Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Kozienice

Prywatny detektyw Kozienice

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Kozienice

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Kozienice

Nasza firma detektywistyczna Detektyw24 działa od kilku lat na rynku. W tym czasie mieliśmy okazję rozwikłać wiele trudnych spraw o różnorodnym podłożu. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, które dedykujemy przedsiębiorstwom oraz klientom indywidualnym. Realnie pomagamy w zdobyciu potrzebnych do rozprawy sądowej dowodów. Dobry prywatny detektyw jest w stanie ustalić fakty, a także zebrać cenne informacje. Jeśli posiada licencję, może później przedstawić swoje dowody w sądzie, które będą dla klienta silnym argumentem. Nasza agencja detektywistyczna działa na terenie całego kraju, dlatego śmiało możesz skorzystać z naszych usług.

Gwarantujemy, że współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami. Kooperacja opiera się na umowie i usługach detektywistycznych, którą każdy detektyw musi przestrzegać. Tylko detektywi z licencją mogą przeprowadzać śledztwa i dochodzenia w zgodzie z prawem. 

Agencja detektywistyczna Kozienice

Szeroki zakres usług to efekt zdobytej wiedzy, doświadczenia, sukcesywnego rozrastania się biura oraz zaangażowania w sprawy klientów. Od samego początku zgłaszały się do nas osoby, które powierzały nam sprawy rodzinne i tak jest do dzisiaj. Prowadzimy takie działania, jak: obserwacja osób, badanie ojcostwa, zbieranie materiałów udowadniających zdradę, zbieranie dowodów w przypadku sprawy rozwodowej z orzekaniem o winie.

Nasze biuro detektywistyczne świadczy usługi obejmujące sprawy spadkowe i wywiady majątkowe. Bez problemu ustalamy ruchomości i nieruchomości.

Podejmujemy się zleceń dotyczących poszukiwania osób porwanych, zaginionych i takich, z którymi niespodziewanie urwał się kontakt. Skutecznie ustalamy dane adresowe, a w tym wszystkim wykazujemy się dyskrecją oraz profesjonalizmem.

Sprawy karne należą do najbardziej skomplikowanych w naszej ofercie. Niekiedy okazują się również niebezpieczne. Nasi detektywi posiadają w nich spore doświadczenie, a dzięki niektórym zyskaliśmy spory rozgłos.

Nasze usługi detektywistyczne to również sprawy gospodarcze. Prowadzimy śledztwa dotyczące szpiegostwa gospodarczego, weryfikacji pracowników, ustalania autorów donosów, podkupywania pracowników oraz wykradania i zdradzania tajemnic firmowych. Jeśli prowadzisz własny biznes i zatrudniasz pracowników, zgłoś się do nas, kiedy dopadną Cię jakiekolwiek wątpliwości i obawy.

Prywatny detektyw Kozienice

W ostatnim czasie poszerzyliśmy swoją wiedzę z zakresu informatyki śledczej. Zauważamy, że coraz więcej osób zgłasza się do nas, ponieważ pada ofiarą cyberstalkingu oraz hejtowania. Najwyższy czas to zmienić! Działamy na prośbę klienta, aby miał z czym pójść do sądu i rozpocząć sprawę.

Wśród naszych usług znajdziesz także wykrywanie podsłuchów w domach i firmach. Warto zaznaczyć na samym wstępie, że takie działania są nielegalne i każdy, kto zakłada podsłuch bez specjalnych pozwoleń, może zostać poddany karze.

Nasze biuro detektywistyczne działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Niezależnie, z którego zakątka kraju pochodzisz, możesz śmiało skorzystać z naszych usług!

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego