Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Józefów

Prywatny detektyw Józefów

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Józefów

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Józefów

Nasze biuro detektywistyczne Detektyw24 składa się z profesjonalnych detektywów z licencją, którzy chętnie podejmują się rozmaitych spraw. Działamy od wielu lat na rynku. Mieliśmy w tym czasie okazję, by nabrać doświadczenia i stworzyć własny wachlarz usług. Obecnie z naszej pomocy mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Jako prywatni detektywi jesteśmy w stanie zebrać materiały dowodowe oraz ustalić interesujące Klienta fakty. Działamy na terenie całego kraju, bazując na obowiązujących przepisach. Nie łamiemy prawa, a przy okazji zapewniamy Klientom pełną dyskrecję.

Nasze biuro detektywistyczne współpracuje jedynie z licencjonowanymi detektywami. Działamy, bazując na ustawie o usługach detektywistycznych. Określa ona bardzo wyraźnie, że czynności śledcze przeprowadzać powinni jedynie detektywi z licencją, którzy postępują według obowiązujących zasad. Tylko tak zebrane dowody będą mogły zostać przedstawione w sądzie.

Agencja detektywistyczna Józefów

Nasza agencja detektywistyczna bardzo często podejmuje się spraw rodzinnych. Nie są one łatwe, jednak naszą misją jest pomóc Klientom niezależnie od tego, z jakimi problemami do nas przychodzą. Do naszych zadań należy: zbieranie dowodów przy rozwodzie, zbieranie materiałów udowadniających zdradę, obserwacja osób, badanie ojcostwa i inne.

Zgłaszają się do nas Klienci, którzy potrzebują wywiadu majątkowego bądź rozwikłania sprawy spadkowej. Często bywają one skomplikowane, jednak nasza firma detektywistyczna się nie poddaje.

Podejmujemy się spraw dotyczących poszukiwania osób porwanych bądź zaginionych. Przyjmujemy zgłoszenia o osobach, z którymi nagle urwał się kontakt. Ustalamy dane adresowe, a przy tym działamy maksymalnie dyskretnie i bezpiecznie.

Najbardziej skomplikowany obszar naszej działalności to sprawy karne. Niejeden detektyw z naszej agencji może pochwalić doświadczeniem, a niektóre sprawy kryminalne przez nas rozwiązywane były medialne.

Nasza agencja bez strachu i z zaangażowaniem działa w sektorze gospodarczym. Podejmujemy się skomplikowanych spraw dotyczących przekupywania pracowników, nieuczciwej konkurencji, weryfikacji zwolnień lekarskich, wykradania i zdradzania informacji firmowych czy ustalania autorów donosów. Jeśli jesteś właścicielem dobrze prosperującego biznesu, który w ostatnim czasie przestał działać niczym dobrze naoliwiona maszyna, koniecznie zgłoś się do nas!

Prywatny detektyw Józefów

W ostatnim czasie nasze usługi detektywistyczne zostały poszerzone o działania z zakresu informatyki śledczej. Jak wiadomo, internet niesie ze sobą dużo dobrego, ale też sporo niebezpieczeństw. Specjalizujemy się w zbieraniu dowodów w sprawach dotyczących cyberstalkingu. Jesteśmy w stanie zgromadzić niebanalne argumenty, które posłużą w sprawie sądowej.

Nasze biuro detektywistyczne jest dla Ciebie dostępne przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Zapewniamy maksymalną elastyczność, działamy na terenie całego kraju i gwarantujemy efekty naszej pracy! Prywatni detektywi z pewnością Ci pomogą!

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego