Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Mława

Prywatny detektyw Mława

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Mława

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to firma, która przez lata swojego istnienia rozwiązała wiele spraw o różnym charakterze. Gwarantujemy bogaty wybór usług zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Jeżeli brakuje Ci dowodów, lecz chcesz ukazać prawdę przed sądem, zapewnimy Ci wsparcie.

Prywatni detektywi ustalą fakty i zbiorą materiały, które będą niezbędne podczas rozprawy. Pamiętaj, że działamy na terenie całej Polski i pracujemy zgodnie z literą prawa. Ponadto zapewniamy dyskrecję. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, jak wiele możemy Ci zaproponować.

Biuro detektywistyczne Mława

Zawsze współpracujemy z licencjonowanymi detektywami i działamy na mocy ustawy o usługach detektywistycznych. Ta określa, że czynności śledcze mogą prowadzić jedynie osoby z licencją. Dzięki temu uzyskasz pewność, że zgromadzone informacje będą miały kluczowe znacznie dla sądu i zwiększą szansę na korzystne postanowienie. Przekonało się o tym wielu klientów, którzy nam zaufali. Dołącz do nich, a na pewno uzyskasz pomoc.

Nasze biuro detektywistyczne bardzo często działa przy sprawach rodzinnych. Doskonale rozumiemy, że dotyczą one trudnych dla klientów przeżyć. Dlatego zapewniamy bardzo wysoką skuteczność i robimy wszystko, aby szybko rozwiązać problem. Prowadzimy obserwację osób, zbieramy materiały udowodniające zdradę oraz inne informacje, które mogą wpłynąć na postanowienie sądu w postępowaniu rozwodowym z orzekaniem o winie.

Ponadto świadczymy usługi związane z wywiadami majątkowymi, sprawami spadkowymi, ustalaniem nieruchomości czy ruchomości. Niektóre z nich bywają bardzo zawiłe, dlatego wsparcie doświadczonych profesjonalistów ma priorytetowe znaczenie.

Agencja detektywistyczna Mława

Ponadto nasze biuro detektywistyczne realizuje zlecenia związane z poszukiwaniem zaginionych i porwanych osób. Jeżeli nagle straciłeś kontakt z bliskim i chcesz ustalić jego miejsce przebywania, zajmiemy się tym. Pamiętaj, że zawsze działamy dyskretnie i zapewniamy bezpieczeństwo klientom.

Kolejny obszar naszych działań dotyczy spraw karnych. Mamy duże doświadczenie w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Ponadto braliśmy udział przy najgłośniejszych procesach, wspierając organy ścigania.

Sprawy gospodarcze również nie są nam obce. Od lat wspieramy przedsiębiorców, rozwiązując różne problemy. Przyglądamy się szpiegostwu gospodarczemu i działaniom nieuczciwej konkurencji. Sprawdzamy, czy nie doszło do wykradania tajemnic firmowych bądź podkupowania pracowników. Ponadto weryfikujemy zwolnienia lekarskie. To oczywiście tylko niektóre spośród wielu naszych działań, gdyż do każdej sprawy podchodzimy w indywidualny sposób.

Prywatny detektyw Mława

W ostatnim czasie nasiliły się zagrożenia sieciowe. Bardzo często prowadzimy więc usługi detektywistyczne z zakresu informatyki śledczej. Nasz detektyw specjalizuje się w gromadzeniu materiałów związanych z prześladowaniem i cyberstalkingiem. Dziś hejt stanowi poważny problem, lecz nie każdy wie, że można z nim skutecznie walczyć. Jeżeli padłeś ofiarą przestępstwa w internecie, skontaktuj się z nami. Poradzimy sobie z zagrożeniem, wskażemy sprawców i znajdziemy dowody, które pomogą wprowadzić sprawę na drogę sądową.

Ponadto nasza firma detektywistyczna specjalizuje się w wykrywaniu podsłuchów w domach i biurach. Pamiętaj, że wykorzystywanie tych urządzeń w celu zdobywania informacji na temat domowników, pracowników i tajemnic firmowych jest nielegalne. Natomiast wielu przestępców stosuje ten proceder. Specjaliści na pewno sprawdzą teren i udzielą Ci niezbędnych wskazówek. Dzięki temu poczujesz się bezpiecznie i zadbasz o tak potrzebny spokój. Na wybór tych usług zdecydowało się wielu klientów i zdecydowanie warto do nich dołączyć. Wybierz sprawdzone rozwiązanie.

Dobrze rozumiemy, że wiele problemów wymaga szybkiego wsparcia. Dlatego jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Ponadto zapewniamy elastyczność i działamy na terenie całej Polski bez dodatkowych opłat. Jeżeli Twoja sytuacja wydaje się niezwykle trudna, na pewno Ci pomożemy.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego