Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Żyrardów

Prywatny detektyw Żyrardów

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Żyrardów

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to firma, która zrzesza prawdziwych fachowców. Przez lata wspólnej pracy rozwikłaliśmy masę spraw o zróżnicowanym podłożu. Oferujemy szeroki zakres usług zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy chcą przedstawić przed sądem swoje racje, lecz brakuje im dowodów.

Prywatny detektyw zbierze wszystkie ważne materiały i ustali fakty. Następnie przygotuje raport, który będzie ważnym dowodem w sądzie. Działamy w całym kraju i zapewniamy maksymalną dyskrecję. Koniecznie skorzystaj z naszych usług!

Biuro detektywistyczne Żyrardów

Nasza firma detektywistyczna skupia specjalistów z licencją. Działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. To akt, który mówi, że czynności śledcze mogą wykonywać wyłącznie osoby z licencją. Dzięki temu sąd weźmie pod uwagę zgromadzony materiał dowodowy. Dodatkowo detektyw potwierdzi autentyczność raportu w zeznaniach. Wsparcie eksperta to bardzo istotna kwestia (szczególnie w sprawach cywilnych).

W naszej ofercie znajdziesz usługi detektywistyczne z zakresu spraw rodzinnych. To zawsze dla klientów trudne doświadczenia, lecz dbamy o to, aby proces ten upłynął jak najszybciej. Prowadzimy wiele działań, np. zbieranie dowodów przy rozwodzie z orzekaniem o winie, gromadzenie materiałów udowadniających zdradę, ustalanie informacji związanych z postępowaniem alimentacyjnym.

Ponadto świadczymy usługi dotyczące wywiadów majątkowych i spraw spadkowych.  Pracujemy nad ustalaniem nieruchomości oraz ruchomości. Każde zlecenie realizujemy sprawnie i profesjonalnie, zapewniając 100% dyskrecji.

Kolejny obszar naszych działań to sprawy karne. Gromadziliśmy dowody nawet przy bardzo trudnych i głośnych procesach. Zebrane informacje często pomagały sądowi wydać sprawiedliwy wyrok.

Agencja detektywistyczna Żyrardów

Agencja detektywistyczna pomaga w poszukiwaniu osób zaginionych i porwanych. Nasi eksperci szybko zbadają miejsce przebywania bliskich, z którymi utraciłeś kontakt. W przypadku podejrzenia o przestępstwo, zgromadzimy dowody, aby postawić podejrzanych przed wymiarem sprawiedliwości.

Kiedy jeszcze warto odwiedzić biuro detektywistyczne? Działamy również w sektorze prawa gospodarczego. Regularnie prowadzimy śledztwa związane z nieuczciwą konkurencją, wykradaniem tajemnic firmowych, ustalaniem autorów donosów, weryfikacją zwolnień lekarskich, podkupowaniem pracowników oraz wielu innych problemów, z jakimi zmagają się przedsiębiorcy. Jeżeli prowadzisz firmę i zastanawiasz się, jak sprostać takim procederom, koniecznie skontaktuj się z naszymi ekspertami. Sprawdzimy, czy pracownicy nie łamią zakazu konkurencji i nie prowadzą działań związanych z wyłudzaniem odszkodowań.

Prywatny detektyw Żyrardów

Świadczymy wiele usług związanych z informatyką śledczą. Dzisiaj można spotkać się z różnymi zagrożeniami w internecie. Prywatny detektyw zbiera informacje związane z cyberstalkingiem i prześladowaniem w sieci. Bardzo poważnym zjawiskiem jest hejt. Nasi eksperci zgromadzą dowody, które pomogą postawić sprawców przed sądem.

Ponadto specjaliści doskonale radzą sobie z wykrywaniem podsłuchów pozostawionych w domach i firmach. Pamiętaj, że wykorzystywanie tych urządzeń do celów związanych ze zbieraniem informacji na temat członków rodziny lub pracowników jest nielegalne. Nasi detektywi bardzo dokładnie sprawdzą teren i wykryją każde, nawet najmniejsze urządzenie. Dzięki temu poczujesz się swobodnie we własnych czterech kątach lub w biurze.

Zawsze możesz liczyć na zaangażowanie, profesjonalizm oraz dyskrecję. Pracujemy przez  7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Ponadto gwarantujemy elastyczność, działając na terenie całej Polski bez dodatkowych opłat. Wszystko to sprawia, że nasze usługi cieszą się bardzo dużą popularnością.

Jeżeli wydaje Ci się, że sytuacja jest niezwykle trudna, koniecznie skontaktuj się z naszymi ekspertami. Jesteśmy pewni, że znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów i zagwarantujemy oczekiwane wsparcie. Dołącz do wielu klientów, którzy skorzystali z naszych usług.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego