Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Łomianki

Prywatny detektyw Łomianki

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Łomianki

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Łomianki

Nasze biuro detektywistyczne Detektyw24 to w pełni profesjonalna i zaangażowana w życie Klienta firma, która działa na rynku od kilku długich lat. W tym czasie mieliśmy okazję rozwikłać wiele ciekawych spraw o rozmaitym podłożu. Obecnie chętnie oferujemy naszym Klientom stosunkowo szeroki zakres usług. Dedykujemy go zarówno klientom indywidualnym, prywatnym, jak i przedsiębiorstwom. Jeżeli brakuje Ci rzetelnych i mocnych dowodów na Twoją rację, którą chcesz przedstawić w sądzie, koniecznie zgłoś się do nas! Działamy na terenie całego kraju w poszanowaniu panujących zasad. 

Nasza współpraca opiera się wyłącznie na usługach detektywów z licencją. Bazujemy na ustawie o usługach detektywistycznych, która wyraźnie mówi, kto ma prawo prowadzić czynności śledcze. Licencjonowany detektyw to gwarancja, że zebrane przez niego materiały można wykorzystać w sądzie. Jeśli chcesz, żeby detektyw wsparł Cię podczas rozprawy sądowej, musi to być detektyw z licencją!

Agencja detektywistyczna Łomianki

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to wyspecjalizowani detektywi, którzy borykają się z rozmaitymi problemami ludzkimi. Chętnie podejmujemy się spraw rodzinnych, które nie są ani łatwe, ani przyjemne. Prowadzimy działania, których celem jest badanie ojcostwa, zebranie dowodów na zdradę, zebranie materiałów dowodowych potrzebnych w sądzie podczas rozwodu z orzekaniem o winie czy obserwacja dzieci.

Nasza firma detektywistyczna podejmuje się zleceń, które dotyczą poszukiwania osób zaginionych, porwanych czy tych, z którymi z dnia na dzień utracono kontakt. Działamy z zaangażowaniem, rzetelnie ustalając dane adresowe. Każdy Klient może czuć się z nami maksymalnie bezpiecznie, ponieważ wszystkie informacje są przechowywane przez detektywów znających pojęcie dyskrecja.

Chętnie świadczymy usługi obejmujące sprawy spadkowe i wywiady majątkowe. Nie jest dla nas żadną przeszkodą ustalenie nieruchomości czy ruchomości.

Nieobce są nam sprawy karne, choć są trudne i skomplikowane. Mamy w nich doświadczenie, a niektóre pozwoliły nam na uzyskanie rozgłosu.

Usługi detektywistyczne Detektyw24 obejmują również śledztwa dla przedsiębiorców. Jeśli masz swoją firmę i boisz się, że coś może iść w niej nie po Twojej myśli, koniecznie zgłoś się do nas. Zapewniamy, że rzetelnie i z zaangażowaniem poprowadzimy śledztwa dotyczące szpiegostwa gospodarczego, ustalania autorów donosów, weryfikacji zwolnień lekarskich, wykradania i zdradzania informacji firmowych czy podkupywania pracowników. 

Prywatny detektyw Łomianki

W ostatnim czasie postawiliśmy na działania z zakresu informatyki śledczej. W ten sposób wychodzimy naprzeciw klientom, którzy zetknęli się z cyberstalkingiem w sieci, bądź poważnym hejtem. Zdajemy sobie sprawę, że jest to plaga XXI wieku, jednak nie mamy zamiaru przestać z tym walczyć.

Nasza firma detektywistyczna doskonale sprawdza się podczas wykrywania urządzeń podsłuchujących w domu, jak i w firmie. Warto się do nas zgłosić, jeśli czujesz, że każde Twoje słowo w jakiś dziwny sposób wydostaje się poza ściany biura lub sypialni.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego