Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Sierpc

Prywatny detektyw Sierpc

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Sierpc

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Sierpc

Biuro detektywistyczne Detektyw24 to profesjonalna agencja działająca na rynku od kilku dobrych lat. W tym czasie mieliśmy okazję rozwikłać trudniejsze, jak i łatwiejsze sprawy. Podejmowaliśmy się zleceń od osób prywatnych, ale też przedsiębiorstw. Obecnie oferujemy stosunkowo szeroki zakres usług kierowany do wszystkich zainteresowanych. Jeśli oczekujesz pomocy w znalezieniu mocnych dowodów, które przydadzą Ci się podczas rozprawy sądowej, nie mogłeś lepiej trafić!

Gwarantujemy, że nasza współpraca opiera się na ustawie o usługach detektywistycznych, z tego powodu zatrudniamy jedynie licencjonowanych detektywów, którzy znają się na swoim fachu. Ustawa ta określa wyraźnie, że czynności śledcze może wykonywać jedynie osoba uprawniona. Zebrany w ten sposób materiał dowodowy będzie akceptowany przez sąd, a potwierdzający go detektyw będzie uznany za pełnoprawnego świadka. 

Agencja detektywistyczna Sierpc

Zastanawiasz się, z jakimi sprawami możesz się do nas zgłosić? Przyjmujemy klientów, których problemy dotyczą spraw rodzinnych. Zajmujemy się zdobywaniem dowodów na zdradę, ułatwiających uzyskanie rozwodu, obserwujemy osoby, a także podejmujemy się badań na ojcostwo. Zdajemy sobie sprawę, że wiele z tych spraw jest trudnych dla naszych klientów, dlatego wykazujemy się ogromną dozą cierpliwości, dojrzałości i empatii.

Nasza firma detektywistyczna zajmuje się również poszukiwaniem osób zaginionych, porwanych lub takich, z którymi doszło do niewytłumaczalnego zerwania kontaktu. Świetnie radzimy sobie ze zdobywaniem potrzebnych adresów.

Świadczymy usługi detektywistyczne obejmujące wywiady majątkowe i sprawy spadkowe. Nie jest dla nas problemem ustalenie ruchomości czy nieruchomości należących do konkretnej osoby.

Najbardziej skomplikowane sprawy, z jakimi mamy do czynienia, to sprawy karne. Posiadamy w tym temacie spore doświadczenie, a ponadto możemy pochwalić się uczestnictwem w kilku głośnych śledztwach na tle kryminalnym.

Nasze biuro detektywistyczne  nie odsyła z kwitkiem przedsiębiorców. Jeśli masz swój własny biznes, zatrudniasz pracowników i niepokoi Cię kilka spraw, koniecznie zgłoś się do nas. Zajmujemy się śledztwami dotyczącymi takich kwestii, jak szpiegostwo gospodarcze, weryfikacja zwolnień lekarskich, nieuczciwa konkurencja, podkupywanie pracowników, wykradanie i zdradzanie tajemnic firmowych i wiele więcej.

Prywatny detektyw Sierpc

W ostatnim czasie poszerzyliśmy swoją ofertę. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, które spotkały się z niemiłymi sytuacjami w sieci. Hejterstwo oraz cyberstalking szerzą się coraz szybciej, dlatego koniecznością jest walka z tymi występkami. Działania z zakresu informatyki śledczej to nasz konik. 

Nasi detektywi zajmują się również wykrywaniem podsłuchów. Ich zakładanie bez pozwolenia jest nielegalne, warto o tym wiedzieć, zanim ktoś się tego podejmie.

Agencja detektywistyczna reprezentowana przez nas działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Bez większych przeszkód możesz się do nas zgłosić w momencie, który będzie Ci najbardziej odpowiadał. Zapewniamy, że podejmujemy się zleceń z całego kraju!

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego