Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Ząbki

Prywatny detektyw Ząbki

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Ząbki

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Profesjonalna agencja detektywistyczna Detektyw24 od wielu lat pracuje przy sprawach o zróżnicowanym charakterze. Zapewniamy usługi zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Jeżeli zależy Ci na rzetelnych dowodach i chcesz przedstawić swoje argumenty przed sądem, na pewno Ci pomożemy.

Nasi detektywi ustalą wszystkie ważne dla sprawy informacje. Zawsze działamy zgodnie z prawem i realizujemy zadania na terenie naszego kraju. Wszystkim klientom zapewniamy dyskrecję. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

Biuro detektywistyczne Ząbki

Zawsze współpracujemy z licencjonowanymi detektywami i stosujemy się do przepisów ustawy o usługach detektywistycznych. Te jasno określają, że tylko osoby z licencją mogą realizować czynności śledcze. Korzystając z naszych usług, możesz być pewien, że dowody będą wykorzystywane na rozprawie. Podczas zeznań ekspert przedstawi raport pełen szczegółowych informacji. Dzięki temu wzrośnie szansa na uzyskanie korzystnego postanowienia sądu. Przekonało się o tym wielu klientów i teraz możesz do nich dołączyć. Wystarczy się z nami skontaktować.

Nasze biuro detektywistyczne oferuje specjalistyczną pomoc przy sprawach rodzinnych. Doskonale rozumiemy, że mogą dotyczyć niełatwych przeżyć, dlatego podchodzimy do nich z bardzo dużym zaangażowaniem. Wykorzystujemy metody, które pozwalają na szybkie gromadzenie dowodów. Prowadzimy obserwację osób, zbieramy materiały na zdradę partnera, a także dowody, które mogą być pomocne przy rozwodzie z orzekaniem o winie.

Kolejny obszar naszych prac dotyczy wywiadów majątkowych oraz spraw spadkowych. Wiemy, że są dość trudne i wymagają specjalistycznego wsparcia. Natomiast nasi eksperci doskonale sobie z nimi radzą.

Agencja detektywistyczna Ząbki

Ponadto pracujemy przy poszukiwaniach osób zaginionych, a także porwanych. Z naszych usług korzystają klienci, którzy chcą szybko odnaleźć bliskich lub ustalić miejsce ich pobytu. Jesteśmy w stanie to zrobić, a w przypadku przestępstwa wskażemy również sprawców.

Firma detektywistyczna Detektyw24 pracuje także przy sprawach karnych. Niejednokrotnie rozwiązywaliśmy zagadki śledcze i ustalaliśmy dane sprawców. Ponadto dostarczaliśmy dowody przy bardzo głośnych procesach.

Nasze usługi obejmują również pomoc dla przedsiębiorców. Prowadzimy wiele działań przeciwko nieuczciwej konkurencji oraz szpiegostwu gospodarczemu. Możemy sprawdzić, czy nie doszło do podkupowania pracowników czy wykradania tajemnic firmowych. W dodatku ustalimy autorów donosów, a także zweryfikujemy zwolnienia lekarskie. To tylko niektóre zadania, gdyż każda sprawa jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Jeśli prowadzisz własną firmę i chcesz cieszyć się spokojem, zdecydowanie warto się z nami skontaktować.

Prywatny detektyw Ząbki

Dziś wielu klientów decyduje się na usługi detektywistyczne związane z informatyką śledczą. Trudno się dziwić, gdyż cyberprzestępcy są bardzo aktywni i stale szukają nowych metod na oszustwa czy nękanie ofiar. Dużym problemem jest również hejt. Zjawisko to rozwija się w zastraszającym tempie, gdyż wiele osób nie wie, że można z nim skutecznie walczyć. Nasz detektyw dokładnie zbada problem i zgromadzi dowody, które pozwolą postawić sprawcę przed wymiarem sprawiedliwości.

Ponadto specjalizujemy się w wykrywaniu podsłuchów w domach oraz firmach. Pamiętaj, że wykorzystywanie tych urządzeń do zbierania informacji o mieszkańcach, pracownikach czy tajemnicach przedsiębiorstwa jest nielegalne. Pomimo tego niektórzy przestępcy posuwają się do takich praktyk. Nasi eksperci szybko i sprawnie wykryją podsłuchy, a jednocześnie zapewnią poczucie bezpieczeństwa. Wreszcie poczujesz się swobodnie w biurze oraz we własnych czterech kątach. 

Niektóre sprawy wymagają błyskawicznego działania, dlatego jesteśmy do dyspozycji przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Ponadto działamy na terenie całej Polski i nie pobieramy dodatkowych opłat. Jeżeli Twoja sytuacja wydaje się bez wyjścia, nasi eksperci na pewno Ci pomogą. Wybierz skuteczność, dyskrecję i bezpieczeństwo.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego