Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Wyszków

Prywatny detektyw Wyszków

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Wyszków

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Agencja detektywistyczna Detektyw24 od wielu lat świadczy usługi na najwyższym poziomie. Przez ten czas rozwiązaliśmy wiele spraw o różnorodnym charakterze. Ponadto oferujemy usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Jeżeli zależy Ci na rzetelnych dowodach i chcesz, aby prawda wyszła na światło dzienne, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie.

Nasz detektyw ustali wszystkie szczegóły, które będą miały kluczowe znacznie podczas rozprawy. Koniecznie zapoznaj się z ofertą i wybierz sprawdzone rozwiązanie.

Biuro detektywistyczne Wyszków

Pamiętaj, że zawsze współpracujemy z licencjonowanymi ekspertami i działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Ta określa, że tylko takie osoby mają prawo prowadzić czynności śledcze. Jeśli skorzystasz z naszych usług, możesz mieć pewność, że sąd poważnie potraktuje zgromadzone dowody. Ponadto nasz specjalista potwierdzi ich autentyczność podczas zeznań. Sporządzony raport ma bardzo ważne znaczenie, a zwłaszcza przy sprawach cywilnych. Dzięki naszemu wsparciu szansa na korzystne postanowienie sądu znacznie wzrośnie.

Nasze usługi detektywistyczne bardzo często dotyczą spraw rodzinnych. Dobrze wiemy, że te bywają trudne i wymagają specjalistycznych działań. Dlatego do każdego zadania podchodzimy z olbrzymim zaangażowaniem. Prowadzimy obserwację osób, gromadzimy informacje udowadniające zdradę, a także inne ważne dowody, które mogą mieć wpływ na postanowienie sądu przy sprawie rozwodowej z orzekaniem o winie.

Agencja detektywistyczna Wyszków

Zajmujemy się również wywiadami majątkowymi oraz sprawami spadkowymi. Ustalamy nieruchomości oraz ruchomości i gwarantujemy skuteczność, o której przekonało się już wielu wymagających klientów. 

Nasze biuro detektywistyczne realizuje zlecenia związane z poszukiwaniem porwanych i zaginionych. Pomogliśmy już wielu osobom, które utracili kontakt z bliskimi. Szybko ustalimy dane adresowe i zapewniamy 100% dyskrecji, więc możesz czuć się bezpiecznie.

Działamy także przy sprawach karnych. Przez wiele lat działalności prowadziliśmy przeróżne śledztwa i zdobyliśmy bezcenne doświadczenie. Dzięki temu doskonale radzimy sobie z zagadkami kryminalnymi i dostarczamy rzetelne dowody, które pozwalają postawić sprawców przed sądem.

Ponadto często pomagamy przedsiębiorcom. Nasze usługi detektywistyczne dotyczą weryfikacji działań nieuczciwej konkurencji czy walki ze szpiegostwem gospodarczym. Dodatkowo badamy proceder podkupywanie pracowników, wykradania oraz zdradzanie tajemnic firmowych. Możemy również ustalić autorów donosów. To tylko niektóre spośród wielu zadań, jakie towarzyszą nam na co dzień. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i zapewniamy wsparcie przy wielu działaniach. 

Prywatny detektyw Wyszków

Prowadzimy czynności związane z informatyką śledczą. Ostatnio zagrożenia w sieci są bardzo poważne, dlatego reagujemy natychmiastowo. Nasi detektywi specjalizują się w gromadzeniu dowodów, dotyczących cyberstalkingu, oszustw oraz innych przestępstw w internecie. Szczególnie groźne jest zjawisko hejtu. Natomiast niewiele osób wie, że można z nim skutecznie walczyć. Wystarczy skorzystać z naszych usług, aby mieć pewność, że problemy zostaną rozwiązane. Eksperci wskażą sprawców, a także zgromadzą informacje, które pozwolą postawić ich przed wymiarem sprawiedliwości.

Nasza firma detektywistyczna prowadzi również działania związane z wykrywaniem podsłuchów w domach i biurach. Warto nadmienić, że stosowanie ich w celu zbierania danych na temat mieszkańców, pracowników oraz firmowych tajemnic jest nielegalne. Doświadczeni detektywi bardzo dokładnie zbadają teren i upewnią się, że nie został zainstalowany nielegalny sprzęt. Ponadto udzielą Ci wskazówek na temat bezpieczeństwa.

Dobrze wiemy, jak wiele spraw wymaga szybkiego wsparcia. Dlatego jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Gwarantujemy elastyczność i działamy w całym kraju bez dodatkowych opłat. Pomagamy nawet w ekstremalnie trudnych sytuacjach. Zaufaj doświadczonym ekspertom!

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego