Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Pruszków

Prywatny detektyw Pruszków

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Pruszków

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Agencja detektywistyczna Detektyw24 cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Doskonale radzimy sobie przy rozwiązywaniu różnego rodzaju spraw. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki i korzystają z nich zarówno klienci indywidualni, jak i firmy.

Prywatny detektyw ustala fakty i zbiera materiały, które mogą stanowić ważny dowód dla sądu. Działamy na terenie całego kraju i zgodnie z literą prawa. Jednocześnie zapewniamy dyskrecję i kapitalną skuteczność. Zapoznaj się z ofertą naszych usług już teraz!

Biuro detektywistyczne Pruszków

Nasza firma detektywistyczna łączy tylko profesjonalnych i licencjonowanych detektywów. Współpracujemy z nimi na zasadach uwzględnionych w ustawie o usługach detektywistycznych. Dzięki temu masz pewność, że działamy legalnie, a zgromadzony materiał może być wykorzystany w sądzie. Detektyw podczas zeznań udowodni autentyczność zgromadzonych informacji. Dzięki temu sąd będzie mógł wydać sprawiedliwe postanowienie. Przekonało się o tym wielu klientów, którzy zdecydowali się na wybór naszych usług. Dołącz do nich i przekonaj się, jak wiele atutów czeka na Ciebie.

Bardzo często prowadzimy sprawy rodzinne. To dla klientów spore wyzwania, lecz nasza agencja detektywistyczna pomaga przejść przez ten proces pewnym krokiem. Eksperci zajmują się m.in. obserwacją osób, zbieraniem dowodów na zdradę czy pomocą w rozwodzie z ustaleniem o winie. To oczywiście tylko niektóre zagadnienia, gdyż do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób.

Ponadto świadczymy usługi związane z wywiadami majątkowymi oraz sprawami spadkowymi. Podejmujemy również działania, które mają na celu ustalenie nieruchomości i ruchomości.

Agencja detektywistyczna Pruszków

Świadczymy usługi detektywistyczne z zakresu poszukiwania osób zaginionych, porwanych oraz tych, z którymi nagle urwał się kontakt. Dokładnie ustalimy dane adresowe. Zawsze działamy dyskretnie, więc możesz czuć się spokojnie.

Do skomplikowanych obszarów naszych działań należą sprawy karne. W takich przypadkach doświadczenie i skuteczność mają kluczowe znaczenie. Nic więc dziwnego, że nasi specjaliści pomagali w rozwiązaniu nawet tych bardzo trudnych i głośnych spraw.

Ponadto nasze biuro detektywistyczne działa w sektorze spraw gospodarczych. Prowadzimy śledztwa związane z nieuczciwą konkurencją, szpiegostwem gospodarczym, podkupowaniem pracowników, wykradaniem tajemnic firmowych czy weryfikacją zwolnień lekarskich. Jeśli więc jesteś przedsiębiorcą i podejrzewasz różnego rodzaju przestępstwa, koniecznie skontaktuj się z naszymi ekspertami. Detektywi sprawdzą, czy Twoi pracownicy oraz konkurenci nie łamią prawa.

Niezależnie od tego, jaką usługę wybierasz, zawsze możesz liczyć na profesjonalizm, skuteczność i terminowość.

Prywatny detektyw Pruszków

Prowadzimy profesjonalne działania w ramach informatyki śledczej. Dziś zagrożenia w sieci są naprawdę poważne. Nic więc dziwnego, że tak wielu klientów zleca nam sprawy dotyczące cyberstalkingu czy prześladowania w internecie. To powszechne zagrożenia, które niekiedy stają się przykrą codziennością. Na szczęście nasza firma detektywistyczna doskonale radzi sobie z problemem i niejednokrotnie pomagała postawić przestępców przed organami ścigania.

W asortymencie naszych usług znajdziesz wykrywanie podsłuchów w biurach i domach. Urządzenia te wykorzystują przestępcy do nielegalnego zdobywania informacji na temat firm czy członków rodziny. Nasi detektywi bardzo dokładnie sprawdzą miejsce i szybko odnajdą urządzenia. Dzięki temu będziesz ponownie cieszyć się bezpieczeństwem we własnym mieszkaniu lub siedzibie firmy.

Nasze profesjonalne biuro detektywistyczne działa przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Ponadto zapewniamy elastyczność oraz bardzo wysoką skuteczność. Zawsze korzystamy z legalnych, a zarazem efektywnych metod. Jeżeli sytuacja wydaje się bardzo trudna, a wręcz niemożliwa do rozwiązania, doświadczony detektyw na pewno Ci pomoże. Wybierz sprawdzoną firmę, która cieszy się uznaniem wśród najbardziej wymagających klientów i zadbaj o swój spokój.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego