Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Brwinów

Prywatny detektyw Brwinów

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Brwinów

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Brwinów

Firma detektywistyczna Detektyw24 to rewelacyjna ekipa składająca się z profesjonalistów. Działamy na rynku od kilku dobrych lat, w czasie których mieliśmy wiele okazji do zdobycia doświadczenia i wiedzy potrzebnych do prowadzenia tego rodzaju działalności. Oferujemy szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Jeśli chcesz zyskać solidne dowody na swoje racje, koniecznie zgłoś się do nas! Działamy na terenie całego kraju, bazując na polskim prawie i nie wykraczając poza swoje kompetencje. Zapewniamy Klientom maksymalną dyskrecję oraz faktyczne efekty, choć na nie trzeba zwykle nieco poczekać.

Współpracujemy wyłącznie z detektywami posiadającymi specjalną licencję. Kooperacja przebiega na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. To ona ściśle określa, że czynności śledcze to domena wyłącznie osób posiadających specjalne uprawnienia, a więc wyżej wspomnianą licencję. Dzięki niej zebrany materiał dowodowy może zostać wykorzystany w sądzie, a sam detektyw może stawić się przed sędzią jako świadek potwierdzający prawdziwość zebranych materiałów.

Agencja detektywistyczna Brwinów

Nasze biuro detektywistyczne działa na wielu polach. Przyjmujemy klientów, którzy chcą nam powierzyć sprawy rodzinne. Nie są to łatwe ani przyjemne zagadnienia, jednak i takie sprawy wymagają wyjaśnienia. Najczęściej do naszych obowiązków należy obserwacja osób, badanie ojcostwa, zbieranie dowodów na zdradę partnera lub zbieranie materiałów dowodowych wymaganych przy rozwodzie z orzekaniem o winie.

Nasza agencja detektywistyczna świadczy usługi obejmujące wywiady majątkowe oraz sprawy spadkowe. Podejmujemy działania, których celem jest ustalenie ruchomości i nieruchomości.

Najbardziej skomplikowany obszar działalności naszej agencji to sprawy karne. Mamy ich kilka za sobą, a ich rozgłos sprawił, że nasza agencja detektywistyczna na tym skorzystała.

Dość często zajmujemy się poszukiwaniem osób zaginionych czy porwanych. Jeśli urwał Ci się kontakt z przyjacielem, nie wiesz, gdzie się podziewa, koniecznie zdecyduj się na skorzystanie z naszej pomocy!

Sprawy gospodarcze to kolejna odsłona naszych umiejętności. Prowadzimy śledztwa dotyczące szpiegostwa gospodarczego, ustalania autorów donosów, nieuczciwej konkurencji, podkupywania pracowników, wykradania i zdradzania tajemnic finansowych oraz weryfikacji zwolnień lekarskich pracowników. Jeśli masz firmę i martwi Cię jej obecna kondycja, koniecznie zwróć się do nas z prośbą o pomoc

Prywatny detektyw Brwinów

Poszerzamy swoją wiedzę i zdolności. W ostatnim czasie nasze biuro detektywistyczne kładzie nacisk na informatykę śledczą. Jak się okazuje, internet niesie ze sobą tyle dobrego, co złego. Jeśli jesteś ofiarą cyberstalkingu, zacznij działać!

W skład naszej oferty wchodzi również wykrywanie podsłuchów w domach i firmach. Detektywi sprawdzają się w tym aspekcie wyśmienicie, bazując na własnej intuicji oraz nowoczesnych urządzeniach.

Nasza agencja detektywistyczna działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu, dlatego masz możliwość skontaktowania się z nami o dogodnej dla Ciebie porze!

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego