Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Ostrołęka

Prywatny detektyw Ostrołęka

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Ostrołęka

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to firma, która już od lat rozwiązuje sprawy o przeróżnym charakterze. Zapewniamy szeroki zakres usług zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. To świetna wiadomość dla wszystkich osób, które poszukują dowodów, aby przedstawić swoje racje przed sądem.

Profesjonalni detektywi ustalą fakty i zbiorą niezbędne dla sprawy materiały. Ponadto zawsze możesz liczyć na dyskrecję oraz indywidualne podejście. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Biuro detektywistyczne Ostrołęka

Współpracujemy tylko z licencjonowanymi detektywami i działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Oznacza to, że prowadzimy sprawy legalnie, a zgromadzony materiał może być brany pod uwagę przez sąd. W dodatku nasz detektyw złoży zeznania, które pomogą klientom w uzyskaniu korzystnego postanowienia. Przygotowany przez naszych ekspertów raport będzie bardzo ważnym dowodem. Wszystko to sprawia, że tak wielu klientów wybiera nasze usługi. Dołącz do nich i zaufaj prawdziwym profesjonalistom.

Nasza firma detektywistyczna bardzo często wspomaga klientów przy sprawach rodzinnych. Eksperci zajmują się obserwacją osób, zbieraniem materiałów na zdradę partnera czy dowodów przy rozwodzie z orzekaniem o winie. Ponadto zapewniamy pomoc przy ustaleniu ojcostwa. Dzięki zgromadzonym dowodom sąd może wydać korzystne postanowienie przy ustaleniu opieki nad dziećmi, w sprawach alimentacyjnych, a także wielu innych kwestiach. Nasze usługi detektywistyczne sprawdzają się nawet wtedy, gdy sytuacja wydaje się bez wyjścia. Przekonało się o tym już wiele osób, którym pomogliśmy.

Agencja detektywistyczna Ostrołęka

Nasza firma specjalizuje się również w wywiadach majątkowych i sprawach spadkowych. Ponadto wspieramy klientów w zakresie ustalenia ruchomości i nieruchomości. Kolejny obszar naszych działań to usługi windykacyjne, dzięki czemu bez trudu odzyskasz należności. A może chcesz ustalić sprawców kradzieży i odnaleźć skradzione mienie? Koniecznie skontaktuj się z nami, a zapewnimy pomoc.

Biuro detektywistyczne Detektyw24 poszukuje osób zaginionych, porwanych oraz wszystkich tych, z którymi nagle urwał się kontakt. Eksperci precyzyjnie ustalą miejsce ich przebywania. Pamiętaj, że działamy dyskretnie, więc o bezpieczeństwo możesz być spokojny.

Mamy duże doświadczenie w sprawach karnych, które stanowią najbardziej skomplikowany obszar naszej działalności. Angażujemy się w wyjaśnianie najpoważniejszych spraw kryminalnych.

Ponadto działamy w obszarze spraw gospodarczych i prowadzimy śledztwa związane z nieuczciwą konkurencją, szpiegostwem gospodarczym, wykradaniem tajemnic firmowych, ustalaniem autorów donosów, weryfikacją zwolnień lekarskich. To oczywiście tylko niektóre problemy, z jakimi zmagają się przedsiębiorcy, gdyż do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, czy pracownicy lub konkurenci nie łamią prawa, skontaktuj się z nami.

Prywatny detektyw Ostrołęka

Nasze usługi detektywistyczne obejmują m.in. rozwiązania z zakresu informatyki śledczej. Dziś cyberprzestępcy kradną dane osobowe, a nawet dostępy do kont bankowych. Prywatny detektyw zbierze materiał dowodowy związany z np. z cyberstalkingiem czy prześladowaniem w internecie.

Duży problem stanowi również zjawisko hejtu, z którym na szczęście można walczyć. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług, a specjaliści wskażą osoby, które stoją za atakiem. Ponadto zgromadzą dowody, które pozwolą postawić przestępcę przed sądem.

Nasi specjaliści często przyjmują zlecenia związane z wykrywaniem podsłuchów w domach czy firmach. Pamiętaj, że używanie tych urządzeń w celu podsłuchiwania domowników czy pracowników jest karalne. Pomimo tego, nadal wiele osób korzysta z takich rozwiązań. Jeżeli podejrzewasz, że ktoś użył nielegalnego sprzętu, eksperci dokładnie sprawdzą teren.

Nasze biuro detektywistyczne oferuje wsparcie 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Świadczymy usługi na terenie całego kraju bez dodatkowych opłat. Zawsze działamy dyskretnie i efektywnie. Wybierz sprawdzone rozwiązanie.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego