawie cyberstalkingu oraz prześladowania wi internecie. Dziś hejtowanie jest bardzo częstym zjawiskiem. Natomiast można przeciwstawić się przestępcom, a nawet postawić ich przed wymiarem sprawiedliwości. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług, a sprawdzimy tożsamość sprawcy i pomożemy Ci podjąć niezbędne kroki.

Prowadzimy usługi związane z wykrywaniem podsłuchów w domach oraz firmach. Warto wiedzieć, że stosowanie tych urządzeń jest nielegalne. Przestępcy w ten sposób zdobywają informacje na temat domowników, a także wykradają tajemnice firmowe. To bardzo niebezpieczne zjawisko. Natomiast doświadczony detektyw szybko i sprawnie wykryje zainstalowane sprzęty oraz udzieli wskazówek związanych z bezpieczeństwem. Dzięki temu odzyskasz spokój w biurze i we własnym domu.

Czasami sytuacja wymaga natychmiastowego działania. Dlatego możesz się do nas zgłosić przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy elastyczność i pracujemy na terenie całego kraju bez dodatkowych kosztów. Jeśli zależy Ci na rzetelnych dowodach, na pewno Ci pomożemy. Podejmujemy się nawet bardzo skomplikowanych zadań. Przekonało się o tym wielu klientów.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego