Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Grodzisk Mazowiecki

Prywatny detektyw Grodzisk Mazowiecki

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Grodzisk Mazowiecki

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Firma detektywistyczna Detektyw24 łączy prawdziwych ekspertów, którzy już od lat rozwiązują najróżniejsze sprawy. Proponujemy usługi zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Jeżeli więc szukasz wiarygodnych dowodów, które przedstawisz przed sądem, jesteś w dobrym miejscu.

Nasz detektyw ustali wszystkie fakty i zbierze informacje, które będą niezwykle istotne podczas rozprawy. Działamy na terenie całego kraju i zgodnie z obowiązującym prawem. Ponadto zapewniamy 100% dyskrecji wszystkim klientom. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

 Biuro detektywistyczne Grodzisk Mazowiecki

Zawsze współpracujemy z licencjonowanymi specjalistami. Ponadto działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Ten akt określa, że czynności śledcze mają prawo wykonywać tylko osoby z licencją prywatnego detektywa. Teraz możesz mieć pewność, że zgromadzony materiał będzie wykorzystany podczas rozprawy sądowej. Ponadto ekspert potwierdzi autentyczność raportu podczas składania zeznań. Będzie to bardzo ważny argument szczególnie przy sprawach cywilnych.

Nasze biuro detektywistyczne bardzo często pracuje przy sprawach rodzinnych. Te nigdy nie są łatwe i zawsze wymagają profesjonalnej pomocy. Dlatego pomagamy przy różnych problemach i prowadzimy działania związane z obserwacją osób, zbieraniem materiałów na zdradę czy gromadzeniem innych dowodów, które mogą mieć wpływ na postanowienie sądu przy orzekaniu o winie.

Ponadto doskonale radzimy sobie przy sprawach spadkowych, wywiadach majątkowych, ustalaniu nieruchomości i ruchomości. Te bywają dosyć skomplikowane, dlatego warto postawić na wsparcie doświadczonych ekspertów.

Agencja detektywistyczna Grodzisk Mazowiecki

Ważnym obszarem naszych działań jest poszukiwanie osób zaginionych oraz porwanych. Jeśli podejrzewasz przestępstwo lub po prostu urwał Ci się kontakt z bliskimi, zdecydowanie warto skontaktować się z naszymi ekspertami. Gwarantujemy skuteczność, bezpieczeństwo i dyskrecję.

Mamy duże doświadczenie w sprawach karnych. Od wielu lat rozwiązujemy niełatwe zagadki kryminalne i dostarczamy rzetelnych dowodów. Ponadto wspomagaliśmy organy ścigania przy najgłośniejszych procesach. Nic więc dziwnego, że zaufało nam tak wielu klientów.

Nasza agencja detektywistyczna zapewnia wsparcie dla przedsiębiorców. Prowadzimy śledztwa dotyczące szpiegostwa gospodarczego i działań nieuczciwej konkurencji. Ponadto sprawdzimy, czy nie doszło do ujawniania tajemnic firmowych oraz podkupowania pracowników. Możemy również szybko zweryfikować zwolnienia lekarskie. To oczywiście tylko niektóre usługi, gdyż każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia. Jeżeli prowadzisz firmę i chcesz cieszyć się swobodą, skontaktuj się z nami już teraz. 

Prywatny detektyw Grodzisk Mazowiecki

Firma detektywistyczna Detektyw24 rozwiązała wiele spraw związanych z informatyką śledczą. Dzisiaj na internautów czyha wiele niebezpieczeństw, a cyberprzestępcy korzystają z coraz nowszych metod. Nasi detektywi doskonale radzą sobie z identyfikacją zagrożeń i zbierają dowody na oszustwa czy prześladowanie w internecie. Ponadto sprawdzają, kto stoi za hejtowaniem i gromadzą informacje, które pozwolą postawić sprawców przed wymiarem sprawiedliwości. Jeśli zmagasz się z zagrożeniami w sieci, na pewno udzielimy Ci wsparcia.

W naszej ofercie znajdziesz również usługę wykrywania podsłuchów w biurach i domach. Zwróć uwagę, że korzystanie z urządzeń w celu zbierania informacji o firmie lub domownikach jest nielegalne. Natomiast wielu przestępców wykorzystuje te metody i czuje się bezkarnie. Tymczasem nasi eksperci dokładnie sprawdzą teren i zidentyfikują podsłuchy. Dzięki temu zadbasz o bezpieczeństwo w miejscu pracy oraz we własnych czterech kątach.

Doskonale wiemy, że w niektórych przypadkach liczy się tylko błyskawiczne działanie. Dlatego nasze usługi detektywistyczne dostępne są przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Ponadto gwarantujemy elastyczność i działamy w całej Polsce bez dodatkowych opłat. Jeżeli Twoja sytuacja wydaje się bardzo trudna, nasi eksperci na pewno Ci pomogą.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego