Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Grójec

Prywatny detektyw Grójec

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Grójec

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Grójec

Firma detektywistyczna Detektyw24 to profesjonalizm w każdym calu. Działamy od kilku lat, w czasie których mieliśmy do czynienia z rozmaitymi sprawami i śledztwami. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, z których mogą korzystać zarówno Klienci prywatni, jak i przedsiębiorcy niosący na swoich barkach latami budowane firmy. Jeśli potrzebujesz solidnych dowodów, aby Twoja racja została wzięta pod uwagę w sądzie, nie mogłeś trafić lepiej! Prowadzimy śledztwa z pełnym zaangażowaniem, nie wykraczając poza swoje kompetencje i nie naruszając prawa obowiązującego w Polsce.

Współpracujemy wyłącznie z detektywami licencjonowanymi, którzy mogą działać, bazując na ustawie o usługach detektywistycznych. Bardzo dokładnie określa ona, że czynności śledcze mogą być prowadzone jedynie przez osoby posiadające ważną licencję prywatnego detektywa wydaną przez specjalny organ. Dzięki temu każdy materiał dowodowy może być wykorzystany w sądzie na korzyść klienta, a ponadto detektyw jest w stanie go poprzeć własnymi zeznaniami. Decydując się na pomoc naszego biura, możesz mieć pewność, że działamy legalnie, a zebrane przez nas dowody będą silnym argumentem.

Agencja detektywistyczna Grójec

Nasza agencja chętnie działa na wielu polach. Biuro detektywistyczne Detektyw24 podejmuje się rozwikłania spraw rodzinnych. Wykazujemy się profesjonalizmem i empatią podczas obserwacji osób, badania ojcostwa, zbierania dowodów na zdradę czy zbierania dowodów potrzebnych do sprawy rozwodowej z orzekaniem o winie.

Agencja detektywistyczna przez nas prowadzona to również usługi obejmujące wywiady majątkowe i sprawy spadkowe. Niektóre nasze działania skupiają się na ustaleniu ruchomości i nieruchomości.

Sprawy karne to najtrudniejszy obszar naszej działalności. Możemy pochwalić się jednak sporym doświadczeniem, a jest to bardzo ważne dla naszych przyszłych klientów. Do tej pory wykazaliśmy się naszymi umiejętnościami w kilku sprawach kryminalnych.

Usługi detektywistyczne, które świadczymy, to także poszukiwanie osób porwanych i zaginionych. Jesteśmy świetni w ustalaniu danych adresowych. Możesz się do nas zwrócić z tego typu sprawą, jeśli niepokoi się dłuższa nieobecność dalszego członka rodziny.

Przedsiębiorcy mogą bez większego problemu korzystać z naszych usług. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom osób, które długo budowały swoje imperia i nie chcą zaprzepaścić wielu lat ciężkiej pracy przez jednego źle wybranego pracownika. Prowadzimy więc śledztwa dotyczące takich kwestii, jak wykradanie i zdradzanie tajemnic firmowych, podkupywanie pracowników, ustalanie autorów donosów, nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze czy weryfikacja zwolnień lekarskich.

Prywatny detektyw Grójec

Działania z zakresu informatyki śledczej są w ostatnim czasie przydatne, a to wszystko przez cyberstalking oraz hejt w sieci. Jeśli padłeś ofiarą takich działań, zgłoś się do nas niezwłocznie, a zyskasz solidne materiały, z którymi można iść do sądu.

W naszych szeregach są detektywi, którzy doskonale radzą sobie z wykrywaniem podsłuchów w firmach i domach. Warto wiedzieć, że nasza agencja detektywistyczna działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu! Możesz się do nas zgłosić w każdej chwili, niezależnie od tego, z którego zakątka kraju pochodzisz!

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego