Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Radom

Prywatny detektyw Radom

ul. Zbrowskiego 16
26-600 Radom

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Radom

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Profesjonalna agencja detektywistyczna Detektyw24 już od wielu lat rozwiązuje przeróżne sprawy. Proponujemy usługi dla firm oraz klientów indywidualnych. To świetne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na zdobyciu dowodów, udowodnieniu racji przed sądem oraz ukazaniu prawdy. Z nami będzie to dużo łatwiejsze.

Nasz prywatny detektyw ustali ważne fakty i zbierze informacje, które będą ważne dla sądu. Działamy na terenie Polski zgodnie z obowiązującym prawem. Ponadto zapewniamy dyskrecję. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać.

Biuro detektywistyczne Radom

Pamiętaj, że współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami i działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. To akt, który określa możliwość prowadzenia czynności śledczych, jedynie przez osoby z licencją. Dzięki temu zgromadzone przez naszych ekspertów materiały mogą być wykorzystane jako dowód w rozprawie sądowej.

Przedstawione przez detektywów rozwiązania już niejednokrotnie zmieniały bieg postępowania, zapewniając klientom korzystne postanowienia. Wszystko to sprawia, że obok naszych usług nie sposób przejść obojętnie.

Agencja detektywistyczna Radom

Nasza agencja detektywistyczna bardzo często rozwiązuje sprawy rodzinne. Dobrze wiemy, że nie są one łatwe, lecz oferujemy pomoc w przeróżnych kwestiach. Prowadzimy m.in: obserwację osób, zbieranie dowodów na zdradę, zbieranie dowodów na winę przy rozwodzie czy badanie ojcostwa.

Ponadto świadczymy usługi detektywistyczne z zakresu wywiadów majątkowych oraz spraw spadkowych. Nasi eksperci zajmą się również ustaleniem nieruchomości oraz ruchomości. Za każdym razem możesz liczyć na skuteczność i profesjonalizm.

Nasza firma detektywistyczna świadczy również usługi z zakresu poszukiwań osób zaginionych czy porwanych. Jeżeli nagle urwał się kontakt z bliskim, zdecydowanie warto postawić na profesjonalne rozwiązania. Dyskretnie ustalimy dane adresowe, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo.

Najbardziej skomplikowany obszar naszej działalności to sprawy karne. Oferujemy bardzo duże doświadczenie i znamy zagadnienia z zakresu kryminalistyki. Niejednokrotnie gromadziliśmy dowody nawet przy bardzo głośnych rozprawach sądowych.

A może potrzebujesz pomocy przy sprawach gospodarczych? Nasze biuro detektywistyczne realizuje zlecenia związane z nieuczciwą konkurencją, podkupowaniem pracowników, wykradaniem i zdradzaniem tajemnic firmowych, ustalaniem autorów donosów, weryfikacją zwolnień lekarskich czy szpiegostwem gospodarczym. To tylko niektóre spośród wielu działań, gdyż mowa o bardzo szerokim zagadnieniu. Nasi detektywi to prawdziwi eksperci, którzy pomogą również przy niestandardowych sprawach, które wymagają zastosowania szczególnych metod.

Prywatny detektyw Radom

Bardzo często otrzymujemy zlecenia z zakresu informatyki śledczej. To znak naszych czasów, gdyż zagrożenia w internecie przybierają na sile. Prywatny detektyw zgromadzi materiał dowodowy w sprawie cyberstalkingu czy prześladowań w internecie. Ponadto pomożemy pozbyć się hejtu i postawimy przestępców przed organami ścigania. Zgromadzimy argumenty, dzięki którym sąd będzie mógł wydać sprawiedliwy wyrok.

Nasza oferta obejmuje również usługę wykrywania podsłuchów domach oraz firmach. Zwróć uwagę, że używanie takich urządzeń w celu podsłuchiwania jest nielegalne. Pomimo tego wielu przestępców z nich korzysta. W ten sposób zdobywają informacje na temat członków rodziny, a także tajemnic firmowych. Profesjonalni detektywi z naszej agencji szczegółowo sprawdzą dom czy biuro, aby wykryć każde zagrożenie. Dzięki temu wreszcie poczujesz się swobodnie i bezpiecznie.

Profesjonalne biuro detektywistyczne pracuje 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Zapewniamy pełną elastyczność i efektywność. Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, więc świadczymy usługi na terenie całego kraju. Jeżeli sytuacja wydaje się bez wyjścia, nasz detektyw zapewni Ci wsparcie. Przekonało się o tym wielu klientów i teraz możesz do nich dołączyć. Wybierz sprawdzone rozwiązanie i zapomnij o wszelkich kompromisach.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego