Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Sokołów Podlaski

Prywatny detektyw Sokołów Podlaski

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Sokołów Podlaski

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Sokołów Podlaski

Nasza firma detektywistyczna Detektyw24 to zgrana ekipa profesjonalistów, którzy jak nikt znają się na swojej pracy. Działamy od wielu lat. Mieliśmy okazję rozwikłać wiele rozmaitych spraw. Za sobą mamy śledztwa dla klientów prywatnych, jak i dla przedsiębiorców. Służymy pomocą, jeśli brakuje Ci rzetelnych dowodów na Twoją rację. Dobry prywatny detektyw jest w stanie ustalić liczne fakty i zebrać potrzebne materiały do batalii sądowej. Biuro detektywistyczne Detektyw24 to Twoja najlepsza opcja. Naszym klientom gwarantujemy maksymalną dyskrecję oraz bezpieczeństwo.

Z racji na obowiązujące przepisy, współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami. Kooperacja opiera się na ustawie o usługach detektywistycznych. Warto zaznaczyć, że tylko licencjonowany detektyw może prowadzić śledztwo, zbierać materiały, a następnie przedstawiać je w sądzie. Jeśli czeka Cię rozprawa sądowa, pomóc Ci w niej mogą jedynie detektywi z licencją.

Agencja detektywistyczna Sokołów Podlaski

Agencja detektywistyczna, którą z dumą reprezentujemy, bardzo często podejmuje się spraw rodzinnych. Nie są one łatwe i przyjemne, jednak sporo ludzi zgłasza się do nas właśnie z takimi problemami, jak zdrada, niepewność co do ojcostwa, brak dowodów niezbędnych do orzeczenia o winie w czasie rozwodu czy niepewność w stosunku do własnego dziecka.

Firma detektywistyczna Detektyw24 zajmuje się sprawami majątkowymi i spadkowymi. Wiadomo, że w życiu bywa różnie i nigdy nie przewidzimy, komu zostanie powierzony majątek najbliższych nam osób. Detektyw może pomóc w uzyskaniu wszelkich informacji, jak i ustalaniu ruchomości i nieruchomości.

Sprawy karne zdarzają się w naszej karierze. Są skomplikowane, jednak my możemy pochwalić się odpowiednim doświadczeniem. Ponadto takie sprawy są nagłaśniane, dzięki czemu można zyskać rozgłos i renomę.

Nasza agencja detektywistyczna podejmuje się także zleceń dotyczących poszukiwania osób zaginionych bądź porwanych. Bez większego wysiłku jesteśmy w stanie ustalić adres zamieszkania osoby, która Cię interesuje.

Działamy również w sektorze spraw gospodarczych. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i borykasz się z rozmaitymi problemami w biurze, koniecznie zgłoś się do nas. Nie są nam obce śledztwa dotyczące wykradania informacji firmowych, przekupywania pracowników, ustalania autorów donosów czy weryfikacji zwolnień lekarskich.

Prywatny detektyw Sokołów Podlaski

W ostatnim czasie coraz częściej podejmujemy się zagadnień z zakresu informatyki śledczej. Mierzymy się z hejtem, jak i cyberstalkingiem. Pomagamy zebrać dowody, które w późniejszym terminie przydadzą się w sądowej batalii.

W spisie naszych usług znajdziesz także informację, że zajmujemy się wykrywaniem podsłuchów. Współcześnie bardzo dużo osób ulega pokusie założenia podsłuchu z ciekawości bądź w ramach obszerniejszego planu. Jest to działanie nielegalne, podlegające karze.

Działamy przez 24 h/dobę 7 dni w tygodniu, dlatego możesz się do nas zgłosić w każdej chwili. Podejmujemy się śledztw w każdym zakątku Polski, więc nie ma znaczenia, skąd pochodzisz.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego