Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Konstancin-Jeziorna

Prywatny detektyw Konstancin-Jeziorna

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Konstancin-Jeziorna

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Konstancin-Jeziorna

Firma detektywistyczna Detektyw24 to profesjonalna ekipa, która na rynku działa od kilku dobrych lat. Mieliśmy okazję, aby nabrać doświadczenia i wiedzy na temat prowadzenia tego rodzaju działalności. Obecnie możemy pochwalić się szerokim zakresem usług. Dedykujemy je zarówno klientom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Jesteśmy po to, aby ustalić fakty potrzebne do rozprawy sądowej. Możemy ukazać prawdę, która często jest całkiem inna, niż się klientom wydaje. Działamy na terenie całej Polski w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Naszym klientom gwarantujemy profesjonalizm i dyskrecję.

Współpracujemy jedynie z licencjonowanymi detektywami. Podyktowane jest to ustawą o usługach detektywistycznych, jak i dobrem naszych klientów. Ustawa określa, że czynności śledcze może wykonywać jedynie detektyw z licencją. Tylko tak zebrane dowody będą wzięte pod uwagę w sądzie i dadzą Klientowi szansę na wygraną.

Agencja detektywistyczna Konstancin-Jeziorna

Nasze biuro detektywistyczne świadczy rozmaite usługi swoim klientom. Nierzadko powierzane są nam sprawy rodzinne, które nie są łatwe ani przyjemne. Prowadzimy takie działania, jak: badanie ojcostwa, obserwacja osób, zbieranie dowodów na zdradę oraz materiałów potrzebnych do rozwodu z orzekaniem o winie.

Jesteśmy elastyczni, dlatego świadczymy usługi obejmujące wywiady majątkowe i sprawy spadkowe. Doskonale radzimy sobie z ustalaniem ruchomości i nieruchomości.

Nasza firma detektywistyczna podejmuje się zleceń, których celem jest odnalezienie osób porwanych, zaginionych lub takich, z którymi nagle urwał się kontakt. Działamy w pełni dyskretnie i z zaangażowaniem, dlatego efekty naszej pracy są widoczne stosunkowo szybko.

Sprawy karne należą do najbardziej skomplikowanych, jednak podejmujemy się ich dość często. Posiadamy w nich duże doświadczenie, co jest bardzo ważne dla naszej agencji.

Spora oferta kierowana jest do przedsiębiorców. Jeśli masz swoją firmę i boisz się, że coś w niej jest nie tak, jak powinno, zgłoś się do nas! Podejmujemy się mniej lub bardziej skomplikowanych działań w kwestii nieuczciwej konkurencji, weryfikacji zwolnień lekarskich, wykradania i zdradzania tajemnic firmowych, szpiegostwa gospodarczego, ustalania autorów donosów czy podkupywania pracowników. 

Prywatny detektyw Konstancin-Jeziorna

Działamy skrupulatnie i bardzo skutecznie w zakresie informatyki śledczej. W ostatnim czasie coraz częściej zgłaszają się do nas klienci, którzy padli ofiarą cyberstalkingu bądź hejtu. Te zjawiska wpływają bardzo negatywnie na życie ludzkie, dlatego chętnie z tym walczymy.

W skład oferty naszego biura wchodzi też wykrywanie podsłuchów w firmach i domach. Używanie tego rodzaju urządzeń bez pozwolenia jest nielegalne, jednak sporo osób się na to decyduje.

Nasza agencja detektywistyczna pracuje 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego, w którym momencie zechcesz skorzystać z naszej porady, ktoś zawsze będzie na posterunku. Przyjmujemy zlecenia z całej Polski, dlatego możesz się do nas zgłosić bez względu na miejsce zamieszkania.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego