Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Siedlce

Prywatny detektyw Siedlce

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Siedlce

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Agencja Detektyw24 to firma, która od wielu lat skutecznie rozwiązuje sprawy o przeróżnym podłożu. Oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Jeżeli chcesz udowodnić swoje racje przed sądem, lecz brakuje Ci dowodów, nasz zespół sprawdzi się doskonale. Działamy na terenie Polski zgodnie z obowiązującym prawem i zapewniamy 100% dyskrecji. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami w związku z ustawą o usługach detektywistycznych. Ten akt normatywny określa, że czynności śledcze mogą prowadzić osoby z licencją. To oznacza, że zgromadzony materiał dowodowy może być wykorzystany podczas rozprawy sądowej. Nasi klienci mają pewność, że przedstawione sprawozdanie zawsze będzie solidnym argumentem.

Jeśli cenisz skuteczność, dyskrecję oraz profesjonalizm, obok naszej oferty nie możesz przejść obojętnie. Wybierz sprawdzone usługi detektywistyczne i dołącz do wielu zadowolonych klientów.

Agencja detektywistyczna Siedlce

Nasze biuro detektywistyczne bardzo często rozwiązuje sprawy rodzinne. Chociaż w codziennej pracy nie brakuje trudnych wyzwań, zawsze stawiamy na profesjonalizm i pomagamy w przeróżnych kwestiach. Prowadzimy obserwację osób, zbieramy materiał dowodowy przy rozwodzie z orzekaniem o winie, a także zapewniamy pomoc przy ustaleniu ojcostwa.

Ponadto klienci często zlecają nam wywiady majątkowe oraz sprawy rodzinne. Wówczas stawiamy czoła nawet najtrudniejszym działaniom, ustalając ruchomości i nieruchomości.

Nasza agencja detektywistyczna podejmuje zlecenia związane z poszukiwaniem osób zaginionych i porwanych. Jeżeli nie wiesz, co dzieje się z bliskim, zrobimy wszystko, aby ustalić dane adresowe. Ponadto działamy dyskretnie, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo.

Do najbardziej skomplikowanych obszarów działalności biura należą sprawy karne. Oferujemy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, co przekłada się na bardzo wysoką skuteczność. W naszym portfolio nie brakuje głośnych i wstrząsających spraw.

Profesjonalne biuro detektywistyczne pomaga również przy sprawach gospodarczych. Niejednokrotnie prowadziliśmy śledztwa z zakresu nieuczciwej konkurencji, podkupowania pracowników, wykradania i zdradzania tajemnic firmowych, szpiegostwa gospodarczego czy weryfikacji zwolnień lekarskich. Jeśli prowadzisz własną firmę i chcesz upewnić się, czy Twoi pracownicy przestrzegają zakazu konkurencji lub nie wyłudzają odszkodowań, na pewno Ci pomożemy.

Prywatny detektyw Siedlce

W ostatnim czasie otrzymujemy bardzo wiele zleceń związanych z informatyką śledczą. Trudno się dziwić, gdyż na użytkowników internetu czyha coraz więcej zagrożeń. Nasi detektywi specjalizują się w zbieraniu materiałów dowodowych na cyberstalking i prześladowanie w internecie. Mowa tu m.in. o hejcie, który staje się prawdziwą plagą. Z tym zjawiskiem można jednak skutecznie walczyć. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług, a znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów. Wskażemy, kto odpowiada za cyberstalking i zgromadzimy dowody, które będą przydatne w postępowaniu sądowym.

Nasza firma detektywistyczna świadczy usługi z zakresu wykrywania podsłuchów w domach i biurach. Pamiętaj, że używanie takich urządzeń jest nielegalnie, lecz wiele osób je stosuje. Jeżeli więc podejrzewasz, że padłeś ofiarą przestępstwa, zdecydowanie warto postawić na wsparcie naszych profesjonalistów. Dzięki temu uniemożliwisz zdobywanie informacji o członkach rodziny czy tajemnicach firmowych. Detektyw z naszej agencji szczegółowo sprawdzi teren i znajdzie każdy podsłuch. Jednocześnie zapewni najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wreszcie poczujesz się pewnie we własnym domu i siedzibie firmy.

Nasze biuro detektywistyczne jest do Twojej dyspozycji przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy elastyczność, efektywność i dyskrecję. Ponadto jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu i działamy na terenie całego kraju bez dodatkowych opłat. Jeżeli zależy Ci na szybkim rozwiązaniu problemu, skontaktuj się z nami. Nasz prywatny detektyw zapewni Ci specjalistyczną pomoc.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego