Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Legionowo

Prywatny detektyw Legionowo

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Legionowo

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Nasza agencja detektywistyczna Detaktyw24 to firma, która od lat cieszy się wysoką renomą wśród wymagających klientów. Rozwikłaliśmy już setki spraw o zróżnicowanym podłożu. Gwarantujemy szeroki zakres usług zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Jeżeli chcesz zgromadzić dowody, aby udowodnić swoje racje przed sądem, jesteś w dobrym miejscu! Prywatny detektyw ustali fakty i zbierze materiał, który będzie solidnym argumentem w sądzie.

Biuro detektywistyczne Legionowo

Pamiętaj, że za każdym razem współpracujemy z licencjonowanymi specjalistami i działamy na mocy ustawy o usługach detektywistycznych. Akt ten określa, że czynności śledcze mogą wykonywać wyłącznie osoby z licencją. Oznacza to, że sąd weźmie pod uwagę dowody zgromadzone przez profesjonalistów. Dodatkowo nasz detektyw potwierdzi prawdziwość informacji podczas składania zeznań. To znacznie zwiększy szanse na korzystne postanowienie sądu. Jeżeli więc zależy Ci na profesjonalizmie i cenisz sprawdzone rozwiązania, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie.

Proponujemy klientom m.in. usługi detektywistyczne związane ze sprawami rodzinnymi. Pomagamy im w rozmaitych kwestiach, prowadząc obserwację osób, gromadząc dowody na zdradę czy materiał, który udowadnia winę jednego z małżonków przy rozwodzie. To tylko niektóre spośród wielu usług, gdyż do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i stosujemy odpowiednio dobrane metody.

Ponadto proponujemy usługi z zakresu wywiadów majątkowych oraz spraw spadkowych. Te bywają bardzo trudne, dlatego zawsze sięgamy po profesjonalne rozwiązania. Podobnie działamy przy ustalaniu ruchomości oraz nieruchomości.

Agencja detektywistyczna Legionowo

Nasza agencja detektywistyczna prowadzi również działania związane z poszukiwaniem osób zaginionych i porwanych. Pomagamy też w odnalezieniu bliskich, z którymi urwał się kontakt. Dyskretnie ustalamy miejsce ich przebywania i zachowujemy pełen profesjonalizm.

Kolejny obszar naszych działań dotyczy spraw karnych. Mamy bardzo duże doświadczenie w gromadzeniu dowodów i rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Nasi detektywi byli zaangażowani nawet w bardzo głośne i trudne dla organów ścigania sprawy.

Możesz również liczyć na pomoc w zakresie spraw gospodarczych. Eksperci zajmują się śledztwem przy różnorodnych przestępstwach na szkodę przedsiębiorców. Mowa tu o nieuczciwej konkurencji, szpiegostwie gospodarczym, wykradaniem i zdradzaniem tajemnic firmowych, ustalaniem autorów donosów czy weryfikacją zwolnień lekarskich. Detektyw zapewnia olbrzymie wsparcie dla wielu właścicieli firm i zdecydowanie warto z tegoo skorzystać.

Prywatny detektyw Legionowo

Bardzo często prowadzimy działania związane z informatyką śledczą. W ostatnim czasie nasza firma detektywistyczna przyjmuje wiele takich zleceń. Specjaliści najpierw weryfikują problem, a następnie zbierają materiał dowodowy z zakresu cyberstalkingu czy prześladowania w sieci. Pamiętaj, że hejt to zjawisko powszechne, jednak możesz skutecznie przed nim się bronić. Skorzystaj z naszych usług i zyskaj pewność, że detektywi rozwiążą Twój problem. Wskażemy osoby odpowiedzialne za nękanie w internecie i pomożemy postawić ich przed wymiarem sprawiedliwości.

Szeroka i zróżnicowana oferta obejmuje również usługę wykrywania podsłuchów w domach i firmach. Przestępcy dość często stosują te urządzenia, aby nielegalnie zdobyć dane na temat tajemnic firmowych czy informacje o członkach Twojej rodziny. Aby czuć się pewnie, zaufaj specjalistom, którzy sprawdzą, czy w mieszkaniu lub siedzibie firmy nikt Cię nie podsłuchuje. W ten sposób zadbasz o komfort i bezpieczeństwo.

Nasze biuro detektywistyczne przyjmuje zlecenia przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Zawsze możesz liczyć na profesjonalizm, dyskrecję oraz elastyczność. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu i pracujemy na terenie całego kraju bez dodatkowych kosztów. Jeżeli zmagasz się z poważnymi problemami, a Twoja sytuacja wydaje się bez wyjścia, zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Przekonało się o tym wielu wymagających klientów.

Działamy na terenie całego woj. mazowieckiego