Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Ciechanów

Prywatny detektyw Ciechanów

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Ciechanów

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Agencja Detektywistyczna Detektyw24 od wielu lat realizuje zróżnicowane działania dla klientów indywidualnych i firm. Szeroki zakres usług, dyskrecja i profesjonalizm sprawiły, że zaufało nam wiele osób. Jeżeli chcesz udowodnić swoje racje przed sądem, lecz brakuje Ci dowodów, koniecznie zgłoś się do nas.

Pomożemy Ci ustalić fakty, zbierzemy materiały i sporządzimy raport, który stanie się bardzo ważnym dowodem w sprawie. Działamy na terenie całego kraju. Zapewniamy dyskrecję oraz indywidualne podejście. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz sprawdzone rozwiązanie.

Biuro detektywistyczne Ciechanów

Pamiętaj, że współpracujemy z licencjonowanymi detektywami na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. To oznacza, że czynności śledcze mogą pełnić wyłącznie osoby z licencją. Sąd na pewno weźmie pod uwagę zgromadzone przez nich dowody. Szczegółowy raport detektywistyczny już nie raz wpływał na korzystny dla klienta wyrok. Dotyczy to szczególnie spraw cywilnych.

Nasza firma detektywistyczna bardzo często pomaga przy sprawach rodzinnych. To zazwyczaj trudny etap w życiu każdego klienta. Dlatego robimy wszystko, aby szybko i dyskretnie rozwiązać problem. Nasi detektywi prowadzą obserwację osób, zbierają materiały na zdradę partnera, a także gromadzą dowody, które będą przydatne przy postępowaniu rozwodowym.

Świadczymy usługi z zakresu wywiadów majątkowych i spraw spadkowych. Ponadto podejmujemy działania, które mają na celu ustalić ruchomości i nieruchomości. Doskonale radzimy sobie nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Nasza agencja detektywistyczna wykonuje również zlecenia związane z poszukiwaniem osób porwanych i zaginionych. Dyskretnie zbadamy miejsce przebywania bliskich, z którymi urwał się kontakt, a w przypadku uprowadzenia zgromadzimy dowody i wskażemy podejrzanych.

Agencja detektywistyczna Ciechanów

Pracujemy także przy sprawach karnych. To zawsze trudny orzech do zgryzienia dla organów ścigania. Nasi eksperci wspomagają działania policji i sumiennie zbierają dowody. Wielokrotnie uczestniczyliśmy w bardzo głośnych procesach.

Ponadto biuro detektywistyczne pomaga przy sprawach gospodarczych. Bardzo często prowadzimy śledztwa w zakresie nieuczciwej konkurencji, ustalania autorów donosów, szpiegostwa gospodarczego, weryfikacji zwolnień lekarskich, zdradzania tajemnic firmowych oraz wielu innych działań. Jeśli prowadzisz własną firmę, lecz zmagasz się z różnymi trudnościami, koniecznie skontaktuj się z nami. Sprawdzimy, czy Twoi pracownicy oraz konkurenci działają uczciwie. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się swobodą w biznesie.

Prywatny detektyw Ciechanów

Prowadzimy usługi detektywistyczne z zakresu informatyki śledczej. Ostatnio otrzymujemy bardzo wiele takich zleceń. Trudno się dziwić, gdyż dziś na użytkowników internetu czyha wiele zagrożeń. Prywatny detektyw zbiera materiały dowodowe w sprawach związanych z cyberstalkingiem czy prześladowaniem w sieci. Ponadto bardzo poważnym problemem jest zjawisko hejtu. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług, a rozwiążemy go. Ponadto wskażemy sprawców i zgromadzimy dowody.

Bogaty asortyment naszych usług obejmuje również wykrywanie podsłuchów w domach i biurach. Pamiętaj, że używanie tych sprzętów w celu zbierania informacji o innych osobach jest nielegalne. Pomimo tego przestępcy często wykorzystują takie praktyki. Na szczęście nasi specjaliści dokładnie sprawdzą wnętrze budynku i wykryją każde zagrożenie. Jeżeli chcesz cieszyć się komfortem i poczuciem bezpieczeństwa, zdecydowanie warto z takiej usługi skorzystać. Przekonało się o tym wielu klientów.

Zawsze zapewniamy dyskrecję, profesjonalizm i wsparcie prawdziwych ekspertów, którzy do każdego zadania podchodzą z wielkim zaangażowaniem. Ponadto gwarantujemy elastyczność i działamy na terenie całego kraju bez dodatkowych opłat. Nasze usługi docenili klienci, którzy znaleźli się w sytuacji pozornie bez wyjścia. W takich przypadkach wsparcie doświadczonego detektywa będzie niezwykle istotne. Zaufaj ekspertom i zapomnij o wszelkich kompromisach.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego