Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Mińsk Mazowiecki

Prywatny detektyw Mińsk Mazowiecki

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Mińsk Mazowiecki

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Agencja Detektyw24 to firma, która od wielu lat skutecznie rozwiązuje sprawy o przeróżnym podłożu. Oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Jeżeli chcesz udowodnić swoje racje przed sądem, lecz brakuje Ci dowodów, nasz zespół sprawdzi się doskonale. Działamy na terenie Polski zgodnie z obowiązującym prawem i zapewniamy 100% dyskrecji. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami w związku z ustawą o usługach detektywistycznych. Ten akt normatywny określa, że czynności śledcze mogą prowadzić osoby z licencją. To oznacza, że zgromadzony materiał dowodowy może być wykorzystany podczas rozprawy sądowej. Nasi klienci mają pewność, że przedstawione sprawozdanie zawsze będzie solidnym argumentem.

Jeśli cenisz skuteczność, dyskrecję oraz profesjonalizm, obok naszej oferty nie możesz przejść obojętnie. Wybierz sprawdzone usługi detektywistyczne i dołącz do wielu zadowolonych klientów.

Biuro detektywistyczne Mińsk Mazowiecki

Nasze biuro detektywistyczne współpracuje tylko z licencjonowanymi detektywami. Zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych wyłącznie tacy eksperci mogą prowadzić czynności śledcze. Wybierając naszą ofertę, możesz być pewien, że sąd weźmie pod uwagę zgromadzone dowody. Najważniejszym elementem będzie szczegółowy raport, który zawiera wszystkie ważne informacje. To solidny argument szczególnie przy sprawach cywilnych. O skuteczności naszych działań przekonało się już wielu klientów. Zapoznaj się z ofertą już teraz!

Nasza firma detektywistyczna wielokrotnie stawia czoła sprawom rodzinnym. Te często dotyczą trudnych dla klienta przeżyć. Dlatego stosujemy skuteczne metody, aby jak najszybciej znaleźć rozwiązanie. Do najczęściej wykorzystywanych praktyk należy obserwacja osób, zbieranie materiałów udowodniających zdradę oraz innych informacji, które mogłyby mieć wpływ na postanowienie sądu przy orzekaniu o winie.

Ponadto prowadzimy czynności związane z wywiadami majątkowymi oraz sprawami spadkowymi. Kolejne obszary naszych działań to ustalanie ruchomości i nieruchomości. Niektóre działania są bardzo skomplikowane, jednak nasi detektywi doskonale radzą sobie w każdej sytuacji.

Agencja detektywistyczna Mińsk Mazowiecki

Często podejmujemy działania związane z poszukiwaniem zaginionych osób. Czasami sprawy dotyczą porwań oraz innych groźnych przestępstw. Gwarantujemy 100% dyskrecję i ustalimy niezbędne dane adresowe. Ponadto zapewniamy klientom bezpieczeństwo.

Niejednokrotnie stawialiśmy czoła sprawom karnym. Nasi eksperci współpracowali z organami ścigania przy bardzo głośnych śledztwach i rozwiązali wiele zagadek kryminalnych.

Kolejny obszar dotyczy spraw gospodarczych i wsparcia przedsiębiorców. Od wielu lat prowadzimy śledztwa związane z działalnością nieuczciwej konkurencji. Ponadto sprawdzamy, czy nie doszło podkupowania pracowników, szpiegostwa gospodarczego czy zdradzania tajemnic firmowych. Możemy również ustalić autorów donosów i zweryfikować zwolnienia lekarskie. To tylko niektóre czynności, jakie realizujemy, gdyż każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia.

Prywatny detektyw Mińsk Mazowiecki

Nasze usługi detektywistyczne obejmują również działania związane z informatyką śledczą. Dzisiaj zagrożenia w sieci są bardzo poważne. Natomiast doświadczony detektyw zgromadzi dowody na cyberstalking oraz prześladowanie w internecie. Hejt jest bardzo poważnym zjawiskiem, lecz my udowadniamy, że można z nim walczyć. Jeśli padłeś ofiarą przestępstwa w sieci, zgłoś się do nas. Dokładnie zbadamy problem, udzielimy niezbędnych porad, a przede wszystkim znajdziemy sprawców. Dzięki zgromadzonym informacjom uda się postawić ich przed wymiarem sprawiedliwości.

Szeroka i zróżnicowana oferta usług obejmuje również wykrywanie podsłuchów w domach i biurach. Używanie takich urządzeń w celu pozyskiwania informacji o domownikach czy firmie jest nielegalne. Jednak wielu przestępców nadal z takich praktyk korzysta. Eksperci dokładnie sprawdzą teren i upewnią się, czy jest bezpieczny. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się poczuciem spokoju we własnych czterech kątach. Na tę usługę decyduje się wielu wymagających klientów.

Przez lata działalności pomogliśmy wielu klientom przy najróżniejszych sprawach. Dobrze wiemy, że często liczy się błyskawiczne działanie. Dlatego pracujemy 7 dni w tygodniu i przez 24 godziny na dobę. Pomagamy na terenie całego kraju i nie pobieramy dodatkowych opłat. Jeżeli Twój problem wydaje się ekstremalnie trudny, nie musisz się obawiać. Jesteśmy profesjonalistami!

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego