Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Płońsk

Prywatny detektyw Płońsk

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Płońsk

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Firma detektywistyczna Detektyw24 od lat świadczy profesjonalne usługi i rozwiązuje sprawy o bardzo zróżnicowanym charakterze. Oferujemy rozwiązania przeznaczone dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. To świetna propozycja dla wszystkich osób, które chcą udowodnić swoje racje podczas rozprawy. Doświadczony detektyw ustali wszystkie fakty i zbierze informacje, które staną się solidnym argumentem w sądzie. Zawsze pracujemy zgodnie z obowiązującym prawem i gwarantujemy dyskrecję klientom. Koniecznie zapoznaj się z ofertą i wybierz sprawdzone rozwiązanie

Biuro detektywistyczne Płońsk

Nasz zespół tworzą wyłącznie licencjonowani specjaliści. Działamy zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych, która mówi, że wyłącznie doświadczeni eksperci mają prawo wykonywać czynności śledcze. Tylko w takim przypadku materiał może być brany pod uwagę przez sąd. Specjalista przygotuje szczegółowy raport i potwierdzi jego autentyczność podczas zeznań. Dzięki temu możesz mieć pewność, że po Twojej stronie znajdą się solidne argumenty. W ten sposób zwiększysz szansę na korzystne postanowienie.

Nasze biuro detektywistyczne bardzo często rozwiązuje sprawy rodzinne. Te mogą dotyczyć trudnych dla klientów przeżyć, dlatego do każdej z nich podchodzimy w indywidualny sposób. Pomagamy przy wielu różnych kwestiach i proponujemy zróżnicowane czynności. Prowadzimy m.in. obserwację osób, gromadzenie materiałów dotyczących zdrady czy innych informacji, które mogą mieć znaczenie przy postępowaniu rozwodowym z orzekaniem o winie.

Agencja detektywistyczna Płońsk

Świadczymy również usługi związane ze sprawami spadkowymi czy wywiadami majątkowymi. Te bywają bardzo trudne, więc zawsze wymagają fachowego wsparcia. Doświadczeni eksperci z powodzeniem ustalą ruchomości i nieruchomości.

Podejmujemy się zleceń związanych z poszukiwaniem zaginionych osób. Jeżeli podejrzewasz porwanie lub po prostu urwał Ci się kontakt z bliskimi, zdecydowanie warto skorzystać z naszych usług. Gwarantujemy dyskrecję i bezpieczeństwo wszystkim naszym klientom.

Bardzo ważny obszar naszej działalności to sprawy karne. Detektywi już wielokrotnie rozwiązywali śledztwa o różnym podłożu. Angażowali się w zagadki kryminalne i wspierali organy ścigania przy najgłośniejszych procesach.

Nasze biuro funkcjonuje również w sektorze spraw gospodarczych. Śledztwa dotyczą nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, podkupywania pracowników, ustalania autorów donosów, a także weryfikacji zwolnień lekarskich. Ponadto sprawdzimy, czy nie doszło do ujawniania tajemnic firmowych. Jeśli prowadzisz firmę i walczysz z tymi problemami, koniecznie skontaktuj się z nami. Zapewnimy Ci niezbędne wsparcie, co wpłynie na spokój i komfort psychiczny. Przekonało się o tym wielu przedsiębiorców, którzy nam zaufali.

Prywatny detektyw Płońsk

Dziś bardzo często prowadzimy działania związane z informatyką śledczą, a zagrożenia w sieci są coraz większe. Prywatny detektyw ma doświadczenie w zbieraniu dowodów przy sprawach związanych z cyberstalkingiem oraz prześladowaniem w internecie. Dzisiaj hejtowanie stało się plagą, lecz nasza agencja detektywistyczna perfekcyjnie radzi sobie z takimi przypadkami. Wskażemy przestępców i zgromadzimy dowody, które pomogą postawić ich przed wymiarem sprawiedliwości.

Ponadto proponujemy usługę wykrywania podsłuchów w biurach i mieszkaniach. Stosowanie tych urządzeń do gromadzenia informacji o domownikach, pracownikach czy tajemnicach firmowych jest nielegalne. Jednak wiele nieuczciwych osób często wykorzystuje te praktyki. Nasi eksperci dokładnie sprawdzą każdy zakątek w poszukiwaniu podsłuchów i udzielą wskazówek, które pomogą Ci zadbać o bezpieczeństwo. Z tego rozwiązania skorzystało już wiele osób.

Nasze usługi detektywistyczne są dostępne przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Gwarantujemy elastyczność i działamy w całej Polsce bez dodatkowych opłat. Tworzymy zespół, który pomaga nawet w ekstremalnie trudnych sytuacjach. Postaw na wsparcie doświadczonych specjalistów, którzy rozwiązali już setki spraw.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego