Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Piastów

Prywatny detektyw Piastów

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Piastów

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Agencja detektywistczna Detektyw24 jest profesjonalną firmą, która od lat rozwiązuje sprawy o przeróżnej charakterystyce. Ponadto zapewniamy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Jeżeli chcesz przedstawić rzetelne dowody przed sądem, nasi eksperci na pewno Ci pomogą.

Prywatny detektyw szybko ustali fakty i zgromadzi niezbędne materiały. Działamy na terenie całego kraju i zawsze gwarantujemy 100% dyskrecji. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz i postaw na sprawdzone usługi.

Biuro detektywistyczne Piastów

Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi specjalistami. Działamy zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych, która określa, że czynności śledcze mogą prowadzić wyłącznie osoby z uprawnieniami prywatnego detektywa. W takim przypadku zebrany materiał może być wykorzystany w sądzie. Ponadto ekspert potwierdzi autentyczność zdobytych informacji podczas rozprawy. Szczegółowe sprawozdanie stanowi bardzo istotny argument zwłaszcza w sprawach cywilnych.  

Agencja detektywistyczna Piastów

Nasze biuro detektywistyczne często rozwiązuje sprawy rodzinne. Dobrze wiemy, że te nie należą do najłatwiejszych, dlatego wymagają specjalistycznego podejścia. Nasi eksperci prowadzą obserwację osób, zbierają materiały na zdradę partnera czy inne informacje, które mogą być ważne przy orzekaniu o winie w postępowaniu rozwodowym.

Świadczymy profesjonalne usługi, które obejmują wywiady majątkowe oraz sprawy spadkowe. Ponadto podejmujemy działania, pozwalające na ustalenie nieruchomości oraz ruchomości.

Kolejny obszar naszej pracy to poszukiwanie zaginionych czy porwanych osób. Jeżeli nagle straciłeś kontakt z bliską osobą, dyskretnie ustalimy miejsce jej przebywania. Ponadto sprawdzimy, czy doszło do przestępstwa i ustalimy dowody.

Profesjonalne usługi detektywistyczne dotyczą również spraw karnych. Mamy w nich bardzo duże doświadczenie i niejednokrotnie pomagaliśmy przy rozwiązywaniu trudnych zagadek kryminalnych. Ponadto braliśmy udział przy najgłośniejszych śledztwach w kraju.

Profesjonalni detektywi często działają w sektorze spraw gospodarczych. Prowadzimy śledztwa związane ze sprawdzaniem nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego czy podkupywania pracowników. Ponadto dowiemy się, czy nie dochodzi do wykradania oraz zdradzania tajemnic firmowych. Możemy również ustalić autorów donosów i zweryfikować zwolnienia lekarskie. To oczywiście tylko niektóre spośród wielu rozwiązań, jakie proponujemy klientom. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak wiele możemy Ci zaproponować.

Prywatny detektyw Piastów

Nasza firma detektywistyczna prowadzi specjalistyczne działania związane z informatyką śledczą. Dobrze wiemy, że dzisiaj poziom niebezpieczeństwa w sieci jest bardzo wysoki.

Właśnie dlatego współpracujemy z profesjonalistami, którzy szukają materiałów dowodowych w sprawach cyberstalkingu czy prześladowania w sieci. Dziś hejtowanie stało się plagą, z którą możesz skutecznie walczyć. Wystarczy zgłosić się do nas i skorzystać z pomocy. Wskażemy osoby, które stoją za przestępstwami i zgromadzimy dowody przydatne podczas procesu sądowego.

Nasz detektyw oferuje również usługę wykrywania podsłuchów w biurach oraz domach. Pamiętaj, że korzystanie z tych urządzeń w celu gromadzenia danych na temat domowników, pracowników czy przedsiębiorstwa jest nielegalne. Pomimo tego wiele osób wykorzystuje je z premedytacją. Nasi specjaliści dokładnie sprawdzą teren i wykryją nielegalnie zainstalowane urządzenia. W ten sposób zadbasz o poczucie bezpieczeństwa oraz swobodę w domu i w biurze.

Bardzo dobrze rozumiemy, że wiele spraw wymaga błyskawicznej reakcji. Dlatego jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Ponadto zapewniamy elastyczność. Świadczymy usługi w całej Polsce, oferując profesjonalne działania bez dodatkowych opłat. Jeżeli jesteś w sytuacji bez wyjścia, nasz ekspert na pewno udzieli Ci wsparcia. Przekonało się o tym wielu klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Jeżeli Twój problem wydaje się bardzo trudny, na pewno Ci pomożemy.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego