Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Otwock

Prywatny detektyw Otwock

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Otwock

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Agencja detektywistyczna Detektyw24 już od lat pomaga przy najróżniejszych sprawach. Zapewniamy fachowe usługi firmom oraz klientom indywidualnym. To świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą zgromadzić ważne dowody i przedstawić je przed sądem. Jeżeli zależy Ci na korzystnym postanowieniu, zdecydowanie warto skorzystać z naszych usług.

Zbieramy materiały i sporządzamy raporty, które pozwolą rozwiązać każdą sprawę. Działamy na terenie całej Polski. Zapewniamy profesjonalizm i dyskrecję. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

Biuro detektywistyczne Otwock

Zawsze współpracujemy z licencjonowanymi detektywami. Ponadto działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. To oznacza, że dowody zgromadzone przez naszych ekspertów mogą być brane pod uwagę w postępowaniu sądowym. W dodatku nasz detektyw złoży obszerne zeznania, które przyczynią się do uzyskania korzystnego dla klienta postanowienia. Profesjonalny raport to zawsze bardzo ważny argument (szczególnie w przypadku spraw cywilnych).

Nasza firma detektywistyczna bardzo często prowadzi sprawy rodzinne. Doskonale rozumiemy, że to dla klientów niełatwa przeprawa. Dlatego zapewniamy wsparcie na każdym etapie śledztwa. Prowadzimy takie działania jak: zbieranie materiałów na zdradę, obserwacja osób, gromadzenie dowodów na rozwód z orzeczeniem o winie, badanie ojcostwa oraz wiele innych czynności.

Pamiętaj również, że świadczymy usługi z zakresu wywiadów majątkowych oraz spraw spadkowych. Ponadto podejmujemy działania, które pozwolą ustalić ruchomości i nieruchomości.

Agencja detektywistyczna Otwock

Nasze usługi detektywistyczne obejmują również poszukiwania osób zaginionych oraz porwanych. Dyskretnie i profesjonalnie ustalimy miejsce pobytu bliskich, z którymi urwał się kontakt. Pomogliśmy już przy wielu takich sprawach.

Kolejny obszar działań to sprawy karne. To niewątpliwe skomplikowane przedsięwzięcia, przy których liczy się wyłącznie profesjonalizm. Nic więc dziwnego, że specjaliści z naszego biura gromadzili już dowody przy najgłośniejszych procesach w kraju.

Ponadto biuro detektywistyczne Detektyw24 zapewnia skuteczne działanie przy sprawach z sektora prawa gospodarczego. Prowadzimy śledztwa z zakresu nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, podkupowania pracowników, weryfikacji zwolnień lekarskich czy zdradzania tajemnic firmowych. Ponadto sprawdzimy, czy Twoi pracownicy przestrzegają zasady konkurencji i nie próbują wyłudzić odszkodowań. To tylko niektóre spośród wielu działań, jakimi zajmujemy się na co dzień, gdyż do każdego przypadku podchodzimy w sposób indywidualny.

Prywatny detektyw Otwock

Działania związane z informatyką śledczą towarzyszą nam bardzo często. Nic dziwnego, gdyż dzisiaj zagrożenie ze strony cyberprzestępców jest niezwykle wysokie. Nasi detektywi zbierają materiały dowodowe w sprawach cyberstalkingu czy prześladowania w internecie. Dziś bardzo wiele osób mierzy się ze zjawiskiem hejtu. Profesjonalne działania pozwolą ustalić sprawcę i postawić go przed organami ścigania. Dane zgromadzone przez informatyków pomogą sądowi w wydaniu sprawiedliwego wyroku.

Ponadto oferta obejmuje usługę wykrywania podsłuchów w firmach i domach. Pamiętaj, że wykorzystywanie tych urządzeń w celu zdobywania informacji o domownikach lub pracownikach jest nielegalne. Specjaliści dokładnie sprawdzą teren i bez trudu wykryją każdy posłuch. Dzięki temu poczujesz się swobodnie w mieszkaniu czy w firmie. Przekonało się o tym wiele osób, dla których komfort i bezpieczeństwo stanowią absolutny priorytet.

Zawsze możesz liczyć na dyskrecję i profesjonalizm. Nasze usługi detektywistyczne są bardzo chętnie wybierane przez wymagających klientów, którym szczególnie zależy na szybkim rozwiązaniu sprawy. Ponadto zapewniamy elastyczność i działamy na ternie całej Polski bez dodatkowych opłat. Już niejednokrotnie pomagaliśmy w najtrudniejszych sprawach. Jeżeli Twoja sytuacja wydaje się bez wyjścia, nasz detektyw zapewni Ci wsparcie. Dołącz do wielu zadowolonych klientów!

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego