Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Przasnysz

Prywatny detektyw Przasnysz

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Przasnysz

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Przasnysz

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to profesjonalna, zaangażowana firma, która ma właściwych ludzi na właściwym miejscu. Działamy na rynku od kilku lat. Mieliśmy okazję rozwikłać niejedną sprawę o różnym podłożu. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług dla klientów prywatnych oraz przedsiębiorstw. Zdarza się, że klient potrzebuje solidnych dowodów, które przyczynią się do jego sukcesu na sali sądowej. Zapewniamy, że potrafimy zdobyć rzetelny materiał dowodowy, niezależnie od tematu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą!

Nasza firma detektywistyczna współpracuje jedynie z detektywami posiadającymi licencję. Mówi o tym ustawa o usługach detektywistycznych. Tylko takie osoby mogą prowadzić pełnoprawne śledztwa oraz zbierać materiały. Jeśli detektyw nie będzie miał licencji, zebrane przez niego dowody nie będą mogły być przekazane do sądu, nie ma też możliwości poparcia ich własnymi słowami.

Agencja detektywistyczna Przasnysz

Nasze biuro detektywistyczne zajmuje się przede wszystkim sprawami rodzinnymi, które nie są łatwe ani przyjemne dla naszych klientów, dlatego wykazujemy się empatią oraz dojrzałością. Prowadzimy działania, takie jak: obserwacja osób, badanie ojcostwa czy zbieranie materiałów dowodowych na zdradę lub potrzebnych do sprawy rozwodowej w sądzie.

Świadczymy również usługi detektywistyczne, które obejmują ściśle sprawy spadkowe. Nasze działania to głównie ustalanie ruchomości i nieruchomości, a także wiele innych.

Do najtrudniejszych należą sprawy kryminalne. Są one dosyć skomplikowane, jednak posiadamy w nich spore doświadczenie. Do tej pory mamy na koncie wiele takich spraw, a niektóre dały nam solidny rozgłos.

Nasze biuro detektywistyczne zajmuje się poszukiwaniem osób zaginionych oraz porwanych. Jeśli utraciłeś kontakt ze swoimi bliskimi, również możesz się do nas zgłosić. Ustalimy potrzebne dane adresowe, a przy okazji będziemy działać dyskretnie i profesjonalnie.

Firma detektywistyczna Detektyw24 podejmuje się chętnie spraw gospodarczych. Prowadzimy śledztwa dotyczące wykradania i zdradzania tajemnic firmowych, ustalania autorów donosów, podkupywania pracowników, nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, weryfikacji zwolnień lekarskich czy nieuczciwej konkurencji.

Prywatny detektyw Przasnysz

Nasze usługi detektywistyczne to również działania z zakresu informatyki śledczej. Coraz więcej osób staje się ofiarami cyberstalkingu oraz hejtowania w sieci. Aby temu zapobiec, warto zgłosić się do nas. My zajmiemy się zdobyciem cennych dowodów, z którymi można pójść do sądu. 

Detektyw24 to biuro detektywistyczne, które zajmuje się także wykrywaniem podsłuchów założonych w domu lub w firmie. Warto mieć oczy i uszy szeroko otwarte, aby nie dać się podsłuchiwać.

Jesteśmy otwarci dla naszych klientów 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Podejmujemy się zleceń spływających z każdego zakątka Polski. Nieważne gdzie mieszkasz, jeśli masz problem, koniecznie się do nas odezwij! Postaramy się odmienić Twoje życie na lepsze!

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego