Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Wołomin

Prywatny detektyw Wołomin

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Wołomin

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Firma detektywistyczna Detektyw24 łączy prawdziwych ekspertów, którzy od wielu lat działają przy sprawach o różnorodnym podłożu. Gwarantujemy bogatą ofertę usług przeznaczonych dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Jeżeli chcesz zgromadzić rzetelne dowody i przedstawić swoje argumenty przed sądem, na pewno Ci pomożemy.

Nasz detektyw ustali wszystkie szczegóły i zbierze materiał, który stanie się ważnym argumentem na rozprawie. Pracujemy na terenie całego kraju i na podstawie polskiego prawa. Naszym klientom zawsze zapewniamy 100% dyskrecji.

Biuro detektywistyczne Wołomin

Działamy zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych, która określa, że czynności śledcze mogą prowadzić wyłącznie osoby z licencją prywatnego detektywa. Tylko tacy specjaliści pracują w naszym biurze, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zgromadzone dowody będą brane pod uwagę przez sąd. Ponadto ich autentyczność potwierdzi raport sporządzony przez eksperta. Wszystko to sprawia, że nasze działania są skuteczne, a oferta cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Nasze biuro detektywistyczne specjalizuje się m.in. w sprawach rodzinnych. Dobrze rozumiemy, że mogą dotyczyć trudnych dla klienta sytuacji. Dlatego stosujemy sprawdzone rozwiązania, aby jak najszybciej rozwiązać sprawę. Do naszych działań należy np. obserwacja osób, zbieranie materiałów na zdradę oraz gromadzenie innych informacji, które mogą mieć znaczenie podczas sprawy rozwodowej.

Ponadto realizujemy usługi dotyczące wywiadów majątkowych czy spraw spadkowych. Do naszych działań należy również ustalanie nieruchomości i ruchomości. Takie czynności często bywają wielowątkowe, dlatego wparcie prawdziwych ekspertów ma kluczowe znaczenie.

Agencja detektywistyczna Wołomin

Usługi detektywistyczne obejmują także poszukiwania osób zaginionych lub porwanych. Jeżeli urwał Ci się kontakt z bliskim, zdecydowanie warto skontaktować się z nami. Ustalimy dane adresowe, a przypadku przestępstw dostarczymy dowody, aby wprowadzić sprawę na drogę sądową. Jednocześnie gwarantujemy bezpieczeństwo naszym klientom.

Wielokrotnie działaliśmy przy skomplikowanych sprawach karnych. Wspieraliśmy organy ścigania, rozwiązując niełatwe zagadki kryminalne. Dostarczaliśmy rzetelnych dowodów, które przyczyniły się do rozwikłania najgłośniejszych śledztw.

Nasza  agencja detektywistyczna zapewnia pomoc przedsiębiorcom przy sprawach gospodarczych. Prowadzimy czynności, które ustalą działanie nieuczciwej konkurencji. Sprawdzamy, czy nie dochodzi do podkupowania pracowników bądź wykradania tajemnic firmowych. Ponadto ustalimy autorów donosów i zweryfikujemy zwolnienia lekarskie. Jeżeli prowadzisz firmę i chcesz stawić czoła trudnościom, koniecznie skontaktuj się z nami. Sprawdzimy, czy pracownicy oraz konkurenci działają uczciwie.

Prywatny detektyw Wołomin

Zagadnienia związane z informatyką śledczą opanowaliśmy do perfekcji. Nasi detektywi przy takich sprawach działają bardzo często. Trudno się dziwić, gdyż zagrożenia w sieci są coraz poważniejsze. Zbieramy dowody na cyberstalking czy prześladowanie w internecie. Ponadto pomagamy osobom, które spotkały się z hejtem. Udowadniamy, że można z nim skutecznie walczyć i wskazać sprawców. Dzięki zgromadzonym dowodom przestępcy mogą stanąć przed sądem. Skorzystaj z naszych usług i zadbaj o bezpieczeństwo w sieci.


Ponadto nasza oferta obejmuje wykrywanie podsłuchów w domach i biurach. Wykorzystywanie tych urządzeń w celu zdobycia informacji na temat domowników czy wykradania tajemnic firmowych jest nielegalne. Detektywi szczegółowo sprawdzą teren i wykryją podsłuchy. W ten sposób zapewnisz poczucie bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom czy pracownikom. Wreszcie odzyskasz tak potrzebny spokój.

Doskonale rozumiemy, że wiele sytuacji wymaga szybkiego działania. Dlatego możesz się do nas zgłosić przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu i zapewniamy elastyczność. Nasz detektyw pomoże Ci, nawet jeżeli sytuacja wydaje się bez wyjścia. Skontaktuj się z nami i uzyskaj niezbędne wsparcie.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego